Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

na co ci kasa? na leki?

nie.na czynsz i na drogie plomby w objętości rzędu 1cm3 bo mam ząbki maślane a że mieszkam kątem u kogoś to wcale nie znaczy że za darmo.głupie zęby.za kase którą w nich utopiłem mial bym przyzwoitą wycieczkę objazdową wokół całej islandii z przewodnikiem,tłumaczem,noclegami prysznicami i dobrym jedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zęby sa bardziej potrzebne

widocznie "opiekuńcza" matka natura wie lepiej kto może mieć zęby a kto nie może,temu decyduje o tobie i niema nic do powiedzenia. i widocznie tak musi być.niema co walczyć z losem i odmładzać się na siłę.dlatego genotypu się nie wybiera. jeden musi gryzć drugi musi subtelnie opierdalać kutachy w razie przymknięcia.jest jeden + tego stanu rzeczy-zęby się psują i lecą ZA DARMO,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, No niestety dbanie dbaniem, a niektórzy zęby mają liche... Ja też plomby to już w mleczakach miałam... Ładne, ale słabe. Kupa kasy na nie poszła i nadal będzie szła... :bezradny:

 

Dzień dobry Wszystkim!

 

Burości dzień kolejny. Słabowitości i choróbska również...

Nadal walczymy w chałupie. No niestety akcja trochę trwa.

Ja niestety bardzo powolna jestem, bo ledwo zipię, ale co mogę, to pomagam.

Wieczorkiem podjedziemy na jedzonko, ot ku nagrodzie i żeby jeszcze się gotowaniem nie zajmować.

 

Co do złodziejstwa "grobowego". My kwiaty i znicze stawiamy dopiero na pierwszego listopada, bo kiedyś postawiliśmy po sprzątaniu wcześniej i jakaż była niespodzianka, gdy przyszliśmy na groby w Swięto Zmarłych a tu pusto... :bezradny:

 

Niech Wam niedziela przyjemnie upływa!

 

Purpurowy, Odpowiadając na Twoje pytanie - przyszła gwiazda rocka cały czas z pasją ćwiczy. ;) Mam nadzieję, że Ty również. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Mi tam zawsze mówiono, że przy wirusie przeziębieniowym zaraża się na początku, nawet jak się wykluwa, ale może to legenda miejska... :bezradny: Nie wiem, jak przy zimnie... A co, masz w planie jakieś całowanie? :105:;)

Ja zrezygnowałam z uczczenia relikwii, bo pomyślałam, że sprzedałabym komuś wirusa, a zarobiła bakterię :mhm::mhm:

 

cyklopka, Brawo Ty! ;)

Kochana powiedz mi, co to za składnik w gripexie tak stawia na nogi i czy można to nabyć osobno?

 

Filmy dla dzieci i śpiewająca gwiazda? Chyba nie do przebicia, co?

 

[videoyoutube=VppuD1St8Ec&list=RDVppuD1St8Ec&index=1][/videoyoutube]

 

No wiadomson 8)

 

Ale Polska też dawała radę.

 

[videoyoutube=oX-qDh5opAM][/videoyoutube]

 

W ogóle piosenki dla dzieci pisali rockmani vide: Małe VooVoo 8)

 

Pokazuję i objaśniam: Gripex = Paracetamol + Dekstrometorfan + Pseudoefedryna

 

Dekstrometorfan hamuje kaszel i lekko zamula, pojedynczy preparat to Acodin i Tussidex.

 

Pseudoefedryna obkurcza śluzówkę i lekko pobudza, pojedynczy preparat to Sudafed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, No niestety dbanie dbaniem, a niektórzy zęby mają liche... Ja też plomby to już w mleczakach miałam... Ładne, ale słabe. Kupa kasy na nie poszła i nadal będzie szła... :bezradny:

 

kometarze typu "zęby ci sie psują bo ich nie myjesz" tylko o kant dupy rozbić.plombki są dosyć znośne finansowo 100-500zł.najgorszy tu jest pulpitis i peroidontitis kiedy uszy bolą od zębów,ból nie daje spać ani jeść ani mówić jest gorączka i ból tobą telepie niczym padaczkodelirka,po trepanacjach tych zębów sie okazuje że najpierw plujesz krwią potem ropieją te zęby bo jednocześnie zrobił sie ropień w kości szczęki.2500-5000zł za ząb.a to łapie nawet nie wiesz kiedy i nagle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, :D

 

cyklopka, Bardzo Ci dziękuję za farmaceutyczne info! :uklon:

Pamiętam, jak z siostrą śpiewałyśmy kawałki z Pana Kleksa, nawet na kasetę sobie nagrałyśmy... :P

 

nieboszczyk, No faktycznie masz Ty przeboje z tymi zębami. :bezradny:

 

Ale cicho tu dzisiaj...

Cóż ja mogę powiedzieć na wieczór, chyba tradycyjnie już - ale jestem zmęczona. :bezradny:

Remontowe niespodzianki co i rusz, całą koncepcję postawienia szafy trzeba zmieniać... Ech, nieważne... Końca nie widać... :hide:

 

Trzeba się zebrać na wyskoczenie na jedzonko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, siemka.

 

Jutro dzień pełen wrażeń, rano na terapię, potem do mieszkania czynić pomiary kuchni, może jakąś fotę poglądową szczelę.

 

Głaskałam kotkę, przysunęłam do niej twarz, zaczęła mnie śmiesznie wąchać, jak to ona, i jak mi nagle kichnęła albo kaszlnęła przy samym uchu, aż się zlękłam :hide::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :!:

 

Carica Milica, cieszę się, że jesteś tu z nami :yeah:

 

cyklopka, czekamy na fotkę :lol:

 

tosia_j, całkiem możliwe :mrgreen:

 

Świętowanie trwało do dzisiaj. Chłopcy zostali na noc, było wesolutko :roll:

Ciasta smakowały, obiad i sałatki też :yeah:

Poza dolegliwościami kostno-mięśniowymi, jestem happy babcią :D

Na jutro przeniesione spotkanie w przedszkolu, tak więc i poniedziałek i środa będzie kontynuacją świętowania :lol:

 

Pozdrawiam wieczorową porą!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×