Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

to substancja cudowna.

 

cudowna :shock: ,,, ???

cudowne to są medaliki Matki Boskiej ;)

a tak na serio ,żadne benzo nie jest dla mnie cudowne , biore kiedy musze , wtedy kiedy mnie lęk przydupi .

Cudownie to się czułem kilka razy po MXE i LSD , zobaczyłem więcej niż normalnie sie widzi( kurtyna odsłoniła się szerzej i zobaczyłem co sie dzieje w garderobie i opodal w tym moim Teatrzyku) i trochę mnie te doświadczenia zmieniły , kiedy juz wytrzeżwiałem i przyszło na trzeżwo zmagać się z życiem .

A clony i ich "cudowność " to se w brudną dupę można wsadzić , ewentualnie sobie ją tym cudownym czopkiem zakleić :lol:

Fakt,że kilka razy mnie uratowały , ale najczęściej wtedy kiedy cierpiałem potężne kace alkoholowe , uchroniły przed padaczką i tyle w nich dobrego .

Ale każdy ma swoje zdanie , ja mam takie .

Fajnie ,że są , ale w sylwestra to bym się na nich nie bawił . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudownie to się czułem kilka razy po MXE

łojojoj tylko nie dysocjanty :(

LSD rozumiem, ale skąd u Ciebie 'odsłonięcie kurtyny' po metoksetaminie to ja nie wiem. Kojarzy mi się z działem DXM z hajpa gdzie co drugi jest oświecony. :mrgreen:

Dobra, nie offtopujmy, jak coś to priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu to raczej nie jestem, ale klon fajnie tłumi lęki. Można na niego wypić. Z odstawieniem nie mam żadnych problemów. Same plusy. A co do Awataru to taki mały tatuażyk sobie na karku zrobiłem :D

 

Wyglądasz super z tym tatuażem, niesamowicie seksownie. Gdybym spotkał takiego faceta, i byłby gejem, tobym chciał całować go w tym miejscu i się nim zachwycać.

 

-- 01 sty 2017, 18:32 --

 

to substancja cudowna.

cudowna :shock: ,,, ???

cudowne to są medaliki Matki Boskiej ;)

a tak na serio ,żadne benzo nie jest dla mnie cudowne , biore kiedy musze , wtedy kiedy mnie lęk przydupi .

Cudownie to się czułem kilka razy po MXE i LSD , zobaczyłem więcej niż normalnie sie widzi( kurtyna odsłoniła się szerzej i zobaczyłem co sie dzieje w garderobie i opodal w tym moim Teatrzyku) i trochę mnie te doświadczenia zmieniły , kiedy juz wytrzeżwiałem i przyszło na trzeżwo zmagać się z życiem .

A clony i ich "cudowność " to se w brudną dupę można wsadzić , ewentualnie sobie ją tym cudownym czopkiem zakleić :lol:

 

Ja już dobrnąłem do tego miejsca, że benzo, za wyjątkiem dawek granicznych (przez co rozumiem np 5 mg alprazolamu na raz) nie hamują lęku napadowego, chyba że zmiksuję je z kodeiną. Za to dziwną rzeczą jest, że w lęku napadowym pomaga mi zolpidem, ktory dziala jakos tak na mnie podobnie do dysocjantów - odrywa uwagę od objawów fizycznych lęku, a także od myśli natrętnych - i przenosi w jakąś dziwną, oniryczną scenerię, gdzie patrzę na siebie jakby z góry, z oddali. Wielką zaletą tego leku jest bardzo krótki czas działania, bo jaki sens brać np. 6 mg alpry przed pójsciem do dentysty, gdzie wizyta trwa pol godziny, a potem trzeba znosić to benzowe ujebanie przez resztę dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino2017 jak tak Cię kręci to możemy się ustawić. Dam Ci go do wylizania. Proponowałbym najlepiej z samego rana , bo wtedy sram, przy okazji też wylizałbyś mi dupę po sraniu. PZDR

 

-- 01 sty 2017, 21:15 --

 

Lepszy Clonazepam czy Afobam?

