Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

WitOjcie,

 

ja to sie chyba przestane zajmować tymi snami bo dzisiaj wstałem jakiś niewsypany, pamiętam że miałem minimum 5 snów, ale niewyraźnie i jakieś takie nie klejące sie. ale wasze porady przydadzą sie i bede je interpretował na własną modłę.

 

 

Purpurowy, umiejetnie budujesz napięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :!:

 

Impreza w przedszkolu odwołana z powodu choroby Przedszkolanki. A ja od rana przygotowania najróżniejsze czyniłam. Wczoraj włosy farbowałam, zabiegi kosmetyczne uskuteczniałam. Trudno, na marne nie pójdą :D

Najbardziej martwię się tym, by w przyszłym tygodniu imprezy nie wypadły w jednym dniu. Każdy ma swoje zmartwienia :D

 

Ok. 13 planowaliśmy z Mężem wyjście, po zakupy i tak trochę połazić, zwyczajnie. Nagle dostałam nieprzyjemnego spadku glukozy, blisko dolnej granicy, poczułam się bardzo źle...niepokój, drżenie całego ciała, mrowienie, lekkie rozkojarzenie. Nieprzyjemny stan. Musiałam zostać w domu... :(

Rzadko mi się to zdarza, bo raczej walczę ze zbyt wysokim poziomem cukru, a tu taka niespodzianka, nie wiadomo dlaczego?

Mam nadzieję, że poczuję się lepiej...

 

Przepraszam, że zanudzam, ale czasem czuję taką potrzebę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Mroźny dzionek dzisiaj, szczypie w poliki, a do tego wiatr czasami dmuchnie i jest całkiem zimno, to teraz... a rano była mała Syberia.

Już mi w pracy jeno godzinka została, ale dzisiaj było całkiem znośnie i szybko dzień zleciał, bo dłubałam robotę - tak lubię. Jeszcze jutro. :yeah:

O, widzę słoneczko wylazło i zrobiło się miło za oknem.

Muszę zrobić porządne zakupy w Kauflandzie, bo zapasy wykończone. :bezradny:

 

kosmostrada, widzę, że dzisiaj masz mniejszy power, ale zapewne już się rozkręciłaś i działasz.

A sroki też lubię obserwować - to złodziejskie ptaki, w lesie okrutnie drą się i często je przedrzeźniam, jak jestem na grzybach. :mrgreen:

 

Purpurowy, czyżby Pan od gitary miał Cię nawiedzić? To maluj jakiś stary chodnik sprayem na czerwono - do jutra wyschnie! ;)

 

Kiedyś zaglądałam do starego sennika egipskiego mojego Dziadka, ale przestałam. Tylko na nim mój Dziadek rozgryzał swoje sny. Sennik jest tak stary i pożółkły, że trzymam go w woreczku foliowym, bo się kruszy i rozlatuje. Nawet już nie wiem, gdzie go mam. :bezradny:

Nie przywiązuję wagi do tego, co mi się śni. Czasami nawet fajne historie, niczym z powieści. :D

A często są to moi dawni i obecni znajomi w zwykłych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, sam bym się chciał kiedyś nauczyć na gitarze grać, ale w jeden dzień jest chęć a w drugi nie :twisted::mrgreen:

Jestem samoukiem, jeżeli chodzi o śpiewanie od wielu lat... :twisted::mrgreen::lol::D:smile:

 

Trzeba dzisiaj się wybrać ścieżką leśną a może więcej Zwierząt spotkam :P

 

Miłego dnia Forumowicze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, lubię niebieski kolor, zimę i mróz, to może być i królowa lodu :D Ale to jedynie moja zewnętrzna powłoka, warstwa :roll:

 

tak po waszych avatarach mi sie skojarzyło, wiem że macie ciepłe serduszka ;)

 

ja sie też pisze na chórlane śpiewy bo solo to cienko przędę

 

ogólnie dzisiaj mam strasznego muła, własnie osbie wycisnąłem sok z marchwi i jabłka i mam nadzieje że zdziała cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×