[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

terapia grupowa w klinice (w Lublinie i ogólnie)

przez dina 16 kwi 2008, 15:00
Mam pytanie; czy ktoś brał udział w takiej terapii? Jest na Abramowicach i trwa tydzień.
psychiatra mi o niej powiedział, ale jakoś nie przyszło mi na myśl spytać z czym to sie je i jak to wygląda.
nie wiem czy trzeba zostac w szpitalu przez tydzień, taka opcja odpada, czy po prostu przychodzi się na cały dzień. kwalifikuje na nią w poniedziałki dr Kopacz.
bardzo proszę o wszelkie informacje na ten temat jak ktoś cokolwiek wie.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:19 am ]
ojej.. naprawdę nikt nie brał udziału w czymś takim? :(

przez jaaa 17 kwi 2008, 00:13
ja rezygnuje i czekam na cud chyba ;) po co mi techniki relaksacyjne keidy mi sie zyc nie chce i nie radze sobie sama ze swoja psycha

przez gonso 20 kwi 2008, 19:34
Jakie są wasze opinie o psycholog Katarzynie Litwińskiej?
gonso

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez quentin 29 kwi 2008, 00:26
Czy ktoś z was chodził na wizyty do mgr Sokołowskiej w przychodni akademickiej na Langiewicza? Jeśli tak, to jakie są wasze wrażenia? Czy ktoś ma może porównanie do drugiej pani psycholog przyjmującej w tej przychodni?

A czy na Jaczewskiego można uzyskać bezpłatne porady psychologa (chodzi mi o tamtejsza przychodnie, chyba jest tam jakas?) ?
życie jest jak ćwikła, czasem się powikła...

przez dina 30 kwi 2008, 18:11
Ja chodziłam do drugiej pani psycho (J.L) w poradni akademickiej, ale sorry spotkania raz na trzy tyg czy na miesiąc mnie nie satysfakcjonują :(
więc zdecydowałam chodzić do niej prywatnie. właśnie zrezygnowałam z terapii u niej. po prostu myślę że ona nie jest dla mnie. choć myślę że jest dobrą terapeutką, ale mi nie odpowiada.
quentin, a jakie są Twoje doświadczenia, jestem bardzo ciekawa, napisz jak możesz.

Re: Lublin

przez antychemikal 02 lip 2008, 09:27
Jedynego i slusznego psychiatre ktorego znam z Lublina to jest Prof.Masiak ale nawet on nie chetnie "truje " nerwicowcow i woli odsylac na odzial dzienny dochodzeniowy tzw .
Kiedys byl to odzdzial trzeci na abramowickiej , pozniej go rozwiazano i przeniesiono go pietro wyzej nad odzialem numer 9 .
Czy ten odzdial wogole jeszcze istnieje , i czy Prof.Masiak nie przeszedl czasem na emeryture , nie mam pojecia ?

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

Re: Lublin

przez antychemikal 02 lip 2008, 09:27
Jedynego i slusznego psychiatre ktorego znalem z Lublina to jest Prof.Masiak ale nawet on nie chetnie "trul " nerwicowcow i wolal odsylac na odzial dzienny dochodzeniowy tzw .

Kiedys byl to odzdzial trzeci na abramowickiej , pozniej go rozwiazano i przeniesiono go pietro wyzej nad odzialem numer 9 .

Czy ten oddzial wogole jeszcze tam istnieje i czy Prof.Masiak nie przeszedl czasem na emeryture ,tego niewiem , w kazdym badz razie ten Profesor byl slawny na cala Polske i nie tylko Polske.

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

Klinika w Lublinie

przez kejefsi 03 lis 2008, 16:13
Był ktoś w klinice w Lublinie? Jak tam jest? Jest ostra psychiatria...?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Re: Klinika w Lublinie

przez jaaa 03 lis 2008, 16:57
co rozumiesz przez pojecie ostra psychitria?
mowisz o odziale leczenia nerwic?

przez kejefsi 03 lis 2008, 18:50
chodzi mi o oddział młodzieżowy ogólny. I nie wiem jakie tam są przypadki... bo mnie tam kierują...
A jest dla osób z nerwicą?

przez jaaa 03 lis 2008, 19:05
jest odzial leczenia nerwic;)
podobno bardzo dobrze lecza i duzo osob poleca
wiec jak jest zle z toba to idz

przez kejefsi 03 lis 2008, 19:20
Dzięki ;) I to jest dla młodzieży?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź ;)

przez jaaa 03 lis 2008, 19:47