Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Też już nie ćwiczę z Chodakowską, ciężko mi było wytrzymać te 40 coś minut ale zwyczajnie z nudy. Teraz sama sobie ustalam 10 min plecy z mel b, 10 min brzuszek itd. Tym bardziej, że się nie odchudzam a większość programów Chodakowskiej są właśnie bardziej na odchudzanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zrzuciłem kolejny zbędny kilogram. 8) Zaczynam się bać, ale jak pójdę do lekarza, to się pewnie dowiem, że powinienem odstawić wenle, fuckkk.

też mi kilogramy zaczęły lecieć i też za dwa-trzy miesiące obawiam się lekarki, ale póki co mogę chudnąć 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko,

Na wenli też chudłam bodajże 14 kg zrzuciłam

woow, no i po co komu jakaś sibutramina. :mrgreen: To ja słabo się staram z tą swoją kuracją odchudzającą, bo z takim wynikiem, jak Twój ważyłbym 56kg przy 187cm, a udało mi się tylko zjechać do 64. :pirate:

 

-- 19 lis 2013, 22:02 --

 

ja nie chudnę z Chodakowską, a z nerwicą :mrgreen:

dziś zanotowałam - 10kg od rozpoczęcia się choroby

Gratulujemy, i życzymy dalszych sukcesów na polu profilaktycznej walki z otyłością. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca ten temat, ale chciałam się podzielić swoim odkryciem, a że po zmianie diety również schudłam... (: Też miałam swojego czasu problemy z zaburzeniami nerwicowymi, ale miało to u mnie przyczyny somatyczne - zła dieta, a w konsekwencji niedobory niektórych minerałów i witamin mogą skutkować nerwicą czy przewlekłym niepokojem. Od kiedy dowiedziałam się o tym i zdecydowałam zostać weganką oraz zażywać suplementy moja psychika ma się naprawdę o wiele lepiej (:

Specjalistką mimo wszystko nie mogę się nazwać, więc nie chcę sama robić wykładów w tej kwestii, ale bardzo pomogła mi ta strona:

http://www.nerwica.vegie.pl/przyczyny_somatyczne.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO jest taki wątek ;)

 

Ja dodam że po urodzeniu dziecka zachorowałąm na nn brałam ssri i przytyłam ponad 20 kg, teraz zmieniłam lek niby ma byc lepiej ale widzę jak ciężko schudnąc. Chodzę na siłownię od jakoś 6 tyg, jem mniej i zero słodyczy czy jakiś tłustych rzeczy, bardziej warzywa, chude mięsko czy serek twarogowy ( a tak kocham ser zółty ... ;) ) Schudłam 3 kg w ciągu 6 tyg... Cięzko jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Mam nadzieję że poniżej 90 kg nie spadnę bo wtedy będę wyglądał jak chudzielec.

Dobrze będziesz wyglądał. Przecież to będzie jak najbardziej prawidłowa waga dla Ciebie. Bliska podręcznikowemu ideałowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odchudzania.

 

Grudzień>święta>wielkie żarcie - nici z tego. (Chyba że jacyś fanatycy fitnessu,i inne tego typu jednostki,nieugięte w swoim żelaznym treningu,woli treningu i reszcie)

Styczeń>nowy rok>postanowienia noworoczne>zgon postanowień w 99% przypadków.

 

Najprościej to chyba na wiosne,marzec wzwyż,czy tam luty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×