Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, tak, psychiatra. Sam zaproponował, bo na pierwszej wizycie bardzo narzekałem, że nie jestem w stanie przyswoić absolutnie nic z tego co czytam. I nie chodziło nawet o naukę. Tylko o czytanie ze zrozumieniem. Myślę, że nie ma przeciwwskazań, żeby wypisał to inny lekarz niż psychiatra. Oczywiście, mogę się mylić :roll:

 

misty-eyed zanim zacząłem brać leki, b. często miałem lęk, że osoba, która idzie przede mną (obca osoba) zaraz padnie na moich oczach na zawał, wylew, padaczkę bądź po prostu zwyczajnie w świecie zemdleje. Więc na takie zdarzenie, też bym nie pozostał obojętny. Kiedyś z sąsiedniego bloku wyskoczył chłopak. Już sama informacja o tym mnie zmroziła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, pewnie psychiatra by wypisał, ale tego się nie dowiesz, dopóki nie nawiążesz z nim kontaktu :bezradny: Carica, ale Ty chcesz to brać ze względu na sesję? Bo myślę, że to takiego doraźnego, szybkiego efektu nie da...Czytałaś wątek na forum o piracetamie?

 

misty-eyed dobra rada złota warta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, co za sygnatura :o

wczoraj chcialam tak jak kosmo nie przyjmowac temperatury do wiadomosci i po prostu jej nie mierzyc, ale sie zlamalam

mialam tylko 37,6

chyba juz jestem przewrazliwiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Buraśno i smutaśno jakoś dzisiaj... i na dworze i na duszy. :bezradny:

Nawet nie wychodziłam nigdzie i nie czuję/nie mam potrzeby wysuwać nosa. Śnieg oklapł, zrobił się brudny i szary i nie ma już tego uroku, co wczoraj.

Siedzę w kuchni i pichcę mięcho. Przyniosłam z piwnicy moje jesienne zapasy - paprykę w pomidorach i dodam do duszonego mięcha. Będzie fajna zimowa wyżerka do kaszy jęczmiennej -dzisiaj, a do kluchów jutro. :D

 

tosia_j, brawo, widzę, że masz się już lepiej, nie gorączkujesz. Ale i tak Cię wymęczyła ta temp.

 

Kosmo, co tam u Ciebie dzisiaj, jak zdrówko? Co porabiasz sama, wyprawiwszy chłopaków?

 

Pozdrawiam sobotnio Spamoludków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, cześć. Oznaki zdrowienia Tosi - zaczyna mnie zaczepiać :pirate:

To dobrze, niech zdrowieje i zaczepia... ale, ale, u Ciebie też widzę takie oznaki, :shock: boś od dawna już się do mnie nie odzywał. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

U mnie nie ma słoneczka, ale dosyć jasno, bo dziś śnieg tylko chwilami popaduje. Ale albo jest breja, albo strasznie ślisko, normalnie figury się wyczynia na chodnikach...

Ja konsekwentnie temperatury nie mierzę i swój plan na dziś realizuję, choć niestety jest bez zmian, a jeszcze chyba od wilgoci odzywają mi się stawy.

Rano byłam z bandą psiarzy na spacerze ( w sześć psów :smile: ), to mam zaliczone odezwanie się do człowieka, a pies zsocjalizowany i wylatany. Potem polazłam do lumpka pogrzebać, nabyłam za grosze sweterek i koszulę do pracy, wracając biedra - pomarańcze, awokado i takie tam dobrości i puszeczkę herbaty Twiningsa. To tak ku rozpieszczeniu.

Teraz odpoczywam, bom licha. Potem zrobię sobie obiadek i może jak starczy sił pójdę do biblioteki.

 

Miłego weekendu Moi Drodzy!

 

mirunia, Ano Chłopaki pojechali, a ja twardo działam. Zalegając bym tylko w bólach się pogrążała i nakręcała martwieniem się o nich. :bezradny:

Pichcisz pyszności. :105:

Sciskam, może jutro jednak skorzystasz z wolnego.

 

Ḍryāgan, Do kiedy jesteś na zwolnieniu?

 

tosia_j, Super, że gorączka schodzi!

 

Purpurowy, Nie przypominam sobie, żebyś tu rozrabiał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×