Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

guernone

Użytkownik
  • Zawartość

    516
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. grrrrrrr ale mnie ludzie w pracy wk$#@#@$ co 2 dni mam ochotę rzucić wypowiedzenie na biureczko - albo lepiej, L4 od doktorka psycholka
  2. Też pracuję na pełny etat. Czasami jest trudno i mój stan odbija się na relacjach w pracy, moim zachowaniu itp. Na szczęście mimo problemów z koncentracją i pamięcią wyniki mam ostatnio bardzo dobre i one mnie bronią. Mimo wszystko co jakiś czas mam rozmowy z kierownikiem, bo moje nastawienie potrafi zadziałać destrukcyjnie na otoczenie oraz organizację pracy. Często mam myśli aby stamtąd wybyć - wszyscy mnie wkurwiają, rośnie frustracja z pracy poniżej moich kwalifikacji... jednocześnie chcę tam pracować, bo siedzenie w domu bez roboy mogłoby być dla mnie gwoździem do trumny
  3. joaszka, trzym się wiele osób po dziennym ma jeszcze przez kilka tygodni dość niestabilny nastrój przede wszystkim pobyt tam wbrew pozorom dość mocno człowieka obciąża... jest intensywnie
  4. WolfMan, no cóż - dużo prawdy w tym co mówisz. Mam podobne doświadczenia. Były trudne chwile, gdy stan z teraz brałbym z pocałowaniem ręki. Właśnie tego jestem ciekaw - jakie dokładnie lamo ma u mnie skutki uboczne. Biorę ją już 20 miesięcy, natomiast gdy na nią wchodziłem byłem totalnie roz**** i trudno mi teraz określić jaki miała na mnie wpływ na początku. Ogólnie funkcje poznawcze u mnie mają się tak sobie i nie wiem czy to psychika czy chemia. Dlatego od czasu do czasu mam chęci, aby to sprawdzić. A i też faktem jest, że u mnie dużo się dzieje, więc gdyby dołożyć odstawienie leków mogłoby mnie to załatwić... Brał ktoś z Was mix wenla + lamo?
  5. Od dwóch miesięcy powoli, ale sukcesywnie, zjeżdżam. W styczniu paro z 20 na 30. 2 tyg. temu z 30 na 40. Ale różnicy nie zauważam. Jeśli nie zatrybi to plan jest taki, że wejdę na wenlafaksynę. Szczerze mówiąc chciałbym odstawić lamo i paro po to, aby zobaczyć jak się czuję na czyściocha... Ale ryzyko odstawienia lamo jest takie, że za drugim razem może już nie zaskoczyć
  6. Rozumiem. Rzeczywiście, niektórym osobom trudno jest ogarnąć jakie psychika może płatać figle. Jeśli jeszcze na niego nie trafiłaś to popacz sobie ten poradnik, poczytaj, zapodaj rodzicom. Może to da im szerszy obraz sytuacji.
  7. Rozumiem. A masz obecnie jakieś wsparcie od bliskich osób?
  8. joaszko rozumiem, że masz skierowanie na psychoterapię grupową na dziennym? wytrwałości życzę, trudna przeprawa szczególnie, gdy jest się rozłożonym przez objawy
  9. guernone

    Na co masz ochotę?

    Mam ochotę na alkohol. Dużo alkoholu.
  10. Na 99% lamotrix nie ma nic wspólnego z nasileniem Twoich objawów. 3m sie
  11. guernone

    Co teraz robisz?

    Ot, standardowo w sobotę: posprzątałem pokój, teraz chwila odpoczynku i za chwilę wywieszam pranie i zabieram się za pucowanie łazienki
  12. guernone

    Spamowa wyspa

    Ano ja jestem
  13. Już od dawna do wysyłanych przeze mnie postów nie jest dodawany podpis, mimo, że mam włączone to w ustawieniach. Problem nie występuje, gdy powrócę do starego wyglądu forum. No, ale mnie bardziej podoba się nowy... Proszę o reakcję.
  14. Masz rację. Na ,,zdrowy rozum", to ja to rozumiem... Dziękuję za komplement. To kochane z Twojej strony. Przez leki utyłam mocno i nie wyglądam już tak, jak jeszcze 3 miesiące temu. Jak na zdjęciach. Ale wierzę, że się pozbieram i będę znów dobrze wyglądać. Spoko :) Parę kg w tę czy w tę nie robi mi różnicy Mam świadomość, że dużo jeszcze o sobie nie wiem... No cóż... Czasami narobi się bajzel i mam poczucie winy. Jest to dla mnie trudne szczególnie wtedy, gdy znów popełniam ten sam błąd i coś tracę lub psuję. Wtedy mam wyrzuty sumienia, ale jedyne co mogę zrobić to wziąć to na klatę i podjąć męską decyzję jeśli trzeba. Ale jak to ktoś w tym temacie napisał: było, minęło, nikt nie zginął. Trzeba iść dalej...
  15. Idź do swojego lekarza, on powinien coś poradzić. Trudno o ocenę, bo każdy inaczej reaguje na leki oraz jest w innym stanie psychicznym. Nie da się jednoznacznie stwierdzić z posta na forum w czym tkwi problem. Teoretycznie 50 mg to nie jest dużo, ale w praktyce kto wie, może Tobie taka dawka robi wielką różnicę w samopoczuciu. 3m się
×