Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy to nie smutne, że takie dziewczęta ( zresztą nie tylko dziewczyny) nie mają innego pomysłu na zarobienie na ciuchy niż danie d..y? :(

 

czytałem że pewien młody chińczyk oddał jedną nerkę za smartfona, także mi sie wydaje że wyjście zawsze jakieś jest :D;)

Ale i to, i to, kupczenie własnym ciałem.

 

cyklopka, zapowiada się fajna chata, w ciepłych kolorach. Postępy są! :great:

A kuchnię masz połączoną z przedpokojem bez drzwi? Czy to jakaś wnęka? (1. zdjęcie)

Nie da się określić, gdzie się kończy kuchnia, a gdzie zaczyna przedpokój, dlatego zatuszuję ten problem wspólnym wzorem na podłodze i jednakim kolorem ścian. Może zasłonkę z koralików wmontuję :mhm: Mieszkanie nie obfituje w linie równoległe ani kąty proste :mrgreen:

 

Czuję się dobrze tylko w ciepłych kolorach, chłodne mnie dziwią, nudzą, nawet smucą. Tylko jako akcent mogą być.

 

Wprawdzie wybrałam beż przełamany zgaszonym różem, a wyszedł pudrowy róż rodem z domku dla lalek, ale pan Mirek mówi, że fajnie się komponuje z podłogą, obudziły się jakieś różowe nuty w tym jesionie :great:

 

Nie mam zdjęcia osiedlowych manuków, bo odleciały jak wyjęłam aparat, a było ich z 7, duże, czarne, jedwabiste, z wielkimi dziobami. Będę je oswajać w swoim czasie. Dziwne, że kumulują się na tamtym osiedlu, a na przykład w centrum miasta ich nie ma, może mają pamięć pokoleniową i opowiadają sobie jak mój śp. dziadziuś dawał im wielkie pajdy z mnóstwem smalcu, który mu został ze smażenia pączków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeansy tylko we wtorki od 13:00 do 15:00.

takie godziny przyjęć mają? :mrgreen:

Takie brzydkie żarty? :shock::lol:

He he, nie no, żartuję sobie. ;) Wtedy mam zajęcia gry na gitarze, to nie chcę wyglądać jak jakiś drech. :D

 

Kochani, wsiadam w PKS i wyjeżdżam do Peru. :papa:

Nie pytajcie dlaczego, wytłumaczenie tego jest bardzo trudne.

 

A na poważnie, byłem od 19:00 do 22:00 na takim czymś, że było dwóch jegomości, którzy wyjeżdżają co jakiś czas do Peru, organizują też wycieczki. Opowiadali o Peru, o miejscowej ludności, wierzeniach, rytuałach w których brali udział, grali na peruwiańskich instrumentach... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×