Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości kobiety są dla Was najważniejsze?


Lord Cappuccino

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI KOBIETY:  

128 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI KOBIETY:

    • Otwartość
      4
    • Inteligencja
      23
    • Uczuciowość
      10
    • Uległość
      0
    • Władczość
      0
    • Poczucie humoru
      19
    • Wrażliwość
      13
    • Kreatywność
      4
    • Prawdomówność
      9
    • Zmysłowość/Temperament seks.
      3
    • Pewność siebie
      3
    • Upartość
      0
    • Ugodowość
      2
    • Niezależność/Ambitność
      3
    • Komunikatywność
      3
    • Dojrzałość
      9
    • Rodzinność
      2
    • Cnotliwość
      4
    • Bezpruderyjność
      0
    • Impulsywność
      1
    • Stateczność
      2
    • Pragmatyzm
      1
    • Marzycielstwo
      2
    • Wyrozumiałość
      10
    • Żywość
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie rozumiałem tego typu tekstów. Dla mnie to jakiś frazes po prostu :?

 

chodzi mi o to, że jak nie będziesz chciał być szczęśliwy to nie będziesz.

 

a co jeśli ktoś rodzi się już nieszcześliwy? bo poprostu ma taką psychikę? i wcale tak nie chce, a jednak to jest silniejsze od tej osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym że wygląd(nie chodzi mi o proporcje,raczej o wyraz i mimike twarzy,sposób chodzenia,mówienia) może nam mówić coś o charakterze danej osoby?

Wg mnie sporo mówi np taki chód czy postawa ciała, np ktoś kto się garbi np ja jest zwykle zakompleksiony, niepewny siebie a taki prosto stojący wręcz odwrotnie. Ja mówię podobno b cicho mimo że mam potencjalnie silny głos ale chyba depresja, brak pewności siebie itd to powoduje, bo ci twardziele( ale często na pokaz) o wysokim mniemaniu o sobie to wręcz krzyczą nie mówią, i chyba taki średniej siły głos jest najlepszy bo świadczy o odpowiedniej samoocenie, kondycji psychicznej. Osoby o bogatej mimice kojarzą mi się z takimi łatwo okazującymi uczucia, raczej wesołymi, choć i też impulsywnymi, ekstrawertykami ci o ubogiej to introwertycy, spokojni, flegmatyczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem tego typu tekstów. Dla mnie to jakiś frazes po prostu :?

 

chodzi mi o to, że jak nie będziesz chciał być szczęśliwy to nie będziesz.

 

a co jeśli ktoś rodzi się już nieszcześliwy? bo poprostu ma taką psychikę? i wcale tak nie chce, a jednak to jest silniejsze od tej osoby?

 

jeśli chce zmienić swoją sytuacje, to będzie szukał pomocy u specjalisty, chodził na terapie etc.

tak samo jest np. z osobami uzaleznionymi. muszą chciec podjac terapie odwykowa, bo to jest warunkiem rozpoczecia leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, mam swoje ideały. Ale to zbyt wiele zmiennych. Co, może mam powiedzieć, że mój ideał to nos no 3, brwi rodzaju 7 podać pozostałe parametry w centymetrach i tak dalej. Mój ideał wychodzi poza schemat. Gdzieś tam pisałem, w życiu w osobistym kontakcie podobały mi się 4 dziewczyny/kobiety. Mógłbym wyciągać średnią, szukać podobieństw. Ale nie uczynię tego, otóż jesteście jak życie i miłość drogie niewiasty, a te potrafi zostać pocięte na kawałki poprzez opis i pozbawione piękna. Dlatego komputery choć są mistrzami w szachy to gust artystyczny mają kiepski.

 

Ale co tam: cenię sobie delikatność, ale nie brak charakteru i własnego zdania. Oryginalność, taka postać musi być trochę tragiczna, perła rzucona pośród wieprze. Co ciekawe podobają mi się ciemne włosy, może chodzi o pewną "mroczność" tych osób, nie wiem. Ale na pewno o tajemnicę. Seksapil też sobie cenię, ale wątpię żebym kogoś zaspokoił. Chyba że z buddyzmu przerzucę się na Kamasutrę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind

a co jeśli ktoś rodzi się już nieszcześliwy? bo poprostu ma taką psychikę?

Ja nie wiem, nie znam takich ludzi. Myślałem, że tego nie dostaje się z genami.

 

i wcale tak nie chce, a jednak to jest silniejsze od tej osoby?

Ja też nie chcę być nieszczęśliwy, a obecnie jestem i to jest też silniejsze ode mnie. Muszę o to powalczyć i tak ktoś musi zrobić dokładnie to samo, chociaż jak ma to w genach, to nie wiem czy mu się uda to przezwyciężyć. Chyba, że lekami. Za dużo niewiadomych, żeby można było cos więcej powiedzieć o takim przypadku.

 

-- 01 sie 2013, 15:53 --

 

buka,

a co sądzicie o tym że wygląd(nie chodzi mi o proporcje,raczej o wyraz i mimike twarzy,sposób chodzenia,mówienia) może nam mówić coś o charakterze danej osoby?

Owszem może coś mówić nawet bardzo dużo czasami, jednakże równie dobrze mogą to być zwykłe pozory (wiem coś o tym bo ludzie często źle mnie oceniają po wyglądzie, mylą się na plus). Ciężko rozpoznać w niektórych przypadkach. Na dwoje babka wróżyła. Lepiej zachować w tek kwestii powściągliwość i nie wyciągać z byt daleko idących wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dwie cechy wydobyłem z zerogłosowości. Zadziwiające, że na forum osób o tak często (bardzo) niskiej samoocenie nikt nie pożądał u kobity pewności siebie.

 

a jak tam się te głosy rozkładają? nie chcę tam głosować i mieszać w tej ankiecie bo z założenia chyba raczej dla facetów ona...

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam się te głosy rozkładają? nie chcę tam głosować i mieszać w tej ankiecie bo z założenia chyba raczej dla facetów ona...

:?

(i niewielkiego odsetka pań również)

 

Inteligencja, poczucie humoru i wrażliwość na pierwszych trzech.

Aż 16 cech mieści się w przedziale 0-3 głosów.

Nie będę zdradzał dokładnego rozkładu głosów, coby się nie sugerował nikt głosem tłumu, samemu chcąc oddać głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dwie cechy wydobyłem z zerogłosowości. Zadziwiające, że na forum osób o tak często (bardzo) niskiej samoocenie nikt nie pożądał u kobity pewności siebie.

no, pewność siebie u kobiety <3. Jednak chciałbym chyba żyć. Jak ja bym chciał żyć: (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×