Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mhrps, No a teraz jest w drugą stronę - liczy się sensacja, najlepiej jak najbardziej brutalna i okrutna, żeby społeczeństwo miało poczucie wiecznego zagrożenia, bo takim społeczeństwem łatwiej jest manipulować.

 

mirunia, Dzięki za tulasy!!! Nie mam grypiszcza, jeno ogólne osłabienie przeziębieniowe, jakiejś gorączki też nie mam, więc wyściubię mój zatkany nos, nie za bardzo mam wyjście, czas goni. Wiesz z resztą jak to ja, jak da się nogą ciągnąć, to funkcjonuję. :bezradny:

 

BratKat, Są gusta i guściki, również kulinarne... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nasza Cyklopka w konkursie!!! :yeah::yeah::yeah:

Już się bałam , że się nie zdecyduje...

 

Heloł wieczorne!

 

Sprawy na mieście załatwione, obiadek zjedzony, obrazki w głowie odświeżone, wydatki policzone, trzeba będzie nabyć i załadować do samochodu.

Wróciłam tak zmęczona, jak bym wyładowała wagon z węglem. :roll: Publicznie przepraszam wszystkich, których dziś obkichałam ;) , mam nadzieję, że już nie zarażam, w końcu już mam rozpętanego wirusa.

Z zakupków przyjemnościowych w Ikei - nabyłam gorzką czekoladę ( bez tłuszczu palmowego, wiwat! ) i za 3 zeta przecenowe doniczkę z podstawką na moje szczypiorkowe cebulki.

 

Na wieczór herbatka z imbirem, kołderka i książka.

 

mirunia, To przyjeżdżaj na koncert! :D Ja akurat fanką jego nie jestem, ale rozumiem ekstazę , bo to gwiazda.

 

Purpurowy, :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Mi tam zawsze mówiono, że przy wirusie przeziębieniowym zaraża się na początku, nawet jak się wykluwa, ale może to legenda miejska... :bezradny: Nie wiem, jak przy zimnie... A co, masz w planie jakieś całowanie? :105:;)

 

cyklopka, Brawo Ty! ;)

Kochana powiedz mi, co to za składnik w gripexie tak stawia na nogi i czy można to nabyć osobno?

 

Filmy dla dzieci i śpiewająca gwiazda? Chyba nie do przebicia, co?

 

[videoyoutube=VppuD1St8Ec&list=RDVppuD1St8Ec&index=1][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, jakieś pamiątki? no niestety czasem nie ma wyjścia.

 

tak to była pamiątka.złoty krążek znalazłem kiedyś leżał na chodniku,wiele razy leciał ze mną za granicę w bagażu podręcznym lub w kieszeni,polerowałem go pastami diamentowymi na wysoki połysk.sprzedałem również monete jednofuntową znalezioną w safari park.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×