Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam wchłanialności przez nos chociaż przypuszczam, że jest podobna, bo to śluzówka i to śluzówka. Wbrew pozorom Kalebx3 klona zarzuca się często pod język gdy osoba ma aure padaczkową i żeby przerwać napad. Tak działa szybciej niż zwykłe połknięcie. Potrzymać 5 minut pod językiem aż troszke sie rozpuści a resztę połknąć.

Tabletki powlekane raczej nie zadziałają, a sedam jest powlekany. Oksazepam też tak sprawdzałem, ale on działał podobnie jak po połknięciu. Próbuj, próbuj i koniecznie zdaj relacje. :) :mrgreen:

 

-- 02 lis 2016, 18:55 --

 

W sumie to nie jestem pewny czy sedam jest powlekany. Spójrz na opakowaniu. W końcu dorwalem klona 2mg <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy juz o tym pisałem , ale faktycznie sprawdziłem, i clon podjęzykowo działa szybciej , mocniej i ,,, bardziej powalająco . Wziąłem 1mg przed snem .

 

MollyXanLean, w zupełności się z Tobą zgadzam . Jednak każdy sobie rzepke lekową skrobie ,,, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mieć klona i oddawać klona, to na głowę upaść trza:D mało co się równa rozchodzącej po ciele klonowej słodyczy. muszę obczaić podjęzykowy patent
Nie na każdego też działa, poza tym benzo to ścierwo, chyba, że tylko doraznie w razie kryzysu, na co dzień to sieczka z mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za moment spróbuje 8)

 

-- 29 lis 2016, 20:31 --

 

Potwierdzam. Jeszcze mocniej klepie. Po 0,5mg aż mi sie w dyni kręci, ale efekt przeciwlękowy jest podobny jak pod językiem.

Podsumowując: Per oral < per język < per proch i język/dziąsła. Od drugiego czuć już efekt narkotyczny. Także jakby ktoś chciałby przy okazji zrobić sobie dobrze klonazepamem zamiast zwiększania dawki to polecam te dwa sposoby. Na pewno oszczędzi Wam to zwiększania dawki jeżeli chodzi o działanie psychoaktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jakiś zapalony florysta nie miałby do odstąpienia kilku sadzonek dla górnośląskiego kwiaciarza w potrzebie? giełda dopiero za 1,5 miesiąca, a plon się sam nie zasieje, wszystko śniegiem przykryje. wszelkich potencjalnych dobroczyńców zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas zajadałem clona i postanowiłem przejść dla odmiany na chlordiazepoxyd. To był błąd. Nie dość , że 20 tabsów kosztuje ponad 20 zł, to działanie do clona jest cieniutkie. Jak będę u lekarza to poproszę o 3 x 4 mg dziennie. Będzie jazda...

 

Hej, czytam Twój bardzo urozmaicony jadłospis. Od jak dawna łykasz 6 mg clona? Czy jesteś już w ciągu? Pozdrawiam (fajny awatar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jem klona juz z rok, znowu w ciągu , ale jak widać na 0.5 jestem, a byłem na wyższych , tera se swobodnie z niego schodzę , nie przeszkadza mi to że jem go , bo i tak go nei czuję , a jem bo się uzależniłem , tez nigdy nie miałem problemów z zejściem .

co do długoterminowości , to benzo niszczy po latach ogranike , tznczy . układ nerwowy , ale to musisz jeść z 10 lat przynajmniej w ciągach . miałem robione testy na organike,na iloraz inteligencji i na ocene osobowości : wyszło mi że jestem bardzo mocno ogarnięty i trzeźwo myślący a iq mieści się w górnej granicy przeciętnej . dodam że przed spotkaniem u psychologa i przed tymi testami do niego jadłem dodatkowo 2mg alpry. także , krytykujmy długotemrinowe branie , ale nie demonizujmy :)

u mnie z baniakiem/głową wszystko ok . . jeszcze EEG zamierzam wykonać.

branie długo ma ten minus że nie działa , więc benzo do doraźnego użytku, no i że uzależnia . ale jak ktoś ma nieograniczony dostęp do pochodnych benzodiazepin , to może se złazić ,zmienaić,majstrować na luzie .

