Skocz do zawartości
Nerwica.com

Katastrofa Smoleńska raz jeszcze


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Smoleńsk to nowa mitologia dla PiS i ich zwolenników, ruscy z pomocą znienawidzonego prze połowę Polaków Niemca Tuska przygotowali kolejni rozbiór Polski. Pisowcy chyba zapomnieli że w tym niby zamachu zginęli też politycy PO, SLD a najwięcej w ogóle niezdefiniowanych politycznie a nie tylko Lech jego żona i Gosiewski.

 

Najważniejszym pytaniem świadczącym o tym że zamachu na 99,9 % nie było to jego totalna bezcelowość, Lech Kaczyński przegrał by wybory prawdopodobnie z dużo większą stratą do Komorowskiego niż jego brat który kilka procent głosów zyskał właśnie na tragedii smoleńskiej. Poza tym Polska dla Ruskich nic nie znaczy nie jest mocarstwem, nie ma u nas ropy także do niczego im potrzebni nie jesteśmy aż tak żeby organizowali zamach.

Nawet jakby Lech K wiedział coś niewygodnego o polityce Ruskich to nie wysadzali by w powietrze całego samolotu tylko jakoś inaczej by go zlikwidowano typu otrucie, czy inny wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam że dowiedziałem się o tym wypadku parę godzin po fakcie będąc w pubie na telebimie zobaczyłem. Zdziwić to się zdziwiłem ale nie zmartwiłem się zbytnio nie lubiłem Lecha ani całej tej polityki historycznej przez którą m.in zginął. Pomyślałem sobie że teraz pewnie jego brat wystartuje w wyborach i może wygrać wykorzystując to tragiczne zdarzenie, no ale na szczęście nie wygrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak uważam ,że tylko Tym ludziom mogło na tym zależeć ,mieli powód ,albowiem w samolocie leciała w większości nieprzychylna Moskwie polska śmietanka Prawicy. To mógł być zamach w białych rękawiczkach ,według mnie podano fałszywe dane co do wysokości samolotu , poza z tym skrzydło-drzewo to też pewien przekręt,( nie tylko ja tak uważam).

No i ostatnio wiele tajemniczych samobójstw ludzi związanych ściśle z tą sprawą. Sprawa cały czas jest otwarta i suma sumarum ,sam rosyjski raport siłą rzeczy musi bronic swoich. PO woli się nie narażać Rosji ,więc przytakuje.

A z tą wojną ( jakbyśmy oskarżyli o zamach Rosję) TO BARDZO GRUBA PRZESADA I WYGŁUP.Mamy sojusze i żaden Iwan nie zaatakował by naszego kraju.

L.E. takie jest moje zdanie i bardzo pokrótce przedstawiłem Ci moje argumenty. Możesz się -oczywista sprawa -z nimi nie zgadzać ,,, i ja tez mogę się mylić. Nie jestem Panem Bogiem ,żeby Wszystko wiedzieć. Myślę ,i chciałbym wierzyć ,że Prawda kiedyś wyjdzie na wierzch,jakkolwiek okrutna by Ona była . Jeszcze Smoleńsk ,jeden już był ,a teraz drugi. Mówi się ,że nieszczęścia chodzą parami ,może i miejsca chodzą parami.

To tyle. Więcej na ten temat nie chcę już pisać.

Pozdrawiam ,,,a jakie jest Twoje stanowisko w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większości nieprzychylna Moskwie polska śmietanka Prawicy.
raczej nie nazwałbym ich śmietanką ale to moje osobiste zdanie. Porównywanie Smoleńska do zbrodni Katyńskiej co robią dziś prawicowcy jest nie na miejscu bo tam naprawdę wymordowano elity a nie jak w tym przypadku zginęło prawdopodobnie w katastrofie kilkunastu polityków których przecież tak Polacy nienawidzą. Skoro ta śmietanka była nieprzychylna Moskwie to czemu obecnie nieprzychylni Moskwie politycy jeszcze żyją i maja się całkiem dobrze budując swoje poparcie właśnie na tragedii smoleńskiej i krytyce ruskich i PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pytałam bardziej o konkrety Co dla tak wielkiego państwa jak Rosja zmieniło się po śmierci kilku polskich polityków?

