[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Lublin]

przez Śmiercionauta 30 maja 2012, 19:54
ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie dr Grzegorz Kopacz i dr Kozak.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

[Lublin]

przez izzie 30 maja 2012, 21:41
dr Kozak z tego co pamiętam to w Psycho-Somie na ul. Kolorowej, a dr Kopacz na Orlej 10 ma gabinet.

[Lublin]

przez Śmiercionauta 30 maja 2012, 22:12
dziękuje, izzie
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Lublin]

przez ryzio 10 cze 2012, 13:28
Wiecie może od której przyjmuje dr Kopacz u siebie w gabinecie na Orlej w Poniedziałki ponieważ znalazłem informacje że:

Przyjmuje w poniedziałek od 10 i w czwartek od 16

oraz

rzyjmuje w poniedziałki 15-17, czwartki 9-11

Może ktoś udzielić informacji, które godziny są prawdziwe?

[Lublin]

przez acidolac 18 sie 2012, 21:18
Witam, jestem tu nowa więc serdecznie wszystkich pozdrawiam:)
Jestem z Lublina. Mam skierowanie do poradni psychologicznej od lekarza POZ. Poszukuję psychologa, który pomoże pokonac mi mój lęk związany z poszukiwaniem pracy. Dla mnie to jest wręcz problem nie do przeskoczenia. Prawdopodobnie też jestem dda. Bez fachowej pomocy nie poradzę sobie.
Chciałabym zapisać się do psycholog Sokołowskiej na Langiewicza. czy to dobry pomysł?
Poza tym, czy ztakim skierowaniem przyjmą mnie w poradni zdrowia psychicznego? czy trzeba szukać psychologicznej?

[Lublin]

przez Izioł 21 sie 2012, 17:12
Hej,jestem z Lublina, mam problem DDa. Zastanawiam sie nad wizytą u psychologa terapeuty żeby sie leczyć. Koleżanka poleciła mi terapie u pani Rafałko z Poradni na Jaczewskiego. Czy ktoś zna tą Panią?? KOleżanka chodzi do niej prywatnie, jest zadowolona ale ja nie mam pieneidzy. Ciekawe czy na fundusz też jest taka w porządku? Jak myślicie?

[Lublin]

przez nella1976 28 sie 2012, 22:40
Witam. Jestem psychologiem i poszukuję osób do psychoterapii pod superwizją do pracy certyfikacyjnej. Oczywiście bezpłatnie. Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje pomocy psychologicznej lub psychoterapii proszę o kontakt 605 874 327 lub monikaryb@onet.eu. Oczywiście z Lublina. Pozdrawiam serdecznie. Monika

[Lublin]

przez k.stadejek 18 wrz 2012, 18:38
Witam, jestem psychologiem, psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię integratywną, łączącą różne podejścia, dostosowując ją w ten sposób indywidualnie, do potrzeb każdego klienta. Zdaję sobie sprawę z ogromnej potrzeby korzystania z pomocy psychologicznej i jednocześnie małej zasobności portfeli dlatego też chcę wyjść na przeciw potrzebującym wsparcia i do końca roku oferuję zniżki na psychoterapię (indywidualnie dostosowane do możliwości finansowych klienta i uzgodnione na pierwszej, darmowej konsultacji).
Zapraszam do zapoznania się z moją stroną:
http://www.psycholog-lublin.com/
Katarzyna Stadejek

[Lublin]

przez nella1976 25 lis 2012, 20:18
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zgłosili się do mnie na terapię do prac certyfikacyjnych.
Niestety nie jestem w stanie pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują bezpłatnie. Proszę o wyrozumiałość tych, którym niestety nie mogłam pomóc z powodów ekonomicznych.
Pozdrawiam serdecznie

[Lublin]

przez em.88 01 gru 2012, 15:43
Witam serdecznie, od lat borykam się z problemami emocjonalnymi, które są dla mnie nie do przeskoczenia. Jestem na poziomie nastolatka jeżeli chodzi o wyrażanie uczuć z racji tego, iż nigdy nie miałem poważnego związku. (wieloletnie ćpanie)
Mam problem w kontaktach z ojcem, w zasadzie matka dominuje w domu, ojciec siedzi cicho... Przyznam, że bardzo mi brakuje męskiego autorytetu. Bardzo proszę o polecenie mi jakiegoś dobrego psychoterapeuty z Lublina, bardzo mi zależy żeby był to bardzo dobry fachowiec.
A może w tym wypadku lepsza będzie psychoterapeutka?
Proszę o pomoc bo już nie wytrzymuje psychicznie i zaczynam się bać, że już nigdy nie znajdę kobiety i będę sam jak palec.... :roll:

[Lublin]

przez xirekm 10 gru 2012, 18:20
Ja ostrzegam przed oddziałem nerwicowym na Głuskiej (nie mylić z oddziałem nerwicowym na Abramowickiej kilkadziesiąt metrów dalej).

