Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno,
Mam nadzieję że poniżej 90 kg nie spadnę bo wtedy będę wyglądał jak chudzielec.

Dobrze będziesz wyglądał. Przecież to będzie jak najbardziej prawidłowa waga dla Ciebie. Bliska podręcznikowemu ideałowi.

Dobrze to może z twarzy i brzuch płaski ale kończyny będą strasznie patykowate jak już teraz są chude.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Dobrze to może z twarzy i brzuch płaski ale kończyny będą strasznie patykowate jak już teraz są chude.

To musisz zadecydować na czym bardziej Ci zależy. Ja z pyska wyglądam trochę za chudo jak dla mnie, ale nie mam brzucha przy obecnej wadze, więc wolę przy niej zostać, bo wolę nie mieć bębenka, a na twarzy być trochę zamorzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,
Dobrze to może z twarzy i brzuch płaski ale kończyny będą strasznie patykowate jak już teraz są chude.

To musisz zadecydować na czym bardziej Ci zależy. Ja z pyska wyglądam trochę za chudo jak dla mnie, ale nie mam brzucha przy obecnej wadze, więc wolę przy niej zostać, bo wolę nie mieć bębenka, a na twarzy być trochę zamorzony.

Ja przy obecnej wadzę brzucha też nie mam także nie widzę sensu ważenia mniej, w miarę wyglądające nogi i nie kościsty tyłek to mam powyżej 100 kg ale wtedy mam lekki brzuszek i co najgorsze twarz strasznie grubą, no ale nie wyobrażam se abym mógł znowu ważyć 85 kg albo i mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

no ale nie wyobrażam se abym mógł znowu ważyć 85 kg albo i mniej.

A ja, że więcej. Przytyłem trójkę, pewnie w związku z porą roku, bo przy zimnie apetyt bardziej dopisuje. Także teraz waga pokazuje 83, a powinna 80. Trzeba się ogarnąć z deka. Ty musisz jeść trochę więcej, ja mniej i obaj będziemy zadowoleni. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odchudzania.

 

Grudzień>święta>wielkie żarcie - nici z tego. (Chyba że jacyś fanatycy fitnessu,i inne tego typu jednostki,nieugięte w swoim żelaznym treningu,woli treningu i reszcie)

Styczeń>nowy rok>postanowienia noworoczne>zgon postanowień w 99% przypadków.

 

Najprościej to chyba na wiosne,marzec wzwyż,czy tam luty :mrgreen:

 

 

no właśnie teraz te święta ;) znowu żarcie ;) ale w nowym roku mam nadzieje że będę dalej na mojej diecie i fitnessie. W sumie ciężko chciałam chodzic 3-4 razy w tyg na siłownie ale nie wychodzi to za bardzo bo córka ciągle coś chora jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya a dużo masz do zrzucenia tak ogólnie, czy Twoim celem jest to 1/2kg? Ja swego czasu zrzuciłam jakieś 8 kg w 2/3 miesiące, ale jak masz już unormowaną wagę, to lepiej sobie ten kilogram wyznaczyć na 2 tygodnie. Mniej radykalnie, efekty pewnie bardziej pewne, no i nie musisz się martwić o efekt jo-jo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona, mam jakieś 8 kg zbędnego tłuszczu, więc pierwsze dwa powinny pójść szybko, tym bardziej, że mam je dopiero od dwóch tygodni ;)

 

Kokojoko, o tak! W ogóle uważam, że czynniki zewnętrzne są najważniejsze. Można się głodzić i ćwiczyć, a afekty nigdy nie będę tak dobre jak na przykład praca w ruchu plus odrobina stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zależy od rodzaju stresu, tylko od tego, w jaki sposób konkretna osoba sobie ze stresem radzi. To tzw styl radzenia sobie z nerwami;p Niektórzy się tną, niektórzy trzymają troski w sobie (co jest całkiem dobrą strategią), niektórzy jedzą. A inni przestają jeść:) A o jaki podział Ci chodziło? Ze względu na źródło czy bardziej w stronę innych neuroprzekaźników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×