Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec off- topu, nie ma senus o tym gadac, to temat rzeka, powiem wam jedno, gdybym nie wierzyl w to, ze dam rade to pokonac w jakikolwiek sposób, to pewnie by mnie juz to nie bylo, bo ja nie jestem w stanie zyc z tym do konca mych dni, po prostu nie chce i nie musze.

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze dyskusje toczą się w offtopach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec off- topu, nie ma senus o tym gadac, to temat rzeka, powiem wam jedno, gdybym nie wierzyl w to, ze dam rade to pokonac w jakikolwiek sposób, to pewnie by mnie juz to nie bylo, bo ja nie jestem w stanie zyc z tym do konca mych dni, po prostu nie chce i nie musze.

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze dyskusje toczą się w offtopach :mrgreen:

 

Hehe dobre. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, wszyscy czekamy na dobre działanie wenli i oby było nam lepiej.

 

Dokładnie,zeby wreszcie zaczelo to dzialac ;)

 

-- 23 cze 2015, 23:08 --

 

Damy rade !!! :D

 

-- 23 cze 2015, 23:08 --

 

Kocham was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec gon sie maniek a jak masz jaja a nie pizde to zapraszam na spotkanie. Mam wyjebane na takich ludzi jak ty .

 

na spotkanie? a co chcesz sie bic?

widac ze biedny i slaby jestes jak jedno zle slowo skierowane w twoja osobe tak cie rusza

 

jak jestes z podlasia i morda cie swedzi to dawaj na solo, nawet podjade :roll:

tak sie juz boje :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, dajcie spokój, to ani czas ani miejsce, nie ma co sie wkurwiac i wyzywac, wpierdolcie lepiej depresji. :mrgreen:

 

Przemoc nam nie pomoze,musimy sie waziasc w garsc i walczyc z choroba ;)

 

-- 23 cze 2015, 23:21 --

 

slaby dzien ojca

 

dlaczego slaby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nam wszystkim było dobrze w życiu :).

inez3 ty zaslugujesz na to, ja nie za bardzo :cry:

pieprzona karma :?

 

Dlaczego nie zaslugujesz, to ze brales czy cos tam innego,to jest nie wazne, wazne ze chcesz skonczyc z drugam, kazdy moze zmienic wlasne zycie, jesli bardzo tego chce, nigdy nie jest na to za pózno, tego ci zycze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slaby dzien ojca

 

dlaczego slaby ?

u mnie wygada to tak ze tatko odkad pamietam i zyje lezy pod ziemia

 

Sluchaj ja tak naprawde nigdy nie czulem ze mam ojca,zawsze bylo cos wazniejszego innego,nie gral ze mna nigdy w pilke,nie bawil sie,po prostu zawsze wydawalo mi sie ze jest dla mnie obcy,nie potrafil nawet ze mna rozmawiac,a jak skonczylem 18 lat to znalazl sobie inna kobiete i rodzice sie rozwiedli,zostawil nas ;(

 

-- 23 cze 2015, 23:28 --

 

slaby dzien ojca

 

dlaczego slaby ?

u mnie wygada to tak ze tatko odkad pamietam i zyje lezy pod ziemia

 

dobra lece spac, po desmoxanie takie piekne sny xD zrowka

 

trzymaj sie,dobranoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec gon sie maniek a jak masz jaja a nie pizde to zapraszam na spotkanie. Mam wyjebane na takich ludzi jak ty .

 

na spotkanie? a co chcesz sie bic?

widac ze biedny i slaby jestes jak jedno zle slowo skierowane w twoja osobe tak cie rusza

 

jak jestes z podlasia i morda cie swedzi to dawaj na solo, nawet podjade :roll:

tak sie juz boje :zonk:

dobranoc maniek, mam nadzieje ze jutro bedziesz czuc sie lepiej.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam tez zycze dobrejnocki :):):)

 

pisaliście ze te choroby to pewnie moze z dzieciństwa...ja mialam ok dzieciństwo, wszystko mialam, ale Np kieszonkowego wcale nie dostawalam. Jakieś tam rysy na dzieciństwie są....ale później bylo ok. Nie bylam strachliwa bojaźliwa, lęków nie mialam ani depry....to wszystko naszlo duuuuuzo pozniej

 

co do terapii to bylam raz. Wygadalam sie prawie godzinę, pod koniec uslyszalam, ze KONIEC CZASU.....Jedyne co uslyszalam na koniec to, ze powinnam sobie poszukac prace....i ze nastepna wizyta za miesiąc. Potem dzwonili, ze wizyta przelozona za dwa mce. Oczywiście na NFZ. a na prywatna mnie nie stac

 

-- 24 cze 2015, 01:30 --

 

P.S. pisalam razem z Wami wieczorem od strony 1170 ale nikt mnie raczej nie zauważył :( moze jestem niewidzialna ? Albo nie istnieje hehe. :):):) dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie postanowiłam czy będę zwiększać wenlę. Przechodzę teraz coś w rodzaju kolejnej emocjonalnej przemiany i przydałoby mi się nieco stępić emocje, bo jest spora szansa, że wybuchnę w którymś momencie, ale zastanawiam się czy jest sens znów robić z siebie zombie byle tylko ludziom było ze mną dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×