Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalistą w tej dziedzinie nie jestem ale schudłem 12kg więc jednak moje metody działają, oprócz aerobów przydało by się też dołączyć ćwiczenia na siłowni i nie można się zbytnio forsować interwałami bo organizm zamiast tłuszczu będzie palił mięśnie a jeżeli wykonujemy ćwiczenia siłowe organizm ma powód do tego aby nie pobierać energii z tkanki mięśniowej bo będzie potrzebna do dźwigania ciężarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, np. bieganie na bieżni, minuta średnim tempem, później minuta szybkim i tak przez 20min. Tak żeby wysiłek był krótki ale bardzo intensywny, metabolizm wtedy jest podkręcany i szybciej spalamy kalorie w ciągu dnia.

 

-- 11 sty 2014, 14:55 --

 

widzę że Kestrel, mnie już uprzedził z odpowiedzią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy odpowiedni temat, ale mam pewien problem. Od około 3 tygodni mam jakiś jadłowstręt (mam ochotę na różne produkty, ale ich nie jem, bo ciągle czuję się najedzona, nawet po 5 godzinach od poprzedniego posiłku) jem mniej więcej 900-1000 kalorii, ale to i tak wmuszam w siebie, żeby zjeść cokolwiek. Chciałam jednak zacząć dietę zbilansowaną, dorzucić ćwiczenia, ale pewnie przydałoby się jeść więcej kalorii. Próbowałam zjeść więcej wczoraj i potem cały wieczór leżałam w łóżku, mdliło mnie, bolał brzuch i podbrzusze. Do tego nie mogę jeść produktów które mają dużo błonnika (razowy chleb, kasze) mleka, marchewki, bo po nich jest jeszcze gorzej i mam zaparcia. Wystarczy jeść te 1000 kalorii (dużo białka, mało węglowodanów) żeby schudnąć bez szkody na zdrowiu? Zastanawiam się nad wizytą u gastrologa, bo od dwóch tygodni na papierze toaletowym zauważam krew, mam obniżone ciśnienie 90/60-70, zawroty głowy, jak idę ulicą to czasem "znosi" mnie na boki, i czasem leci mi krew z nosa, ale badanie (morfologia) wyszło ok, anemii też nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeść te 1000 kalorii (dużo białka, mało węglowodanów) żeby schudnąć bez szkody na zdrowiu?

Nie wystarczy. Oblicz sobie PPM (podstawowa przemiana materii) i nie jedz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeść te 1000 kalorii (dużo białka, mało węglowodanów) żeby schudnąć bez szkody na zdrowiu?

Nie wystarczy. Oblicz sobie PPM (podstawowa przemiana materii) i nie jedz mniej.

U mnie nawet PPM nie wystarcza. Jak nie jem co najmniej tyle co zużywam -500kcal, to jestem osłabiony, otępiały, zdezorientowany i ogólnie się gorzej czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, obliczyłam sobie PPM i wyszło 1500, ale raczej nie dam rady tyle zmieścić, będę pełna i napewno utyję. Jak czuję się pełna choć trochę to znów wraca chęć zwrócenia, ale to już temat na inny dział...:(

Kiedyś na 1000kcal schudłam 20 kg, wróciłam do normalnego jedzenia i wróciło mi 6, mój organizm chyba jest już zbyt wyniszczony i nie reaguje na zbilansowane diety, bo chudnę tylko na 1000-800kcal. Do tego biegałam i ćwiczyłam trochę siłowo, chciałabym do tego wrócić, ale właśnie "z głową", ale nie wiem jak się do tego zabrać, co jeść, ile białka, węglowodanów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Od czego powinnam zacząć ćwiczenia, jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłam ani nie byłam w żaden inny sposób aktywna fizycznie? (nie licząc aerobiku na studiach rok temu)

Dieta niestety nie wchodzi w grę w moim poje*anym domu... kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×