Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

"Sfora" w odsłonie 1 i drugiej - no po prostu uwielbiam, pewnie zasługa aktorów, ale scenariusz również świetny.

 

"Oficer" w wydaniu 1 i drugim - tu już momentami fabuła troszeńkę nawalała, ale bardzo nieznacznie, więc oglądało się nad wyraz przyjemnie, dobrzy aktorzy, jeśli sie tylko odcedzi przesadzoną akcję reklamową...

 

W sumie, TV nie oglądam w ogóle, chyba, że coś do mnie trafi ''z zewnątrz'', (Tak! Teraz to nie ja muszę sie dokopywać do czegoś dobrego w TV, ale TV z czymś dobrym do mnie :) ) więc innych serialideł nie pomnę. Prison Break oglądałem do pierwszych idiotyzmów fabularnych, lostów nie trawię, friendsów bym ''zannihilował'' ale w sumie z przyczyn osobistych - Przyjaciółka ogląda nałogowo, co gorsza ściągane z sieci, przez co zawsze spóźnia się średnio 2 odcinki, jeśli wspólne plany w ogóle dochodzą do skutku :D (Chyba przetestuję nowe umiejętności ataków SQL na forach z tym cholerstwem i ogłoszę Świętą Wojnę każdemu kto publikuje taką, że talibowie wymiękają)

 

Ogólnie kompletnie nie trawie odmóżdżających seriali, chociaż rozumiem, co dają :D Kompletnie inne rzeczy mnie jednak odprężają, tamte jedynie śmiertelnie nudzą. "głupawych'' komedii również nie pożeram, dowcip lubie raczej pythonowski, albo z ''przedwojenną'' klasą, aka Starsi Panowie czy Vabank. (Uwielbiam! Cytaty zrozumiałe tylko dla tych co oglądali: :D "Alpy... Tu się oddycha...", "Murzyn, Murzyn! Murzyn!")

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

Moda na sukces kojarzy mi się, oprócz cyfry 1347593849, (numer odcinka) z babcią, z którą nie można wyjść na spacer dłuższy niż 30 min, bo ciągle ma jakieś seriale. Dobrze, że ich nie może ściągać z sieci i ogląda tylko tyle, ile puszcza TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ostanio TV to moj wrog :) ale najlepsze dla mnie seriale to miasteczko Twin Peaks i przystanek Alaska, masakryczne seriale, a przystanek Alaska to kocham!!!!!!! do tej pory powtorki ogladam :)

 

Dokładnie !

 

Mam nawet takie ładne dvd ubrane w żółtą kurteczkę ( northern exposure )

Twin Peaks siadł mi na mózg gdy bylem jeszcze mały.. i tak mi już zostało :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twin Peaks uwielbiam, potem Dzikość seca, Człowieka słonia, Blue Velvet, Prostą Historię. Zarzucłem jednak oglądanie jego filmów, bo zaczęły od pewnego momentu po prostu męczyć i dołować.

Ale Twilight, mam nadzieję, że opowiesz jaki jest Inland Empire.

Może z powrotem nawrócę się na Lyncha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×