Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Trza zjeść ciasteczko i wypić herbatkę :D

Czyż coś wspanialszego od tego być może? Święte słowa ;)

 

Carica Milica, cyklopka, Dziewczynki ja rozumiem zdechlakowatość tudzież dżokerowatość, ale to nie usprawiedliwia nie startowania w wyborach miss moje pięknoty! :time: Na kogo ja mam głosować? :why:

Na mnie :P

 

BratKat, dzięki za przypomnienie :) Jeżeli będą wybory na DJ-a - masz mój głos :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Piękny dzionek, mrozi, słońce świeci, śniegu w sam raz. :yeah:

Spacer do drugiego budynku odbyłam, podpisy pod pismami, które tak starannie dzisiaj wypracowałam - mam!

Teraz przerwa na kawkę i rozgrzanie rąk przed następną robotą.

Może już dzisiaj będzie lepszy dzień, nie taki przygnębiający, jak wczoraj.

Tylko kolano mnie coś boli, jak schodzę ze schodów... trzeba nasmarować po południu. :zonk:

 

A co u Was?

Miłego wtorku! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Nieboszczyka jakiś czas nie było, aż się zaniepokoiłam, ale widzę chłopak nadrabia... :smile:

 

U mnie temperatura na plusiku, chwilami słońce wyłazi, więc skorzystałam i machnęłam kolejne okno. :P

Dziś jeszcze szaleję porządkowo, mam energię, bo dopiero się @ rozhula, jutro będę zdychać. Trzeba dziś korzystać.

I chyba się wykurowałam. Tfu, tfu, żeby nie zapeszyć...

 

Chłopaki wrócili, idziemy potem na miasto na obiadek, poopowiadają mrożące krew w żyłach historie z podróży. ;)

 

Z życia wzięte:

Poszłam z rana po chlebek do mojego spożywczaka, lecą dziewczyny, aż podskakują, prawie klaszczą w ręce - "Och co dla pani mamy! Udało się wreszcie zamówić... kiełbasę suchą staropolską! Jest! " :D Jest to w zasadzie jedyna kiełbasa, którą jem, tylko z jednej masarni, myślałam, że już jej nie produkują, bo chyba ostatni raz rok temu była. I taką to przyjemność mi dziś od samego rana babki sprawiły. :great:

 

Mam nadzieję, że dziś lepiej się czujecie.

Miłego dzionka!

 

mirunia, Jak już słoneczko wylazło, to od razu jakby świat ciut radośniejszy, nie? :smile: Kolanko nasmaruj i niech szybko się naprawi! Napisz potem koniecznie, jak Ci się dzionek ułożył.

 

wiejskifilozof, Urocze!

Kiedy wyjeżdżasz? Nie odpowiedziałeś, czy będziesz mógł do nas stamtąd pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiejski filozofie, nie pytaj kobiet o wiek i wagę :D

On nie pyta, on po prostu wie, jak redakcja Superexpressu. :great:

 

Dzisiaj ulepiłam pierogi, byłam po gazetę, wysłałam jedno CV, zaraz jadę do pewnej pani na angielski i muszę dzisiaj skończyć biografię mojej postaci :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×