 

Bezapelacyjnie klon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino2017 jak tak Cię kręci to możemy się ustawić. Dam Ci go do wylizania. Proponowałbym najlepiej z samego rana , bo wtedy sram, przy okazji też wylizałbyś mi dupę po sraniu. PZDR

sulpiryd34, ależ żeś mnie rozbawił , mało co z fotela nie spadłem . To Forum dzieki takim tekstom potrafi w mig wyciągnąć z doła . :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najważniejsza różnica. Alpra typowo przeciwlękowa. Klon bardziej uspokajający.

Przeciwlękowy to, że nie będziesz się bał ciemności, a uspokajający to, że nie będzie Cię wkurzać teściowa.

Skuteczność przeciwlękowa (PD) klonazepamu i alprazolamu jest taka sama:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4857865/pdf/cpn-14-177.pdf

The present study suggests that clonazepam is as efficacious as other benzodiazepines for the treatment of various anxiety disorders. Furthermore, the safety profile of clonazepam was superior to the other benzodiazepines in this study.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9078991

Efficacy and side effect data from the principal benzodiazepine outcome studies of panic disorder demonstrate that alprazolam, lorazepam, and clonazepam are all clinically effective. Clonazepam has several advantages over other benzodiazepines and can be considered a first-line agent for panic disorder.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1993639

Comparison of the two active treatments [alprazolam and clonazepam] [in panic disorder] revealed no significant differences and no consistent tendency for one agent to be favored over another, although power to detect small differences was limited. Sedation and ataxia were the most common side effects reported, but these effects were mild and transient and did not interfere with treatment outcome. The results of this double-blind, placebo-controlled trial are consistent with previous reports of clonazepam's antipanic efficacy.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3312179

The authors present interim results of a prospective, random assignment, double-blind, placebo-controlled trial conducted to determine whether clonazepam is as effective as alprazolam in reducing the frequency of panic attacks and whether both agents are superior to placebo.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3597803

Forty-eight consecutive patients treated for panic disorder with alprazolam, but with presumed interdose anxiety symptoms, were switched to clonazepam.

Both medications seemed effective for panic disorder at comparable doses, and the authors describe how to switch from alprazolam to clonazepam when interdose anxiety is a concern.

Główne różnice to różna farmakokinetyka obydwóch leków oraz fakt, że alprazolam wykazuje pewne działanie przeciwdepresyjne (co wcale nie oznacza, że nadaje się do przewlekłego leczenia depresji):

http://www.cochrane.org/CD007139/DEPRESSN_alprazolam-for-depression

Alprazolam appears to reduce depressive symptoms more effectively than placebo and as effectively as tricyclic antidepressants. However, the studies included in the review were heterogeneous, of poor quality and only addressed short-term effects, thus limiting our confidence in the findings. Whilst the rate of all-cause withdrawals did not appear to differ between alprazolam and placebo, and withdrawals were less frequent in the alprazolam group than in any of the conventional antidepressants combined group, these findings should be interpreted with caution, given the dependency properties of benzodiazepines.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się odnośnie ciekawego obrazu społecznego po clonazepamie. Ja dzięki niemu robię się prospołeczny, co raczej nie leży w mojej naturze. Poza tym poprawia nastrój.

Za to alprazolamu nie znoszę. Może i niweluje lęki, ale okres półtrwania jest krótki, więc gdy przestaje działać, mam wielki zjazd i lęki nasilone jeszcze bardziej. Ma działanie przeciwlękowe, ale nie uspokajające, a dla mnie to dwie różne kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siergiej Arbuzow, dużo angielszczyzny ,,, ale Grabarz juz tak ma ,że nawet we śnie gada w po angielsku ,,, z chińczykami :lol:

Jak na razie to czytam dużo publikacji w tym języku oraz większość filmów po angielsku, bez napisów, ponadto przez 3 miesiące ma III roku studiów mieszkałem z turasem w akademiku (a dokładnie w pokoju), silą rzeczy musiałem podszlifować język, cóż nie przyszła do Mahometa góra - Mahomet musiał przyjść do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore klonazepam ponad rok i lekarz mówi że trzeba odstawic bo będzie przestawał działać i będą pojawiać sie objawy depresyjne i wiele innych objawów, to bardzo szkodliwy lek czym dłużej sie bierze tym gorzej, trzeba bardzo powoli odstawiac, na wspomaganie do odstawiania biore Pregabaline Sandoz 150 mg x 4 tabletki, super lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×