Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, latem, latem świerszczyki. Robaczki świętojańskie i pachnącą łąkę, pamiętam :105: Cudne lata.

 

salirka, hej ;) Staram się wyglądać ładnie :mrgreen:

 

wiejskifilozof, ale ten olej działa bardzo dobrze na wątrobę.

 

kosmostrada, u mnie zaczyna się też chlapa.

 

Teraz już wiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, o matko, Tosiu...żołądek nie boli?

 

wiejskifilozof, te informacje znalazłam, ale chciałam coś bardziej szczegółowego...trudno ;)

 

Kochani, idę na pół godzinki na spacer z pieskiem, tymczasem papa :papa:

 

Jak już pojadę,to napiszę.Jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Już czułam się niespokojna z tego braku manuków... ;)

 

tosia_j, Po co śmignęłaś do biedry? :smile: Licha jesteś, bo jeszcze chora i wymęczona antybiolem. Widzę, że też masz sydrom śrubki w tyłku, jak tylko jest ciut lepiej... ;)

 

Ḍryāgan, odpoczywasz, czy już Cię męczy to siedzenie w chałupie?

 

JERZY62, wiesz, że to świństwo okrutnego typu? :P

 

wiejskifilozof, Ale będziesz mógł na bieżąco referować, czy odetną Cię od neta?

 

Obiad w brzuchu, porządek w herbatach zrobiony, czas wyjść z psem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, myślałam, że sama z siebie pognałaś...

 

cyklopka, Ale ta czekolada to taka do picia, czy wpadasz na imprezę z tabliczką szokolady?

 

Pożeram suszoną żurawinę, zapijając herbatą z żurawiny. :pirate:

Byłam w bibliotece.

Jeżeli jutro będę się czuć tak samo, to chyba ograniczę się do obowiązkowych wyjść z psem. Nie daję rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje sie ze antybiotyk skoncze a na usg wyjdzie kamien :(

sorry, teraz trzeba mowic -badanie ultrasonograficzne zobrazuje mi w kielichu nerki prawej efekt wytrącania się złogów w drogach moczowych- podsluchalam u modow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

Obejrzałam ręczną i skoki...fajne przeżycia, jak już wspominałam, lubię sport :D

 

tosia_j, ja miałam kamień, nieduży, ale miał bardzo ostre krawędzie i spowodował silną kolką nerkową. Brałam nospę, bez antybiotyku, jadłam i piłam żurawinę i na USG po kilku miesiącach nie było już go...

Bardzo dużo piłam, zresztą ja w ogóle dużo piję...

Może i Tobie się uda :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Tosi: :D

 

Żurawina (d. Oxycoccus, właśc. Vaccinium sect. Oxycoccus) – rośliny dawniej wyodrębniane jako rodzaj z rodziny wrzosowatych (Ericaceae), od lat 80. XX wieku w światowej literaturze botanicznej opisywane już raczej tylko jako sekcja w obrębie rodzaju borówka (Vaccinium). W taksonie tym wyodrębniano dawniej zwykle 4 gatunki, jednak po rewizji taksonomicznej, której wyniki opublikował Sam Vander Kloet w 1983, akceptowane są zwykle tylko 2 gatunki – północnoamerykańska żurawina wielkoowocowa (Vaccinium macrocarpon) i żurawina błotna (Vaccinium oxycoccus) rozprzestrzeniona na półkuli północnej. Oba gatunki występują w Polsce, pierwszy jako zadomowiony antropofit, drugi jako gatunek rodzimy.

 

Jak już pojechałam tak lightowo naukowo, to chyba mogę coś od siebie... 8) Jeszcze 1,5 godziny do ostatniego wyjścia z psem i wreszcie do wanny i piżamka i termofor... :105:

 

misty-eyed, Cieszę się, że za pierwszym podejściem udało Ci się trafić w fajną kawę. Ja też wolałabym malutkie pojemności, żeby potestować. Tak mi się udało np. na stoisku kawowym na jarmarku świątecznym. Babka robiła kawę i też miała w sprzedaży małe woreczki z ziarenkami z różnymi gatunkami.

U mnie zwykle takie ból powoduje - spięcie lub wilgoć lub przeciążenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, witaj Kochana :D Przed następnym zakupem zadzwonię do nich. Ciekawa jestem tej z dodatkiem creme brulee, chcę ją odtworzyć dopiero po wypiciu arabiki bez dodatków. Czytałam opinie, że jest wyjątkowa dobra.

 

U mnie podobne czynniki powodują ten ból, ale kiedy to się stało, a także co było 100% przyczyną- nie wiem...

Mam problem z siedzeniem, chodzeniem, o przeniesieniu czegokolwiek nie ma mowy, bo pojawia się drżenie całego ciała. Ach, przejdzie, nie zaniechałam nacierań, gorących kąpieli.

 

kosmostrada, ja też dzisiaj jeszcze mam wyjście z pieskiem.

Przed południem byliśmy z Mężem w Tesco, zajrzałam do Jysku, kupiłam 2 nowe poduszki ozdobne-spora obniżka, w sumie trochę zakupów zrobiliśmy, ale nie miałam nastroju na łażenie oglądowe, kupiłam, co zaplanowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, już nie raz o tym rozmawialiśmy-Twoja okolica nie jest wyjątkiem. Takich miejsc jest mnóstwo na mapie Polski. Pech chciał, że i Ty tam trafiłeś, niestety. Ty potrzebujesz żyć prawdziwie, kontaktów międzyludzkich, rozmów z normalnymi ludźmi, w sensie potrzeb. Jedyne wyjście, to zmienić to miejsce, ale to z kolei nie jest proste, wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pretensje oczywiście do mnie, że do nikogo nie wychodzę z nikim się nie spotykam. No ale z kim ja się niby mam tutaj spotykać? Jak chlałem, to owszem, towarzystwo do chlania zawsze się znalazło. Ale znaleźć tutaj kogoś z kim nie łączyły by mnie tylko używki... no cud by się musiał zdarzyć. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

organizują warsztaty bębniarskie

Warsztaty bębniarskie, a co to? Na bębnach napiepszają? :smile:

No tak, na takich murzyńskich. Generalnie fajna sprawa, można się rozerwać itp... ale po co, jak można zamiast tego się nachlać, naćpać i jeszcze komuś w mordę dać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×