Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię kukurydzy, ale zgapiam pomysł sałatkowy, pod piaseczkiem po prostu będzie inny grunt. :D Dzięki Tosia!!!

 

szaleństwem podszyte, :mrgreen:

 

Spamowa ma już nawet swoje danie... To jednak jest niepowtarzalne miejsce... :105:

A jaki napój flagowy? Mniemam że jakaś herbatka, ziołowa? ;) Bo przecia nie drink z parasolką. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, dzięki. :)

 

szaleństwem podszyte, czysto platoniczna miłość do artysty za jego muzyczne dokonania.:P

Też zwykle tak mam, czasem tylko mnie ponosi :P

 

ja sobie przygotowałem zeszyt, długopis, i rozpoczynam rozwijanie umietności zapamiętywani snów i oczywiscie bardziej wyrazistego ich doświadczania. tłumaczyłem dzisiaj angielski tekst o zapamietywaniu snów i mnie zainspirował.

O, dobry pomysł. Wiele razy się za to zabierałam.

 

Manuki starwarsowe:

 

rishi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, i jak bez rezultatów?.

 

ja dzsiaj sie przbudziłem 6 rano ze snem przed oczami, ale byłem nieprzytomny i nie wstałem go zapisać-pomyślałem po co skoro tak wyraźiscie go pamiętam, zapisze jak wstane później. no i jak wstałem o 7;30 to już nie moglem sobie przypomnieć całkkiem tego snu, był o dziewczynie i desce windserfingowej-tyle pamiętam. za ta pamiętam inny który mi sie przyśnił i go w życiu wam nie opowiem :D masakra haha ogólnie pamiętam jeszcze, ze oprócz tych dwóch sniły mi sie jeszcze dwa kolejne. ale pamietam z nich tyle pare szczegółow i to przez mgłe. podsumowująć zastanawiam sie czy jest sens w to brnąć jak nasze umysły są tak szalone podczas snów, a może dzięki temu że bede je świadomie przeżywał, będe mógł na nie jakoś wpłnąć? narazie będe kontynuował doświadczenia, bo to jakiś dodatkowy smaczek może nadać zyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Atak zimy. Tylko patrzeć jak zza węgła łypnie Królowa Śniegu. :smile:

Myślałam, że pan od pralki nie dojedzie, bo służby drogowe nadal w stuporze, że jest śnieg. Ale był i o cudzie - naprawił. Zaraz nastawiam! :yeah:

 

Z cyklu opowieści Kosmostrady z życia wzięte:

Dyskutowałam z sąsiadką lat 63 temat zimowych okryć wierzchnich ( puchówka vs kożuch vs futro). Mówi, że była u niej siostra i postanowiła sobie zamówić prawdziwe futro długie do ziemi. Powiedziała - " A kiedy mam takie nosić, jak będę stara? " Siostra lat 75. :D Piękne nie? :D

 

Miłego dzionka!

 

cyklopka, Otwieram Spamową a tu są, są manuki! :great:

 

neon, próbowałam zapisywać sny, ale praktycznie po otworzeniu oczu uciekają mi szczegóły, pamiętam zarys i strzępki. :bezradny:

Mój syn wkręcił się w temat świadomego śnicia, bardzo konsekwentnie, oczywiście miał dzienniczek snów , powiedziałabym ze miał sukcesy. Ale zaczął mieć różne niepokojące doznania. Nie wiem, czy te drzwi powinny być przez nas otwierane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

U mnie też już słychać dzwoneczki u sań Królowej Śniegu! Po południu powinna się pojawić, jak tak dalej pójdzie. :D

Miło patrzeć przez okno jak sypie, ale gorzej łazić po dworze, bo nic nie widzę. Zalepia mi okulary ten drobniutki śnieg. A wychodziłam niedawno do drugiego budynku i niedługo muszę znowu tam pobiec... jeno zjem śniadanie.

 

kosmostrada, ale radocha, jak sprzęt działa, co? Dobry majster, że szybko i na miejscu zadziałał.

" A kiedy mam takie nosić, jak będę stara? " Siostra lat 75. :D Piękne nie? :D

Pewnie, że urocze! Grunt, to czuć się młodo. :brawo:

 

A manuki cyklopki, to okrasa Spamowej! :P

 

Miłego poniedziałku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Dyskutowałem a raczej prawie tylko słuchałem kobiety starszej: Żona weterana wojennego.

Posłuchał bym dalej tych opowieści. Wielki szacunek jej Mężowi za Miłość do Ojczyzny :!:

Sympatyczna starsza Pani, chyba się mnie nie bała, gadała i gadała a ja słuchałem :D

W pewnym momencie musiałem jej przeszkodzić, oznajmiając że nie damy Naszej Ojczyzny :!:

Potwierdziła. Potem za jakiś czas przerwałem delikatnie rozmowę życząc Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×