Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Tyż fajny, ale miałam coś w tym stylu właśnie bez zapięcia w poprzednim sezonie. Wychodziłam do zeszmacenia, więc na razie przerwa. :D

 

cyklopka, Prawko i remont rzecz priorytetowa! A Gwiezdne Wojny priorytet przyjemnościowy. :smile:

 

misty-eyed, A mam takie odjazdy zakupowe, rozglądam się, grzebię w tym necie,po czym nie kupuję nic. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Prawko i remont rzecz priorytetowa!

Dzisiaj przyniosłam majstrowi kafle ozdobne, takie szklane kosteczki umieszczone na siatce, którą się potnie na węższe pasy, wlepi fugą między zwykłe kafle i będzie szlaczek. Bez szlaczka nie miałoby sensu robić kuchni, bo było by strasznie mdło, większość powierzchni jest kremowa, tak że czerwone akcenty i czarne (z daleka wpadające w granat).

 

A Gwiezdne Wojny priorytet przyjemnościowy. :smile:

Tyle że dostaję określony czas na pisanie artykułów :mhm: Ale wymyślanie swojej własnej historii w fikcyjnym świecie powiedziałabym, że jest bardzo, hmmm, terapeutyczne :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyniosłam majstrowi kafle ozdobne, takie szklane kosteczki umieszczone na siatce, którą się potnie na węższe pasy, wlepi fugą między zwykłe kafle i będzie szlaczek. Bez szlaczka nie miałoby sensu robić kuchni, bo było by strasznie mdło, większość powierzchni jest kremowa, tak że czerwone akcenty i czarne (z daleka wpadające w granat).
...brzmi to interesująco :D Ciekawa jestem efektu końcowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, nic dziwnego Kochana, nie oszczędza Cię to choróbsko. Ale masz ogromną wolę działania i życia oraz mnóstwo pozytywnej energii. Dzięki temu pokonujesz problemy i trudności...

 

Zresztą cyklopka też, podziwiam Was, ja nie radziłam sobie tak dobrze będąc w Waszym wieku... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoyaBella, ja popijam zawsze wodą mineralną i jeszcze żyję. ;)

 

ja popijam mlekiem mówiąc sobie, że z punktu widzenia chemicznego "to tylko taka woda" i "jakiś tam tłuszcz" i "cośtam jeszcze" , ale nie nie nie. muszę się nauczyć bezwzględnie wodą.

 

jest mi strasznie kiepsko i smutno nie mam na nic siły i non stop boli mnie głowa i jakieś okropne sny mnie męczą. Nie wiem czy to strach przed porażką w "ogarnianiu życia" czy inne rzeczy które mnie martwią, czy głupi okres. Zaczynam szukać w necie związków pomiędzy okresem a widocznością zmarszczek. Dalej nie wyleczyłam gigant-zajada i prawie nic nie jem żeby go nie naruszać. Co go podleczę, to jebs! pęka mi znów... :evil::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

HoyaBella, przyczyn zajdów jest wiele, warto ustalić jak to było w Twoim przypadku:

 

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/skora/zajady-jakie-sa-przyczyny-jak-je-odroznic-od-opryszczki_41794.html,

 

jest też wiele środków, pomagających wyleczyć to:

 

1. https://www.doz.pl/apteka/p561-Zdrowa_skora_krem_do_warg_na_zajady_i_opryszczke_15_ml

2. https://www.doz.pl/apteka/p45595-Lips_masc_na_zajady_i_problemy_skory_ust_5_ml

3.https://www.doz.pl/apteka/p865-Masc_szalwiowa_10_g_Elissa

 

Ja znam pierwszy środek -jest skuteczny.

 

 

Kolejny dzień ciężkiego, zatrutego powietrza. Teraz już mam pewność, że władze nie są zainteresowane obywatelami,a miałam jeszcze nadzieję...oj głupia, głupia ja :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Z rana ciotka zadzwoniła, będąc (co dało się usłyszeć przez telefon) w stanie bardzo kiepskim.

Pojechaliśmy tam z tate, ale ona nie chciała nas wpuścić przez jakąś godzinę i mówiła że z nikim nie chce rozmawiać.

I tak z godzinę się dobijaliśmy, aż w końcu straciłem cierpliwość i powiedziałem coś w stylu "ciotka, otwieraj te drzwi do uja wafla, bo zaraz Ci je wyebje razem z zawiasami", a ona wiedząc że to rzeczywiście się może zdarzyć, otworzyła... i tylko wódą zajechało...

No i po co dzwonić po pijaku po ludziach i straszyć? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×