Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

moczymordka

Użytkownik
 • Zawartość

  188
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. łomatko... ludzie dajcie sobie juz spokój.
 2. skończę tę dyskusję już bo jest ona bezcelowa. Nie dogadamy się raczej bethi...
 3. kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień... Nie zdarzyło mi się zapomnieć o spotkaniu, albo zadeklarować na forum że będę i nie przyjść. To że nie mogłam być na jakimś spotkaniu to jest inna sprawa. Ale na pewno nie zachowałam się tak jak wy. Poza tym tak trudno jest przyznać się do błędu prawda? lepiej wytknąć komuś jego. pozdrawiam.
 4. nie ukrywam że byłam zła, a teraz to juz jestem tylko zniesmaczona. Bethi,Arnold - informacja ,że was nie będzie podana na 10 minut przed spotkaniem to delikatnie mówiąc troche późno... Mooni natomiast wogóle nie poinformowała że jej nie będzie. Nie uważam żeby to było w porządku. Pyzi natomiast dziękuję za miłe piwko1
 5. no to fajnie jest tylko jeden problem. mam zapalenie spojówek i moje oczy nie wytrzymają dymu. Stąd moja prośba czy mogłybyście powstrzymać sie od palenia??
 6. przychylam się do propozycji po 10 kwietnia. Tylko u mnie piątki odpadają, proponuję więc jakiś czwartek lub sobotę :)
 7. bethi, nie- nie przegrywam z lękami :) gdybym nie chciała, czy bała się spotkać to po prostu bym na forum nie pisała, tym bardziej nie proponowała sama terminu. no to nie wiem, może wy rzućcie jakąś datą.. Jak wam pasuje?
 8. bethi, nie rozumiem o co Ci chodzi... zaproponowalam dość odległy termin bo wcześniej nie mogę. Ale jednocześnie rozumiem że planujecie spotkanie teraz, dlatego tak napisałam. Więc nie wiem w czym problem [ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:41 pm ] to nie miał być żaden szantaż emocjonalny dlatego użyłam uśmiechniętej buźki , a nie : :
 9. mnie najlpiej pasowałoby po świętach, tzn pierwszy tydzień kwietnia czy coś w tym stylu. Ale jak chcecie spotkać sie wcześniej to ok. Najwyżej mnie nie bedzie
 10. hej, no ja niestety przez tą skubaną sesje nie mogłam się stawić. Ale uprzedziłam szkoda, bo ominęły mnie już chyba 2 albo 3 spotkania z rzędu.. postaram się poprawić jako że zaczął się post w przeciągu najbliższych 40 dni nie będę spożywać alkoholi :) ale z braku laku mogę wypić sok
 11. ja niestety w tym miesiącu już nie dam rady się spotkać...
 12. ale kurza stopa, toć 13 to przecie niedziela... Ja się na niedzielę raczej nie piszę. To może ja zaproponuję kolejny tydzień, tak 19 stycznia- to jest sobota. A może lepiej pasowałby wam czwartek np 17 ?
×