Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

czy bywa że dentysta robi za darmo przegląd nawet nie spisując danych pacjenta i nie pytając skąd jest czy jest ubezpieczony cz też nie?czy to jakiś odosobniony niezrozumiały przypadek?

 

matko i corko nieboszczyk nie jest botem :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli przelewem na konto to raczej szybko :pirate: Listonoszem idzie dłużej.

Heh, to wiem że na konto szybciej, ale dzięki za odpowiedź. :D

Chodzi mi o to, że na poczcie podają że będzie iść tyle i tyle, a idzie... troszkę dłużej. ;)

Nawet ostatnią przesyłkę co wysyłałem, to miałem do wyboru Paczkę24 (droższą, będzie szła 24h w teorii) albo Paczkę48 (tańszą, będzie szła 48h w teorii)

No i wybrałem tą droższą, 24h, a szła 48h. :mrgreen:

No i tutaj niby na poczcie kobita powiedziała że pieniądze trafią na konto następnego dnia roboczego, ale coś mam wrażenie że będzie ciut dłużej. ;)

 

I trafiły na czas? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ci ten olej?

 

Na zimno do sałatek.

Dzień dobry Wszystkim!

 

No i roztop u mnie... :bezradny:

Nie spałam zbytnio w nocy, wstałam skoro świt obolała i z bólem gardła. Nafaszeruję się i miejmy nadzieję, że nic się z tego nie wylęgnie.

Myślałam, że nie zbiorę się do pracy, ale jestem, herbata miętowa się parzy i byle do 15tej.

 

Byłam wczoraj wieczorem jeszcze na szybkim szoppingu, młodemu kurtkę kupić, korzystając z przecen. Jestem bardzo zadowolona, bo ma nareszcie porządną ciepłą kurtałkę w dobrej cenie. czas przecen dobrze wykorzystany. :D

 

Miłego dnia!

 

wiejskifilozof, masz problemy z wątrobą , że ten olej nabyłeś?

Gratuluję miłych nabytków, nie ma to jak sobie dogodzić od rana. :smile:

 

tosia_j, :papa: Ale idzie ku lepszemu ze zdrówkiem?

 

Purpurowy, A jednak ten etap dzisiaj... :bezradny: Niech szybko minie! Mizantrop - jakich mundrych słów

 

 

używasz... :smile:

 

 

Chyba nie mam,ale smakuje mi.A sałatka pomiodorowa,bardzo smaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

A u mnie uroczo pada śnieżek, ale roztapiający się, bo ciepło.

Noc spędziłam zawinięta w kokonie wełny, łykam za radą Plateczkowej urofuraginum, faktycznie nie ma co czekać i zostać potem sama z ręką w nocniku ( no nie, nie dosłownie ;) ) Zobaczymy.

 

Plan prosty na dziś - robię szybką akcję do mięsnego po schaboszczaki dla chłopaków na drogę, muszę zaliczyć jedno wyjście z psem, bo nie ma kto, to przy okazji pójdę po jedzenie dla wróblasów ( wszystko wyżarły, no zbankrutuję przez te ptaszyska :smile: ),a tak to siedzę w chałupie, wygrzewam się i ogarniam.

Dopiero w poniedziałek przyjdzie pan obejrzeć pralkę i ocenić "szkodę", nie wiadomo kiedy naprawa. Jest na gwarancji przedłużonej, więc normalnie długa akcja z polisy. :roll: A góra prania rośnie... Wreszcie mnie pożre... :zonk:

 

Miłego piąteczku!

 

nieboszczyk, Tak, jak najbardziej przegląd może być za darmo, nawet w prywatnych klinikach stosują taką politykę.

 

Carica Milica, Jak tam dzisiaj? Udało się z lekarzem skontaktować? Spokojnie, może jest np.na nartach.

 

cyklopka, Oj to pewnie, że wysyłaj CV, powodzenia!

 

tosia_j, A Ty jak się dziś czujesz, masz nadal gorączkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista, Byle do wiosny i wyciągnięcia moto ;)

Zazdroszczę :P. Mieszkam w centrum i nie mam gdzie trzymać. Pod chmurką szkoda. Pozostaje wykupienie jazd na godzinkę lub dwie. Dużo przyszło Panu do zapłaty za OC?. Podobno drastyczne podwyżki w przypadku aut. Motocykliści chyba mniej odczują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, O żesz... :( To nadal ślę fluidy na wykurowanie.

No mam nadzieję, że to nic poważnego, ogólnie jestem "zawiana" - jeszcze kłuje ucho i drapie gardło. Ale to tam pikuś, funkcjonuję, byle się nie rozwinęło. Bo nawet nie będę miała kogo poprosić o wyjście z psem - siostra chora, koleżanki wyjechane... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Wszystkich chorych, "zawianych" i niedomagających gorąco ściskam i zdrowotności życzę! Kurujcie się Dziewczynki, coby gorzej nie było!

 

Ja z kolei narzekam 3 dzień na ból głowy z rana. Budzi mnie ten ból, wstaję, biorę procha i tak zaczynam dzień. To ewidentny ból od kr. szyjnego, a już był spokój. Widocznie podczas snu coś tam źle układam głowę/szyję. :shock:

Znowu sypnęło śniegiem w nocy i rano. Niby ciepło, ale jak zawieje, to zimnica.

Na wszelki wypadek (bo dziś 13) nie planuję na dziś nic specjalnego. Wracam do domu, gotuję fasolową z czosnkiem i majeranem i nie wysuwam nosa z ciepłego domku. A jutro zobaczymy. :D

 

kosmostrada, kuruj ciepłem i furaginą to częste sikanie i dużą dawką wit. C (zakwasić mocz, by zdechły bakterie), albo żurawiną - jak radzi Tosia.

Nie daj się, bo faktycznie będziesz sama i trzeba będzie sobie radzić. Mam nadzieję, że będzie ok. :D

 

tosia_j, coś długo Cię trzyma ta gorączka na antybiotyku, może za słaby. :bezradny: Zdrowiej Kochana!

 

Dobrego popołudnia wszystkim! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×