Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze dziwactwa i nawyki


migoku

Rekomendowane odpowiedzi

Wynoszenie kubka po herbacie do łazienki, stawianie go na pralce, a potem szukanie go po całym mieszkaniu. :roll:

Ustawianie kapci równolegle do desek podłogowych. :roll:

Sprawdzanie, czy drzwi wejściowe są zamknięte pięćdziesiąt tysięcy razy. :roll:

 

Taak... uwielbiam się. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas masturbacji muszę mieć przygotowane w głowie obrazy masturbacyjne (od kilku do kilkunastu zazwyczaj, ale czasem też i ponad 20 albo ponad 30) i masturbować się przełączając po kolei te obrazy w głowie (ale pilnować, żeby jeszcze nie nastąpiła erekcja). Następnie wybrać kilka najlepszych i je po kolei przełączać, a następnie wybrać najlepszy i już masturbować się do erekcji. Jeśli przeprowadzę masturbację inaczej, to mam dziwne uczucie, że coś jest niezrobione, co powinienem zrobić; albo że coś zostało źle zrobione przeze mnie.

Przed rozpoczęciem masturbacji muszę odtwarzać w głowie obrazy masturbacyjne, żeby ich nie zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś lubiłem wrzucić rolkę po zużytym papierze do kibla i obserwowałem podczas kolejnych wizyt jak sobie rozmięka i w końcu znika, gnając gdzieś ku szambowym odmętom.

 

-- 14 Sep 2013, 23:41 --

 

I jeszcze z dziwactw związanych z kiblem, to lubię sobie na kiblu poczytać. Zazwyczaj mam jakąś lekturę schowaną tam, często to gazeta, a najdłużej kibel okupowali "C.K. Dezerterzy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, ;) co to za obrazy masturbacyjne?

Są to po prostu wyobrażenia pewnych sytuacji, dotyczą one trzech punktów, które wymieniłem w temacie o parafiliach. Przygotowuję sobie w głowie wiele wyobrażeń takich sytuacji (nadaję także jakiś tytuł dla każdej z nich, żeby na pomyślenie słowa zawartego w tytule od razu ukazywało mi się w myślach wyobrażenie).

Swoją drogą ciekawe, czy na forum jest jeszcze jakaś osoba, która ma natręctwa związane z "procesem" masturbacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilnować, żeby jeszcze nie nastąpiła erekcja
Chodziło o ejakulację, czy męczysz ciągutka?

 

Czy ktoś z forumowiczów skubie i robi kuleczki? (to nie ma nic wspólnego z masturbacją)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączam wtyczki z kontaktu jak gdzieś wychodzę.

Dziesięć tysięcy razy sprawdzam, czy je wyłączyłam.

Gdy nie jestem pewna, czy coś położyłam w danym miejscu - sprawdzam.

Potrafię nie używać danych słów, ponieważ nie podoba mi się ich zapis. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×