Skocz do zawartości
Nerwica.com

Katastrofa Smoleńska raz jeszcze


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Polska jako podmiot polityki nie istnieje dla Rosjan. Mają 100 spraw strategicznie wazniejszych. Tobie sie wydaje że w polityce międzynarodowej ma znaczenie co sie mówi? Liczy sie siła i nic więcej. Nie mamy ani siły politycznej, ani ekonomicznej, ani militarnej. Nie widzą nas Niemcy, Rosjanie, Francuzi itd... to jest ułuda.

Ułuda , nie ułuda , mogą miec swoje zdanie , swoja politykę. Nie mamy siły politycznej , to fakt , ale tylko jako samotny kraj . Jednak nie po wchodziliśmy do UE , do Nato , by nas rusek lał bezkarnie po dupie. jeśli Polska jest słaba to tylko dzięki frajerstwu z PO . Tu trzeba bic na alarm ,że jesteśmy dyskryminowani przez dziki Wschód jako obywatele Uni E. , a nie jako słabe Polaczki. Jednak ten Rząd boi się mocniej i głośniej klrzyknąc komukolwiek . Dlatego maja tak dobre opinie na Zachodzie , a szczególnie w Niemczech . Kto by nie lubial , jak mu sie liże dupę.

Rosja liczy sie tylko z takimi , którzy się jej postawią > tylko nie straszcie wojną z Rosją , bo to bzdura jakich mało.

Teraz ruskie wzięli się za Ukrainę . Będą jak zwykle straszyć odcięciem gazu ( bombami juz nie mogą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx...czyli dla ciebie silny to taki który walczy? To dziwne trochę. Silny to taki który jest silny. A mądry to taki który nie walczy, kiedy nie jest silny(i umie inaczej załatwiać sprawy). Głupi to taki który walczy, kiedy jest słaby i nawet tego nie zauważa...To prawda że Rosja rozumie tylko jeden argument. Argument siły. To jest jednak jej słabość, bo w zasadzie jest państwem bardzo słabym, tylko że mającym ropę i bombę...Tylko że my siły nie mamy. Jak mały pied wychodzi i szczeka to nie robi sie dużym psem, a inne sie go nie boją...tylko ignorują.

 

Co do samego zdjęcia to niestety Donald nie wypadł najlepiej. Nie sądzę żeby to zdjęcie cokolwiek pokazywało...po prostu szczęśliwe ujęcie..niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie po wchodziliśmy do UE , do Nato , by nas rusek lał bezkarnie po dupie. jeśli Polska jest słaba to tylko dzięki frajerstwu z PO

No ba, bo lepszy jest Kaczor ze swoim Szwadronem Kretynow z Antkiem na czele. Jakakolwiek partie wybierzesz w tym kraju to i tak jest zle i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo lepszy jest Kaczor ze swoim Szwadronem Kretynow z Antkiem na czele.

Lepszy i to zdecydowanie . gdyby nie Antek , łykał byś relacje z Komisji "państwowej " Tuska jak świeże bułeczki . A to ,że robią z dochodzenia Macierewicza szopkę to medialna nagonka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo lepszy jest Kaczor ze swoim Szwadronem Kretynow z Antkiem na czele.

Lepszy i to zdecydowanie . gdyby nie Antek , łykał byś relacje z Komisji "państwowej " Tuska jak świeże bułeczki . A to ,że robią z dochodzenia Macierewicza szopkę to medialna nagonka .

Ta komisja mogła być dużo bardziej wiarygodna ale za sprawą Antka i jego wątpliwych ekspertów, którzy sami się gubią, sami stwarzają okazję żeby media im nieprzychylne robiły z tego szopkę. Do tego tego ciągłe zmiany przyczyn katastrofy, sztuczna mgła, rzekome ocalałe ofiary i cała reszta tez które w ogóle się nie sprawdziły a były często wręcz żenujące.

 

-- 27 paź 2013, 21:03 --

 

No i moje przewidywania odnośnie sondaży się sprawdziły PiS-owi spadło, PO wzrosło i po raz pierwszy od paru miesięcy zmiana lidera. Jeszcze więcej Antka i komisji w tv a spadną na łeb na szyję, lepiej niech go zamkną w jakimś zakładzie i wtedy wybory wygrane mają w cuglach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo lepszy jest Kaczor ze swoim Szwadronem Kretynow z Antkiem na czele.

Lepszy i to zdecydowanie . gdyby nie Antek , łykał byś relacje z Komisji "państwowej " Tuska jak świeże bułeczki . A to ,że robią z dochodzenia Macierewicza szopkę to medialna nagonka .