 

widzę że są tu ludzie co czują błogostan po klonie , poszukiwacze wrażeń , puki tolerancja się nie wyrobiła "nie idzćie tą drogą" bo jak przyzwyczaicie caban tak jak ja , do benzo . to potem okres nawet 5 lat bez ani jednej tabletki , nie zrobi nigdy tego co przyjęte 1 raz w życiu 15mg diazepamu :)

 

ps: właśnie skończyłem ponownie , testować słoiczek heminevrinu :) i jest to co z benzo , byłem na odwyku od alko 11 lat temu - robiło błogostan , teraz tego nie jadłem długie lata i była tylko namiastka błogostanu . zjadłem 100 sztuk i do widzenia . złażę z klona i też do widzenia . Benzo doraźnie . Lekarka mi powiedziała że mam więcej szczęścia niż rozumu , że takie ogarnięty jestem a tyle benzo wciągnąłem , tyle alkoholu przepiłem , miałem rozwaloną czaszke , padaczke i delirium alkoholowe w wieku 23 lat , a organika na poziomie . mówi że mature mogę pisać :) Pozdrawiam . jedzcie benzo na zdrowie ale doraźnie.

 

 

baclofen moim zdaniem jest dużo lepszą alternatywą , bardzo wolno wyrabia się tolerancja , zażywam to 1x na tydzień , albo jak chcę załatwić na luzie jakąś sprawę . POZDRO mordki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jakim czasie od przyjęcia 0,5mg benzo czy nawet 1mg/2mg można prowadzić samochód.

tzn. nie chodzi mi o to po jakim czasie się bede czuł na siłach bo to wiem, że już po kilku godzinach, ale po jakim czasie bedzie to legalne mniej więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jakim czasie od przyjęcia 0,5mg benzo czy nawet 1mg/2mg można prowadzić samochód.

tzn. nie chodzi mi o to po jakim czasie się bede czuł na siłach bo to wiem, że już po kilku godzinach, ale po jakim czasie bedzie to legalne mniej więcej?

 

jak jeździsz prosto , to dlaczego mają cię zatrzymać , a jak jeździsz krzywo zrobią ci test na alkohol a nie na benzodiazepiny. nie rozumiem pytania . a jeśli pytasz o okres półtrwania to 18-50h.

 

-- 26 gru 2016, 12:11 --

 

po jakim czasie od przyjęcia 0,5mg benzo czy nawet 1mg/2mg można prowadzić samochód.

tzn. nie chodzi mi o to po jakim czasie się bede czuł na siłach bo to wiem, że już po kilku godzinach, ale po jakim czasie bedzie to legalne mniej więcej?

 

jak jeździsz prosto , to dlaczego mają cię zatrzymać , a jak jeździsz krzywo zrobią ci test na alkohol a nie na benzodiazepiny. nie rozumiem pytania . a jeśli pytasz o okres półtrwania to 18-50h.

 

 

to by ponad 50% amerykanów , nie jeździła wcale samochodami , bo oni tam na potęge jedzą psychotropy :) .

Tylko w tak chorym i zniewolonym kraju Jak Polska , można zadać takie pytanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, chec zorientowania sie odnosnie legalnosci okreslonych dzialan nie musi sprowadzac sie do przeswiadczenia o uniknieciu odpowiedzialnosci. nie tylko w tym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nie dziwię pytania, jesteśmy jak osrane ptaszki w klatce. Niemniej po benzo/alko/gbl. Święta trójca po których nie wolno pod żadnym pozorem jeździć autem. Po alkoholu wie każdy. GBL dodam tyle, że bardzo podobnie co alkohol. Po benzo zanika uczucie lęku i kończy sie na drzewie, bo chcesz pokazać sebie że Twoje BMW pojadzie 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×