Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezsenność, zaburzenia snu


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, acherontia styx napisał:

Mam nie jeść cały dzień, żeby wziąć Zolpidem i iść spać? Nopeeeeee

 

Chociaż to w sumie duża oszczędność na jedzeniu by była 🤔

Na ulotkach piszą, żeby brać na czczo dla większej efektywności i szybszego działania. Ja kiedyś w akcie desperacji, brałem na głodniaka - kilka godzin postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak ze moje natręctwa niespokojnych myśli nie daja mi odpoczynku. Klade sie spac caly spięty i moge nie przespac dwóch nocy z rzędu.  Nawet jak juz przysypiam to jakis obraz mi wskakuje natretny i wtedy po zaśnięciu już.  Nawet psychoterapia nic nie daje . Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jeronime napisał:

A ja mam tak ze moje natręctwa niespokojnych myśli nie daja mi odpoczynku. Klade sie spac caly spięty i moge nie przespac dwóch nocy z rzędu.  Nawet jak juz przysypiam to jakis obraz mi wskakuje natretny i wtedy po zaśnięciu już.  Nawet psychoterapia nic nie daje . Pomocy!


To zacznij brać leki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie rozwiązania na bezsenność warto spróbować przyjmowanie CBD czyli związku naturalnie występującego w konopiach. Można go brać w postaci olejku konopnego bądź suszu. Ja zdecydowałem się na susz cbd oraz jego waporyzację. Z efektu jestem bardzo zadowolony. Warto sprawdzić. Polecam.

 

 

Edytowane przez exodus!
usunięto link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha.. spoko przepraszam pytam się bo mam bezsenność dodatkowo problem z wyrażeniem słów, jąkanie, problemy z mową i w ogóle dużo rzeczy.. myślę czy to trauma.. czy to brak kontaktu.. przez brak zaufania do ludzi.. oraz przyznaje boję się dużej liczby ludzi..

jestem przerażony.. najlepiej mi w domu.. dodatkowo.. im więcej dźwięku.. tym gorzej się czuję.. poza tym pocę się..

jak coś naprawdę.. przepraszam że was tak zawalam tym.. naprawdę was przepraszam.. ale nie wiem już jak dać sobie radę..

jestem przybity do muru.. tymi problemami.. mam lęki.. i przed Covidem.. i przed śmiercią.. w kółko flashbacki..

izoluje się ponieważ w pokoju u siebie w mieszkaniu.. czuję się najbezpieczniej.. ponieważ mam dużo lęków.. leki działają..

tak jakby nie wiem czy działały.. jedynie 2 leki.. z tym że jeden działa normalnie (neurotop) drugi.. za mocno.. to jest promazin..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reszta leków to pregabalina i duloksetyna i łykam dużo.. nie wiem czy nawet.. lekarz nie przesadza.. ale już chyba serio..

wolę spać.. niż stale przeżywać to.. jedyna lipa to taka.. że szczerze? pół dnia prześpię.. i niewiele zrobię przez ten czas..

no i nie wiem.. chcę się skontaktować z lekarzem.. nie zawsze jestem w stanie.. czasem po prostu przesypiam pół dnia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was kwetiapina również powoduje zaokrąglenie twarzy i zmianę wyrazu twarzy na taki nadmiernie spokojny i ugrzeczniony?

 

Przez jakiś czas próbowałem spać bez kwetiapiny, stosując tylko zioła. Na początku było genialnie, ale po paru dniach uruchomiła się ostra bezsenność.

 

Gdy byłem bez leków, to moja twarz była nieco szczuplejsza. Była też spora różnica w wyrazie twarzy - było widać zdrowie, pewność siebie i nawet jakby taki błysk w oczach.

 

Wczoraj wziąłem kwetiapinę, żeby się wyspać i dzisiaj twarz jest znowu napuchnięta a wyraz twarzy taki nadmiernie uspokojony, lecz nie zamulony, widać po mnie kluchowatość i taką słodziakowatość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odstawieniu 1/2 miesiace temu suplirydu, odstawiłem teraz kwietapine, wxzoraj spałem 4h, a dzisiaj twardym snem 1,5h chyba ze zmeczenia przed wstaniem do pracy. Wszystko teraz w rękach mojego brutalnego losu, nir ma dla mnie powrotu do leków, wóz albo przewóz, albo zwariuje albo coś cos sie ustabilizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojść co jest przyczyną bezsenności? Nie dotyczą mnie takie problemy jak dolegliwości fizyczne, bym przez nie nie spał. Nie mam również żadnych lęków ani stresów, bym przez nie nie spał.

 

Jak pójdę spać, to obudzę się gdzieś za godzinę z gonitwą myśli i pobudzeniem umysłu i nie mogę spać gdzieś ze dwie godziny. Zasypiam i wybudzam się za 30 minut i znowu nie śpię jakiś czas.

 

Magiczną godziną jest godzina 4, gdzie zasypiam normalnie i śpię do rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×