Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

To są wspaniałe rady na zgromadzenie potrzebnego kapitału. Szczególnie ta od szejka bardzo jest pragmatyczna.

 

Byłem przed chwila u lekarza na nocnym dyżurze. Zbadał mnie i wszystko jest w porządku. Ciśnienie dobre, płuca dobre, serce dobre. Wszystko dobre. I mam się nie martwić. Może się uda.

 

A lęki to mi prawie całkowicie przeszły. Dzisiaj byliśmy na wycieczce w Muzeum Narodowym i nie miałem lęków. A to nowe miejsce więc powinienem mieć.

 

W życiu dużo spraw unormowałem - wynająłem pokój, sprzedałem zepsute auto, kupiłem nowe w dobrym stanie, relacje na oddziale bardzo się poprawiły. Główne problemy i bolączki zostały rozwiązane.

Brzmi super :great: Na fali będzie ci się łatwiej płynąć.

 

Jutro rozmowa o pracę. Pierwsza rozmowa w całości po angielsku, a w zasadzie cztery rozmowy po 45 minut. Cel: przeżyć :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosze jak tak czytam to co piszecie to czuję się jak jakiś turboodmieniec. [czyli to samo co na żywo] ja na rozmowę kwalifikacyjną pójdę za 10 lat jak mi dobrze pójdzie. :mrgreen:

 

:nono: Nie żaden odmieniec, ja potrafię rozpoznać odmieńca, mam ich mnóstwo w pracy a ty jesteś analitycznym empatycznym stworzeniem(bardzo pomocnym zresztą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :yeah::zzz::mrgreen::yeah::105::oops::arrow::arrow::tel::time::time::D:D:papa::P:P:P:P:tel2::tel2::roll::roll::evil::evil::angel::angel::angel::blabla::blabla::blabla::blabla:;);):why::why::why::silence:

 

 

Dzisiaj pogoda zapowiada sie FANtaSTYcznie, prawdopodobie dzisiaj znowu spróbujem obudzić w nas rezerwy wewnętrznego słońca, czemu będzie sprzyjać temeratura w okolicach zera, wiatr umiarkowany wiejący w plecy, więc przychylny, ten wiejący z przeciwka, wieje w oczy i łzy wyciska :bezradny: ciśnienie w normie, więc grawitacja nie powinna nam przeszkadzać w przemieszaniu kończyn. duża wilgotność 95% może być zastanawiająca, bo chyba 100% to jak życie w akwarium, wiec kombinezon i gogle nurka mogą sie przydać, kobitki awaryjnie powinny przywdziać paraSSSSSSSSol.to wszystko, nie dziękujcie, do usłyszenia, józio gałązka, kłaniam sie niesko! tak niesko! taki żart! ha ha ha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

To już lepiej, niż: tatusiu, pożycz 2zł bo do lakieru do włosów brakuje mi. :mrgreen::lol::D tak teraz chłopak wygląda. Eh...

Nie każdy, na przykład w mojej okolicy takich praktycznie nie uświadczysz. Same ogolone łby i dresy.

A tacy jak opisałeś, to giną 100 metrów od domu, w pierwszej bramie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Buraśno dzisiaj i nijak... mgła, wilgoć i zgnilizna. Czyli kocykowo-herbatkowa pogoda. Na razie siedzę w pracy, kończę już niedługo to dłubanie i lecę do domku, zobaczyć, czy wszystko jest na swoim miejscu, bo od rana mam kota na kilka dni do przechowania. Właściciele wyjechali na ferie, a ja mam podopiecznego. :D

 

neon, odbierasz mi funkcję forumowej pogodynki - jak widzę :!: Ale na taką prognozę podaną dowcipnie zgadzam się na "współpracownika", ino niech się pogodynek wywiązuje z obowiązków bez ociągania, należycie i kreatywnie. Podwyżka w przyszłym kwartale, po odbyciu stażu.

 

Ciepłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×