Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Marta, wiem jak jest i wg mnie to jest straszne. Dzieci to wg mnie największe szczęście i powinniśmy się w pełni im oddać, a nie wymyślać jakieś głupoty. No ale to jest choroba, z którą walczę już 2 lata i stwierdziłam, że w moim przypadku bez psychologa się nie obejdzie. I co w związku z tym?? Dalsze wydawanie kasy na lekarzy, bo do psychologów na NFZ mam uprzedzenie :( Więc po porodzie, jak się ogarnę, biorę się za to cholerstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma któras z was dziewczyny tak, że pod wieczor, bo nigdy nie za dnia.... takie wybuchy GAZOW jakby w sordku jelita ?? ja mam to tylko po lewej stronie :( i tylko wieczorem :(( i wtfy chce mi sie pierdziec i rano :( i rano moja kupa jest ... hmmm nie twarda i nie miękka... ale taka jakby " niedorobiona" i fafokowata troche , ale ogolnie w calosci..... a jak pojde drugi raz np wieczorem, to jest mala .... ale twarda bardzo -.-...... rak usypia za drugim kiblem czy jak :D????

Czytalam ze do 15 pierdów na dzien czlowiek ZDROWY moze wydalic, przez 2 dni nieprzekroczylam normy ale powyzej 10..... :(((( ehhh nie jestem ksiezniczka :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka...moje kupki sa cale poszarpane..na szczatki...nieraz mam wrazenie ze resztki mojego jedzenia((:

ale mamy temat gowniany...;))

 

-- 04 mar 2014, 20:52 --

 

aga a jak czujesz sie w ciazy??musisz byc spokojna..aby nic na dzidzie nie przeszlo...a nie myslisz ze jak skarb przyjdzie na swiat,,minie ci...pochlonie ci wiele czasu...i moze wszystko ci minie...

moj synus jest dla mnie motywacja...aby wstac kazdego dnia,,bez niego bym chyba tylko lezala((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga , nie nie mialam. ;) pezelewanie zawsze, ale rzowlnienie nie mialam, nawet w syt. stresowych to szlam po 4 razy do toalet i kupa byla nadal w calosci, ale cienka i miekka, nigdy nie biegunka jak przy grypie jelitowej

marta, no dokladnir, ja taka mam..... ze pestki pomidorow na papierze widze hahahha , a jak wieczorem pojde to jest owiele mniejsza, tak 1/4 ale nawet podierac sie nie trzeba -.-.... tylko to bulgotanie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka, a może jelito nadwrażliwe?? Ja to mam i też czasami słyszę bulgoty. Teraz w ciąży to w ogóle melodię z bulgotów mogę układać :D

 

Marta, w ciąży ostatnio czuję się bardzo słabo, wszystko mnie boli, w końcu to 36 tydzień już leci... wiem, że to wszystko maluszek też odczuwa, ale sama wiesz, jak jest...staram sie nie myśleć o głupotach, ale nie zawsze wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rodzinna tak mi powiedziala, bo pierwszy raz z tym u niej bylam w wieku 18 lat.... ale teraz mam 23.... wiec moze przydalaby sie kolonka dla ooglnego spokoju..... bo jak rak mje wpierdala od 5 lat to milo hahhaha

 

-- 04 mar 2014, 21:10 --

 

no rodzinna tak mi powiedziala, bo pierwszy raz z tym u niej bylam w wieku 18 lat.... ale teraz mam 23.... wiec moze przydalaby sie kolonka dla ooglnego spokoju..... bo jak rak mje wpierdala od 5 lat to milo hahhaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli jelito nadwrażliwe, to będziesz miała takie różne ekscesy do końca dni naszych ;) ja też ma często różne rewelacje, czasami trwają po kilka miesięcy. A rak Cię na pewno nie wpierdala, bo akurat w jelicie grubym już dawno byłoby po wszystkim :) także moim zdaniem powinnaś wyloozować :)

 

-- 04 mar 2014, 21:15 --

 

Miro, na razie poczekajmy do jutra :) nie ma co zawalać nocki przez to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga , niby 7-12 lat polip potrzebuje zeby zrakowiec :D... a ty mialas kolonke ???

 

-- 04 mar 2014, 21:24 --

 

Miro hahahahaah ja jak mialam USG to sie o kazda kropke na ekranie pytalam, bo jego bład był ze mi pokazal gdzie mam sie na ekran patrzec hahhaah :D:D:D a ty sie polksiezycem przejmujesz :P napewno wszystko ok :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka, nie miałam kolonki, ale studiuje dietetykę, więc trochę juz się nauczyłam o tych wsyztskich chorobach przewodu pokarmowego itp. Więc przestałam się tym przejmować. Zawsze sobie możesz zrobić badanie na krew utajoną w kale żeby mieć większą pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo aga jak milo :D.... bo ja sie rzucilam na dietę LOW_carbo xD. Ale u mnie w sklepie w szkole sa tylko bulki;/;/;/;/;/;/ i nie wiem co brac do szkoly, jak mam nauczleni np 10 h zajec.... musze cos zjesc.... kurczaka se do tuperware gotowac?? tunczyka brac???? ile musze miec weglowodanow MINIMUM??? na dobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miro ja czekajac na kazdy wynik mialam czarny scenariusz...w naszym przypadku to chyba norma...wierze ze jest ok...daj jutro znac...

 

aga ooo to jeszcze 3tyg i rodzisz no w sumie lada moment...to ma prawo cie wszystko bolec...

 

chodzcie sie na grupowa kolonke umowimy i bedzie po temacie ha????

 

-- 04 mar 2014, 21:31 --

 

a jeszcze wracajac do kolonki....to mialam juz 7lat temu...i moja radosc po niej trwala 3dni...bo pozniej znow byla jazda((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka, cały dzień na zajęciahc bez carbo się nie da... Zbyt duży wysiłek. Samo białko za bardzo obciąży nerki, najwięcej energii dałby ci tłuszcz, ale watpię, że chcesz coś tłustego jeść :D a co do kcal to zależy ile ważysz, mierzysz i jaki tryb życia prowadzisz :D

 

Na kolonke czemu nie, chętnie grupowo się przejdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agga wiem.... rano jem serek wiejski i zielona herbate pije...

w szkole grahamka z maselkiem i syzneczka + banan

w domu na obiado kolacje jajecznica z pomidorami

Albo kurczak z warzywami ( to mi najlatwiej i najszybciej przyzadzic jak wracam po 19.....

i kolo 22 aktivia naturalna ....

 

Mam 176 wzrostu i wazen 63 kg

ciagle siedzialam... ale od 2 tyg codziennie 40 min cwczen.... 12 min streczing, 8 min na dupke i 20 min ogolnie zeby sie spocic. + w weekend sobota i niedziela basen

 

-- 04 mar 2014, 22:06 --

 

plus pieszo na uczelnie (4km dziennie) ;) 20 km tygodniowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia 123, no to jak kark i barki CIe bolą, to ewidentnie bol glowy jest od napiecia tych miesni, bo to idzie wszystko w gore i od tego jest bol glowy napięciowy. Gdybys miala guza mozgu to bys miala pelno neurologicznych objawów, ostre zaburzenia widzenia, mowy, równowagi i tego typu rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×