Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

moze ma na ciebie alergie

To po co mnie ciągle wącha :bezradny:

 

misty-eyed, wlasnie - czekamy na fotke kotki

czy to ta co glosno oddycha?

Tak, oddycha, prycha, kaszle, kicha, miauczy, mruczy, burczy, wyje, ma bogatą ścieżkę dźwiękową i skłonności do zapowietrzania się.

 

ale co? mam wkleic tu wynik jak bedzie?

Tu albo w wątku konkursowym na najfajniejsze USG. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazurki są takie jak trzeba, po prostu je pokazała w jednej łapce... w drugiej ma schowane, tzw. miękką łapkę.

 

Cześć Wszystkim! :papa:

 

Niedziela się kończy, jutro niestety do pracy, pobudka rano.

Przebimbałam dzień w domu... z fotela na kanapę, z kanapy na fotel... trochę w kuchni spędziłam i tak zeszło.

Zaczyna mnie na noc ząb boleć (rusza się)... niewesoło. :roll:

 

Idę już do łóżka, dobranoc! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, jak tu wchodzę i tyle tu Was i tyle popisane! :great:

 

misty-eyed, To dobrze, że jesteś zadowolona z imprezy! :yeah:

Co dostałaś na dzień Babci? Moja mama dostała od wnuka przezroczystą konturówkę do ust, którą u mnie kiedyś wypatrzyła i zapragnęła, a od wnuczki pudło z domowymi muffinkami, na których ułożony był z kuleczek napis "Babcia" :smile: .( Myśmy u mnie w piątek robiły z siostrą obchody).

 

Carica Milica, Witaj Słońce!!! Jak radzisz sobie Kochana? Cieszę się ogromnie, że z Cyklopką startujecie w konkursie!

 

tosia_j, Byle do środy i będzie coś wiadomo. Miejmy nadzieję, że obcego nie masz, a nawet jeśli, to z kamulcami dają sobie radę świetnie doktory (wiem, bo mój ojciec miał). A żurawinka nie zaszkodzi.

Możesz nam wkleić skan opisu swojego USG. :105:;)

 

cyklopka, Kocurka nieustająco piękna i jak zalotnie pokazuje swojego frencha na pazurkach... :D

 

Purpurowy, To miałeś koncert muzyki progresywnej... ;)

 

mirunia, Kochana moja, może pogoda taka śpiąca u Ciebie... Dobrze że się odezwałaś, choć smutam, jak energii nie masz. Ale może teraz tak właśnie potrzebujesz.

Może wreszcie będzie choć ciut słoneczka w następnym tygodniu, ono zawsze tak troszku Cię wspiera, bo ja za daleko, żeby Cię za łapkę potrzymać... :bezradny:

Oj to niedobrze z ząbkiem, trzymam kciuki, żeby wystarczyła szybka akcja u dentysty. Koniecznie jutro napisz ,czy jest lepiej, będę specjalnie wypatrywać wieści od Ciebie.

 

Czytam zakołderkowana i piję rumianek. Taki przyjemnie lazy wieczór. Trochę ten sielski obrazek psuje mój już obtarty nochal, góra zużytych chusteczek przy łóżku. Tak kicham, że nawet pies sobie poszedł, bo nie mógł spać. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, kosmostrada, pazurki sobie sama obgryza :zonk:

 

Mam pomysł jak rozwiązać problem z kompem (strasznie buczy i wyłączają mu się programy). Najpierw usunę część programów i seriale z pamięci. Potem otworzę obudowę i odkurzę fizycznie. Potem będę porządkować dokumenty, muzykę, tylko to co mi potrzebne, czego nie da się pozyskać po raz wtóry. Jak się dorobię dysku zewnętrznego, to poleci backup. Potem format, zainstalować tylko programy potrzebne rodzicom. I mam nadzieję, że się lapka dorobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w galerii handlowej i podeszła do mnie z propozycją dziewczyna typu "jak mi kupisz dżinsy, to ci zrobię...". :lol:

W tej okolicy jest to dominujący typ dziewczyn, tak więc nie pierwszy raz się z takimi spotykam, ale żeby któraś sama podeszła i zapytała... taki atrakcyjny się zrobiłem? :lol: A może tak desperacko potrzebowała kasy? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=B0oC5NRfyok][/videoyoutube]

 

u nas na drabinkach całe osiedle śpiewało tak "płyne przez świat, zzzzz tobą, możesz niesc mój kondonik, choć może ty nie jesteś tego wart" :D haha a to małe gnojki, ja nawet w przedszkolu nie byłem, i to z 20 takich, skad to sie wzieło w młodych głowach :bezradny: i nie wiem czemu ale ten spiew wrył mi sie w pamiec bardzo głęboko i wyraźnie. chyba z powodu rozmachu i naszego wieku ; -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon, no u mnie też różne piosenki zoboczone dzieciaki wymyślali i też czasami śpiewałem :mrgreen::lol::smile:

 

Puprurowy, żebyś potem nie miał większego zawrotu głowy, jak drzwiami i oknami będą Laseczki wbijać na chałupę :twisted::mrgreen::lol::D

Zostaniesz gwiazdą Rocka i po Tobie :P

 

Piosenka o Tobie

[videoyoutube=SAKMsmP1WCA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puprurowy, żebyś potem nie miał większego zawrotu głowy, jak drzwiami i oknami będą Laseczki wbijać na chałupę :twisted::mrgreen::lol::D

Zostaniesz gwiazdą Rocka i po Tobie :P

 

Piosenka o Tobie

[videoyoutube=SAKMsmP1WCA][/videoyoutube]

"Nic nie umiem i nic nie wiem

Jestem matoł bity w ciemię"

 

Nooo, o mnie jak nic. :mrgreen:

 

Purpurowy, pewnie tak, ale myśle że taka panna to i na byle szkapinie ujedzie :D

A bo to doświadczone w swej profesji niewiasty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Dzisiaj słoneczko faktycznie poprawiło nieco humor, dodało troszkę energii. Pięknie świeci, więc wykorzystam zaraz idąc z pracy na małe zakupki codzienne.

 

kosmostrada, dzięki za wsparcie i dobre słowo. Melduję więc posłusznie, że ząb się trochę wyciszył. Posmarowałam na noc dziąsło wokół zęba Dentoseptem A, dzisiaj rano również. Muszę uważać gryząc coś twardszego, żeby na niego nie "nadepnąć". Może troszkę uspokoi się.

W pracy właśnie miałam zebranko, szef zwołał ludzików, niedawno się skończyło. Pakuję papiry i idem se w dal. :D

 

A co tam u Ciebie, jak kichanie się miewa, przeszło trochę? Jak się czujesz dzisiaj?

 

Miłego popołudnia Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w galerii handlowej i podeszła do mnie z propozycją dziewczyna typu "jak mi kupisz dżinsy, to ci zrobię...". :lol:

W tej okolicy jest to dominujący typ dziewczyn, tak więc nie pierwszy raz się z takimi spotykam, ale żeby któraś sama podeszła i zapytała... taki atrakcyjny się zrobiłem? :lol: A może tak desperacko potrzebowała kasy? :roll:

No to na bogato, bo dżinsy markowe to nie są tanie rzeczy :bezradny:

 

Obiecane zdjęcia poglądowe:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×