Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Za Fan Club Katowice tak samo trzymam kciuki, bo dzisiaj jest Turniej Kibiców Ruchu i Przyjaciół na cześć Brata Śp Remika, jak co roku.

Ogólnie wynik, to drugorzędna sprawa. Niebieska Rodzina się spotyka. Nie dałem rady tam być z nimi.

 

Niebieska eRka i Orzeł Biały to są moje Ideały :!::D

 

Potem będzie trzeba się przejść do Lasu :mrgreen:

 

Kiedyś by tak w Lesie wszystkie Zwierzęta zaśpiewały razem. Hmm... Ile by tego zielska musiały wypalić :?::mrgreen::lol::D:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, hm...a jak potrzebujesz sloikow albo butow zimowych?

U rodziców buty i słoiki są w mieszkaniu, nawet jak jest ciasno. A tam gdzie się przeprowadzę, to nawet nie wiem, co jest w piwnicy, tak dawno tam nie schodziłam, ale w przyszłości chciałabym tam trzymać słoiki. Będę robić ogóreczki, papryczki, nalewki, może powidło też :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno,gdzieś jest pasta do zębów.O smaku chili :mhm:

 

Przez to gadanie o butach w piwnicy przeczytałam pasta do butów o smaku chilli... :P

 

Dzień dobry Wszystkim!

 

Chorutkam... :bezradny: Słabo spałam w nocy, bo zatkany nos, bo bolące gardło i ból brzucha od @... No ale na szczęście dziś nic nie muszę, więc nawet nie szkodzi, że nietomna jestem.

Coś tam powoli chłopakom pomagam pomiędzy kichaniem, wycieraniem nosa i psikaniem do gardła.

 

Na dworze brzydko, buro.

Dziś tylko w planie outdoorowym wyskoczenie do Ikei obcykać jeden temat, to przy okazji coś zjemy i wracając zrobimy zakupy. A tak to chorowanie i prace domowo-remontowe.

 

Miłego weekendu!

 

cyklopka, tosia_j, W moim pierwszym domu z dzieciństwa była piwnica, jak z horrorów, nawet mi się śniła w koszmarach dziecięcych... :zonk: Teraz piwnicy nie posiadam.

 

mirunia, Fajnie tak wyskoczyć na ryneczek... :105: No pogoda koopiasta, nie pomaga w łapaniu wiatru w żagle... Ślę nieustające uściski, niech Ci się weekend przyjemnie ułoży!

Ja już pisałam Filozofowi o tym cytowaniu. :bezradny:

 

misty-eyed, Super wyżerkę przygotowałaś! Musiałaś się napracować, podziwiam, mi by się chyba nie chciało aż tyle robić. Miłej imprezy więc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie w dziecinstwie bawilam w piwnicy w bloku i jakos nikt nie slyszal o pedofilach, a matka byla zadowolona ze nie latamy całą banda na betony tj stosy zelbetonow do wysokosci 1 pietra i skakalo sie z jednego na drugi :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, taka chorutka wyściubiasz nos do ikei? Wirusa dobrze jest wygrzać w domu, ale widocznie czujesz się na siłach i nie jest tak tragicznie. Katar, to katar... nos urywa i tyle. :bezradny: Zdrowiej szybciutko! Tulam.

 

Ale jabłko z selerem ok?

Pasuje, niczym cebula do śledzia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a potem juz spotykalysmy tam podejrzane osobniki i nam zakazano zabawy

:nono:

szczegolnie po krotkiej az tresciwej informacji mojej siostry "pan pokazal siusiak"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, taka chorutka wyściubiasz nos do ikei? Wirusa dobrze jest wygrzać w domu, ale widocznie czujesz się na siłach i nie jest tak tragicznie. Katar, to katar... nos urywa i tyle. :bezradny: Zdrowiej szybciutko! Tulam.

 

Ale jabłko z selerem ok?

Pasuje, niczym cebula do śledzia!

To prawda, dodalbym jeszcze marchewkę i rodzynki (namoczone). Moja matka robi taką surówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie w dziecinstwie bawilam w piwnicy w bloku i jakos nikt nie slyszal o pedofilach, a matka byla zadowolona ze nie latamy całą banda na betony tj stosy zelbetonow do wysokosci 1 pietra i skakalo sie z jednego na drugi :105:

 

Siła mediów. Kiedyś nie było internetu, władza dawała wytyczne mediom co mogą przekazywać. Chodziło o propagandę sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklopka, teraz takie czasy nastały, że nie trudno wejść do czyjejś piwnicy :why:

Mogą być różnej maści istoty w piwnicy. Sporo pijanych spotkałem w piwnicy. Karatecy też byli i to pijani :twisted::mrgreen::lol: rozwalali

 

Kosmostrada, słyszałem i znałem pewną kobiecinę, co jadła pastę do butów w podstawówce :mrgreen::lol: sama mi o tym gadała :P

 

Tosia_J, tak samo bawiliśmy się w piwnicy, mieliśmy swój tzw klub w podstawówce :twisted::mrgreen: graliśmy w karty :lol:

Jeszcze wcześniej to po chlewikach biegaliśmy z Siostrą a Rodzice nic o tym nie wiedzieli :mrgreen::P

 

Dzieciństwo było, nie to co teraz tylko ten komp im w głowie. Nie wszystkim, bo Siostrzeniec więcej bawi się tak niż na kompie. Maluje, przykleja itd itp a najwięcej to skacze, biega :mrgreen::lol::D coś ostatnio mało śpiewa :( Chodzi, jak Tyranozaur Tirex , drapie i wydaje śmieszne dźwięki he he he he :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×