Skocz do zawartości
Nerwica.com

Katastrofa Smoleńska raz jeszcze


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie o tych idiotach, którzy żerują na niezadowolonych, chorych umysłowo i innych zwolennikach PiS-u i śpiewają im:

 

(...)Przed Twe ołtarze zanosim błaganie:

Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie!(...)

 

oraz

 

(...)Żeby Polska, żeby Polska!

Żeby Polska była Polską!(...)

 

Pietrzak zeszmacił się kompletnie. W ogóle, to kto normalny głosuje na PiS? Nigdy tego nie pojmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietrzak zeszmacił się kompletnie. W ogóle, to kto normalny głosuje na PiS? Nigdy tego nie pojmę.
jeszcze wielu normalnych głosuje, mój ojciec głosował a w zamach smoleński nie wierzył. Moim zdaniem to swoiste sekciarstwo PIS ma swoje wady i zalety, z jednej strony żelazny elektorat dla której PiS jest wszystkim a z drugiej ludzie o umiarkowanych poglądach, młodzi których mogłaby ta partia przyciągnąć jako alternatywę dla PO są odstraszani właśnie takim pokazami jak miało miejsce 2 dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny głosuje na dewiantolewakow z TR, komunistów z SLD i złodzieji z PO?

Oto jest pytanie :mrgreen:

Z tego co wiem to najwięcej osób z sympatią dla PRL głosuje dziś na PiS, chcą takiego bezpieczeństwa socjalnego i ingerencji państwa jak za komuny na ale na starość tez zrobili się religijni. Ja kiedyś na Palikota głosowałem ale ja przecież nienormalny jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Maciek jesteś katolikiem,a nie kochasz bliźniego swego, jak siebie samego.Twoje posty są pełne nienawiści wobec ludzi popierających PO i SLD.

Ja tam nikogo nie nienawidze bo z natury jestem wolnościowcem i demokratą. Co nie znaczy, że jednocześnie jestem liberałem światopoglądowym.

Nie lubie PO za złodziejstwo a SLD za dawne krętactwo. Nie mam nic do ich elektoratów, mało tego mam sporo znajomych wyborców np SLD.

Co nie zmienia faktu, że głównie elektorat PO to biedni zmanipulowani ludzie których media i cała masa PRowców okłamuje od rana do wieczora w TVN24(12 godzin kłamstw, 12 godzin powtórek).

Szkoda mi tych wyborców, ludzi i naszej Ojczyzny że tak gnije i jest rozkradana. No ale cóż ja sam jeden mogę zrobić? Konstytucja zakłada demokrację, a demokracja dopuszcza by ludzie wolą wiekszości w wyborach na najwyższe urzędy w państwie wybierali krętaczy i aferzystów...produktem ubocznym tego jest upadek i zwijanie kraju no ale to są właśnie ułomności demokracji, że na stołek można wybrać każdego.

Tu na tym forum i nie tylko widziałem jak ludzie przepraszają współobywateli że dali się oszukać PO i ich pustym obietnicom...przepraszali że głosowali na PO.

Ty Monk jak zwykle wszystko spłycasz.

Nie lubie partii i jej niektórych członków jak np. Szejfeld czy Niesiołowski. Nic nie mam do jej elektoratu czyli zwykłych ludzi prócz tego że mi ich zwyczajnie żal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontekście ponownego powołania komisji “ekspertów” od smoleństkiej teorii brzozowej nurtuje mnie pytanie: czy oni naprawdę są tak durni, czy to po prostu polityczna manipulacja w jakimś określonym celu? W tak bezdenny poziom głupoty tak wielu uwierzyć niełatwo, więc pozostaje pytanie: jaką korzyść Najwyższy Pożądek z tej manipulacji uzyskać chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek 05.09.2016 około godziny 14.00 zaczęło mi się zbierać na wymioty na sam widok plakatu dotyczącego filmu "Smoleńsk" z bieżącego roku. Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć moje objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja reakcja na trailer byla podobna ale teraz nie budzi to we mnie juz takich emocji :D

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14232442_634275790075490_4697849306520721315_n.jpg?oh=7e6b8dc5affd35430f5bd0d89103afbe&oe=5837C339

 

uwaga! w necie pojawily sie pierwsze spoilery - podobno samolot jebnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że w filmie będzie scena seksu? 8)

Tajemnicze postacie rzucają urwane zdania, a niektóre sceny (m.in. kilka sekund seksu głównej bohaterki z operatorem) pojawiają się zupełnie "od czapy".

Ale i tak zakończenie będzie najlepsze (uwaga, spoiler):

W Katyniu dochodzi do spotkania duchów - polskich oficerów, którzy zginęli z rąk enkawudzistów i ofiar katastrofy smoleńskiej. Żołnierze ubrani w długie zielone płaszcze stoją na polanie i zdają się na coś czekać. Nagle znikąd zjawiają się ofiary katastrofy z parą prezydencką na czele. Oficerowie salutują, serdecznie się witają, a niektóre duchy rzucają się sobie w objęcia.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,20649434,dlaczego-smolensk-to-najgorszy-film-jaki-mialam-okazje-zobaczyc.html#MT

 

Nie mogę się doczekać. Uwielbiam takie kicze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek 05.09.2016 około godziny 14.00 zaczęło mi się zbierać na wymioty na sam widok plakatu dotyczącego filmu "Smoleńsk" z bieżącego roku. Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć moje objawy?

Ciekawe - mi już tylko kompulsywne ziewanie się zbiera.

 

Mój kuzyn fanatyk PiS pójdzie do kina po raz pierwszy od 30 lat żeby to obejrzeć, jak mówi tam pokażą całą prawdę.

....

Jaki kulturalny i błyskotliwy członek rodziny - powinieneś przykład brać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał pójść do kina na Ł

Mój kuzyn fanatyk PiS pójdzie do kina po raz pierwszy od 30 lat żeby to obejrzeć, jak mówi tam pokażą całą prawdę.

Ja się nie wybieram nie przepadam za tego rodzaju kinem, które pewnie będzie do tego mocno zmanipulowane.

 

A pani Duda nie poszła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się 10 Kwietnia, odświeżam temat i pamiętną konferencję

[videoyoutube=GgKYhXcZ_FQ][/videoyoutube]

 

Dzwonili internauci w tym Wladimir Putin. Misiewicz (wtedy nie był jeszcze znany) nie umiał sobie poradzić z tą sytuacją, a wystarczyło wejść w opcje prywatności skypa i tam zmienić ustawienia ;)

 

 

[videoyoutube=vljNIU38sUU][/videoyoutube]

Natomiast powyższy komentarz Macierewicza, budzi mój niepokój o jego zdrowie psychiczne, bo wygląda na to, że ma obsesję na punkcie smoleńska, która zresztą trwa w dalszym ciągu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×