Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym to różnie bywa, nie koniecznie jak mówisz Wiejski filozofie :)

Jedni lubią starsze, drudzy młodsze, inni i takie i takie, byle było fajnie z nimi i było o czym porozmawiać a nie tylko się... :twisted::D

 

 

A ja nie mam szans na sex,ani u 22 latki,ani u 45 latki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy dobra nuta :yeah: Wokalistka ma głos podobny do Małgorzaty Ostrowskiej :D

 

Wiejski filozof a tam... Zalewasz. Poszukaj wśród 60tek.

Nie które potrzebują jeszcze bliskości bliskiej.

 

Mimo, że mam całkiem inne poglądy od Twoich Wiejski filozofie, to w jednym się zgadzamy.

Tak samo lubię Rodzimowierców i Chrześcijan.

Czy wiesz, że w zdecydowanej większości Rodzimowierców jest raczej poglądowo bardziej tak jak ja :?:

 

Co do czarnego paska, to mam na tyłku z lat dziecinnych, kiedy przyniosłem pały na świadectwie :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy dobra nuta :yeah: Wokalistka ma głos podobny do Małgorzaty Ostrowskiej :D

 

Wiejski filozof a tam... Zalewasz. Poszukaj wśród 60tek.

Nie które potrzebują jeszcze bliskości bliskiej.

 

Mimo, że mam całkiem inne poglądy od Twoich Wiejski filozofie, to w jednym się zgadzamy.

Tak samo lubię Rodzimowierców i Chrześcijan.

Czy wiesz, że w zdecydowanej większości Rodzimowierców jest raczej poglądowo bardziej tak jak ja :?:

 

 

 

Co do czarnego paska, to mam na tyłku z lat dziecinnych, kiedy przyniosłem pały na świadectwie :P

 

 

 

Byle z dale od islamu :mrgreen: 60 latki,no sam nie wiem. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy te drzwi powinny być przez nas otwierane.

 

Jesteś kosmo kolejną osobą która mnie przed tym ostrzega, dlatego zgłębiłem temat w necie, wiem jakie jest ryzyko ale to mnie nie odwiedzie. mysle że przy odpowiednim podejsciu bedzie ok. teren trzeba zbadać, bo człowieka ciągnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BratKat, jak to jest podobne do Iron Maiden, to ja jestem Doda Elektroda :blabla:

 

Nie wiem, czy te drzwi powinny być przez nas otwierane.

 

Jesteś kosmo kolejną osobą która mnie przed tym ostrzega, dlatego zgłębiłem temat w necie, wiem jakie jest ryzyko ale to mnie nie odwiedzie. mysle że przy odpowiednim podejsciu bedzie ok. teren trzeba zbadać, bo człowieka ciągnie :D

Myślę, że w świadomych snach nie spotkamy niczego prócz własnych procesów myślowych.

Z dzisiaj natomiast nie pamiętam absolutnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklopka tak mi się skojarzyło i może się mylę. Będę musiał sobie w mniej więcej tym samym czasie przesłuchać :D;)

Być może się z innym zespołem pomyliłem, co nie zmienia faktu, że Iron Maiden jeden z moich ulubionych zespołów zagranicznych :P

Dawno nie słuchałem, to mogło mnie się pomylić :mrgreen: porównanie później.

 

Czytajcie sny, tak jak lecą, nic ponadto, bo sobie dodatkowy zawrót głowy zrobicie :twisted:

 

Świadome śnięcie... Nie mam zamiaru już się tym zajmować :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie dorwę do cisteczek to wyglądam mniej więcej tak

 

Obrazek

Ja podobnie :mrgreen:

Ostatnio wcinam babkę piaskową, kupuję w mojej ulubionej piekarni, jest na wagę i naprawdę pyszna. :yeah: Jak domowa.

 

Pożarłam obiad i popijam ziółka na lepsze trawienie.

W pracy wysiedziałam z trudem, bo tak mnie od południa morzył sen, że podpierałam głowę, żeby nie wyrżnąć o biurko.

Miała przyjechać na saniach Królowa Śniegu, ale chyba ominęła szerokim łukiem moje miasto, bo zrobiła się chlapa, błoto śniegowe powyżej kostek, o i tyle z dzisiejszej zimy. :bezradny:

 

A sny... miałam kilka razy takie świadome sny, nawet fajne wrażenia i uczucie, że się wie, że śpię i śnię. Potrafiłam przez moment pokierować nimi, ale po chwili wszystko gdzieś umknęło.

 

Chyba uskutecznię drzemkę, bo padam na pysk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza? Czyżby wszyscy drzemali? Ja już się kimnęłam, wypiłam herbatę i czas by ogarnąć trochę chatę... trochę ruchu trzeba zażyć. ;)

Markotny jakiś ten dzień dzisiejszy... deprim1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

 

Neon, Hulk Hogan to dawno temu, za dzieciaka. Moim najbardziej ulubionym z wszystkich Wrestlerów to UnderTaker :D

Czasami, jak mi się przypomni oglądam ten serial :twisted::mrgreen:

 

Wiejski filozof, jeszcze bardziej od Wrestlingu lubię wspomniane Sporty Walki :D

 

Mamy mistrzynię w UFC ASie Jędrzejczyk :yeah: Wojowniczka :D:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam kilka CV przez pracuj.pl, byłam u dziewczynki na korepetycjach, może dzisiaj skończę kartę postaci, co będzie kolejnym stopniem wtajemniczenia na forum o Gwiezdnych Wojnach :mhm: Ale fajnie, poznam nowych ludzi i będą nam zazdrościć, że jesteśmy tacy fajni.

 

Dostałam witaminy i maść na buzię, bo już wyglądam jak Joker :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ja zapracowana byłam. Właśnie robię sobie kolacyjkę, potem z psem i dopiero laba. Ale znów kawał roboty odwaliłam. Ale zastanawiam się nad każdym wisiorkiem, nad każdym zdjęciem itd., żegnam się. :P Strasznie mi to dużo czasu zajmuje. Coraz szczęśliwsza jestem, jakbym się jakiegoś balastu pozbywała.

Sporo wspomnień wywaliłam.

A przy okazji mam wybłyszczoną sypialnię ( zrobiłam szuflady, to se zawieszę nowe zasłony, no przecież nie na brudne okno, a jak już tak pięknie, to umyję drzwi, nie no do pełnego błysku brakuje świeżej pościeli... :smile: )

Jestem tak rozpędzona w wyrzucaniu, że niedługo jeno z pustymi meblami zostaniemy. 8)

W nagrodę , jak byłam z psem, kupiłam sobie nowy notesik. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×