Ano zmieniło sie przynajmniej to, że ów Prawica nie ufała Rosjanom i była wobec Rosji bardziej restrykcyjna niż obecna rządząca koalicja. Zresztą to stare metody Rosjan od dawien dawna. Otruli polonem szpiega( zapomniałem nazwiska) ,który przeszedł na drugą stronę . Oczywiście niczego nie udowodniono.

Ja tak uważam ,że był to zamach , Ty uważaj sobie jak chcesz . Bez obrazy ,ale jakbyś stracił w tej katastrofie bliską Ci osobę ,czy też byś uważał ,że to cyrk?

Cyrkiem można nazwać poszukiwanie Prawdy,argumentów znajdzie się na to wiele.

Zaznaczam jeszcze raz ,że mogę się mylić w swojej opinii na ten temat ,ale jest on mi najbliższy ,że był to zamach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem teorii spiskowych ale :

1. Trotyl

2. Przekazanie śledztwa rosyjskiej prokuraturze

3. Regimiusz Muś najważniejszy świadek w śledztwie nagle popełnia samobójstwo

 

W sumie co z tego , ludzie i tak uwierzą w to co serwują im media . Szkoda , że nie mówią o chipowaniu ludzi jak bydła czy modyfikowanej żywności ;) lepiej przecież puścić ludziom " Taniec z gwiazdami " niech motłoch się czymś zajmie i nie myśli za dużo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest naprawdę tragiczne , że ludzie się śmieją z takich tematów gdy najważniejsi świadkowie i ludzie którzy mówią prawdę popełniają " samobójstwa " ale nieświadomi będą się śmiać do czasu gdy Bildelberg będzie im kazał kupić tlen , a nie tylko chleb ;) Sam nie jestem zwolenikiem Pisu i Kościoła ale jak tak dalej pójdzie , to społeczeństwo obudzi się za póżno , a o rewolucji która nas czeka nie usłyszym w tv . Ludzie będą kontrolowani przez chipy w dowodach , państwo będzie wiedzieć gdzie się znajdują , co kupują czyli ogólnie wszystko , poza tym szczepionki na grypę po których ludzie chorowali znacznie częściej , a badania we Włoszech przyniosły nie oczekiwane rezultaty ;) w tym miejscu warto dodać , że te szczepionki będą obowiązkowe w Polsce zapewne w 2013 roku , więc dużo zdrowia życze sobie i innym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje że świat kontrolowany przez iluminiati ,bildenberg nie ważne jak zwą da ludziom chleba i igrzysk żeby się nie buntowali, a o to w większości ludziom w życiu chodzi. 80% ludzi nie będzie musiało pracować i będzie żyła z zasiłków otumaniona mediami, głupią rozrywką i genetycznym żarciem, tak a wizja jest lepsza niż wyścig szczurów czy skrajna nędza. Poza tym jestem za likwidacją państw narodowych także jak najbardziej popieram wizje grupy bildenberg świat bez narodów i religii gdzie konsumpcja jest na piedestale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam najbardziej wkurzyło że w katastrofie Jaruś nie zginął ;) i skoro to zamach to czemu go ruscy jeszcze nie zabili bo przecież wiadomo że Lech był na rozkazy Jarka, Merkel to nawet z Lechem nie chciała gadać bo wiedziała że on nic nie ma do powiedzenia tylko jego brat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta teoria o zamachu i dekapitacji elit pasuje jak nic do polskiego 'wysokoosobiemniemaniu', jakbyśmy byli jakimś super mocarstwem, wiele od nas zależało itd. żeby były powody, żeby załatwić Kaczyńskiego. Ktoś przez jakieś niedopatrzenie zwyczajnie zapierniczył, wypadki lotnicze się zdarzają, ciśnienie na lądowanie zapewne też było, a że w Rosji pewne sprawy odbiegają od standardów zachodnich...

 

-- 04 Dec 2012, 19:39 --

 

Muszę jednak dodać, że w kwestii śledztwa po katastrofie dano po jajach. Gdyby nie dano to by zwolennicy zamachu nie mieli aż tak mocnych poszlak, żeby budować teorię spiskową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×