Hahaha, made my day :lol::lol: . Ty serio myslisz, ze Macierewicz jest wiarygodny? :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zawsze zastanawiam na ile Macierewicz wierzy w to co mówi a na ile jest to cynizm. Ten jego zimny uśmiech też zawsze robi na mnie wrażenie...im bardziej przyciskany i cięższa sytuacja tym uprzejmiejszy i bardziej uśmiechnięty. Trzeba przyznać że z równowagi ciężko go wybić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haa! Haaahaahaahaa! Jeden, dosłownie JEDEN dzień wystarczył jak się okazało! :D

 

http://www.bestgore.com/road-accidents/boeing-737-nose-dive-tarmac-explosion-kazan-airport-russia-cctv/

 

"There are speculations that because Irek Minnikhanov, a son of the president of the Russian Republic of Tatarstan was onboard the crashed plane, that there is possibly more to the story. Wife and daughter of famous Russian TV commentator Roman Skvortsov also died in that plane crash. Another Smolensk?"

 

Post umieszczony 20 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi czemu Antek i Jarek najwięksi wrogowie putinowskiej Rosji we wszechświecie jeszcze żyją, przecież dla służb specjalnych z Rosji zabicie ich to by była bułka z masłem, mogli zapaść na niewytłumaczalne choroby( nie chodzi mi o umysłowe bo te już mają) i zemrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Internecie oglądałem jakieś gadające głowy z Polsatu (Dzień Niepodległości) i połączyli się z reporterem z Krakowa, by coś opowiedział o marszu Kaczyńskiego, a ten mówi "Jarosław Katyńsk..", ugryzł się w język i zaraz poprawił. Potem prowadząca wspomniała o Pałacu "Mostowskim". Aż mi się przypomniało jak byłem w Poznaniu w sprawie pracy i potem miałem całe wolne popołudnie na Poznań, przejechałem się po Jeżycach, zobaczyłem rynek, odwiedziłem Rozbrat i poszedłem szukać hotelu "Bazar" we wskazanym wcześniej kierunku, przypadkowo wlazłem do jakiegoś kościoła, wychodzę i pytam dwóch policjantów, gdzie jest ten słynny hotel "Bazar" (stali najbliżej), a ci coś do mnie o jakimś targowisku, to mówię, że to z okresu walki o niepodległość itd., a słyszę że kobieta, która siedziała nieopodal na ławce przysłuchując się naszej rozmowie, zaczyna się coraz głośniej śmiać i mówi mi w końcu gdzie jest "Bazar".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę raz jeszcze co mnie najbardziej uderzyło w tej sprawie, pisałem to gdzie indziej no ale w końcu tu jest ten temat

 

swego czasu mocno śledziłem rózne wypowiedzi i badania na ten temat i widziałem jak ogromna jest manipulacja największych mediów w przekazywaniu informacji na ten temat, nie chce byc od razu posądzony ze jestem w jakiejs sekcie smolenskiej czy jak to tam niektórzy nazywają bo po pierwsze nie znam się na lotnictwie a po drugie nie kojarze zadnych koncowych ekspertyz jednego czy drugiego zespołu naukowego które by definitywnie przesądzały ze było tak a nie inaczej i tylko z powodu jakichs swoich przekonan twierdze ze jest inaczej niz tam ktos podaje,moze się ostatnio jakieś nowe pojawiły bo od kilku miesięcy nie jestem w temacie

 

ale po prostu jak się temu głębiej przyjrzałem to widziałem masę rożnych nieścisłości i sprzecznych informacji z jednej i drugiej strony, ale tak jak mowie najbardziej uderzylo mnie zachowanie sie mediów, kiedyś była tzw konferencja smoleńska z udziałem róznych profesorów polskich i zagranicznych, tak się składa ze oglądałem ją całą na internecie a potem widziałem jak w wiadomościach przedstawiają z niej relacje, fakty zupełnie pomijane a skupiali się po prostu na ośmieszeniu tego wszystkiego co tam było, robili to dziennikarze którzy pojęcia o tym nie mają ale na jakiejś podstawie upoważniają siebie do osądzania ze ten profesor jest idiota i mowi brednie a inny nie, widziałem tez jak wyglądają wywiady z członkami komisji rządowej a jak z profesorami którzy podważają oficjalną wersje, w pierwszym przypadku jest spokojna dyskusja, dziennikarz zadaje pytania a gość odpowiada, w drugim przypadku dziennikarz jedynie skupia się na próbie skompromitowania gościa i pokazaniu społeczeństwu ze jest to osoba niekompetentna której słów nie należy brać na poważnie

I to nie podlega zadnej dyskusji bo kazdy moze sobie sprawdzic np na youtubie jak wygladaja takie rozmowy dziennikarzy z przeciwnymi grupami naukowców albo jak wiadomości podawane przez np TVP czy TVN przedstawiają informacje związane z tym tematem w porównaniu do rzeczywistego przebiegu danego wydarzenia

 

a totalną kpiną jest np. rozmowa Olejnik i Palikota w jakimś programie na ten temat, ale ktoś bierze odpowiedzialność za taką farsę ze tworzy program i porusza dyskusje na dany temat pomiędzy dziennikarką czy kim ona tam jest i politykiem, którzy pojęcia o technicznych rzeczach nie mają a transmituje się ich debatę na ten temat, która niby co ma wnieść jezeli nie kpinę z tak poważnej sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×