Przyszedłem na kwalifikację: zaakceptowali mnie. Na izbie przyjęć powiedzieli by skierowanie było na innym druku, trudno, następnego dnia pojechałem do swojego psychiatry (100 km od Lublina) po nowe skierowanie. Przepisał słowo w słowo na ten nowy druk. Znowu przychodzę na izbę przyjęć to teraz mi mówią że całe skierowanie jest źle wypisane (a jeszcze dzień wcześniej było OK).
Nie chcę być już tam przyjęty. Skoro tak traktują pacjenta przy takim drobiazgu jak przyjęcie boję się myśleć jak oni tam leczą.

Może pójdę na Abramowicką albo do Warszawy do oddziału nerwicowego na IPiN. Czy ktoś widział oba oddziały (na Głuskiej i Abramowickiej) i ma porównanie? Czy na Abramowickiej warunki na oddziale są podobne, a może lepsze / gorsze?

[Lublin]

przez hidi 24 lut 2013, 11:49
Zapraszam na wczesną diagnostykę chorób psychicznych, diagnostykę uszkodzdeń mózgu, badanie funkcji intelektu i osobowości,poradnictwo w zakresie uzależnień, w tym DDA, nerwic i reakcji żałoby
www.psycholog-perzynska.pl

[Lublin]

przez xanonymous 05 mar 2013, 21:39
Znam kilku lekarzy z Lublina i nie polecam takich osób jak prof. Anna Grzywa (szarlatan) - nie bede sie o niej rozpisywal ale na wizycie w szpitalu odpowiedziała mi jak mówiłem jak się czuje żebym spisał swoje dolegliwości w książce i ją sprzedawał (hamidło zadufane w sobie i swoich tytułach naukowych - aczkolwiek dla pacjentow przyjmowanych prywatnie, ktorzy placa za wizyte moze byc mila), Justyna Morylowska-Topolska roztrzepana, mało konkretna jak mówiłem że lek mi nie pomaga, że po leku czuje sie gorzej bo to i to to mi odpowiedziała że to tak mi sie tylko wydaje; że lek mi pomaga(?) albo żę dziwnie reaguje na leki - dostawalem lek nasenny dzialajacy 24 godziny na dobe pewnie tez za dużą dawke to sie dziwila ze po leku bylem znuzony usmyslowo i uśpione mialem pol mózgu, Adam Perzyński (mała wiedza co do tego jak działają leki, na jakie receptory - twierdził żę mianseryna nie ma właściwości przeciwhistaminowych), Bożena Śpila (mała wiedza co do tego jak działają leki, na jakie receptory - twierdziła żę doksepina nie ma w ogóle właściwośći przeciwhistaminowych a ma i to bardzo silne, brak kultury weszła do gabinetu w ktorym bylem bo rozmawialem z innym lekarzem i juz pomalu wychodzilem to ta mnie poganiala i kazała mi ZMYKAĆ). Te osoby pracują w Klinice Psychiatrii AM w Lublinie. na ul. Głuska 1 (przyjmują też prywatnie) Szefem całej kliniki jest prof. Andrzej Czernikiewicz ale o nim nic nie mogę powiedzieć w każdym razie raz pytał się mnie jakie mam plany na weekend (?) - a byłem przecież w szpitalu na oddziale zamkniętym.

-- 05 mar 2013, 22:11 --

hidi napisał(a):Zapraszam na wczesną diagnostykę chorób psychicznych, diagnostykę uszkodzeń mózgu, badanie funkcji intelektu i osobowości, poradnictwo w zakresie uzależnień, w tym DDA, nerwic i reakcji żałoby
http://www.psycholog-perzynska.pl

Czy Pani jest właśnie tym lekarzem, którego stronę Pani podała? Bo jeśli tak to gratuluje :lol: Samemu siebie polecać udając pacjenta i samemu prawić sobie komplementy?

post832127.html#p832127 :
hidi napisał(a):Polecam dr Perzyńską-Starkiewicz, kompetentna, potrafi słuchać, nie ocenia. Bardzo dobrze sie czuję po wizytach u niej.

[Lublin]

przez angelak 14 kwi 2013, 11:34
czy ktos zna dr pawłowską albo dr kopacza z abramowic???oni dobrzy sa? mam skierowanie na badania i nie wiem czy tam iść...mam nerwicę natręctw i myję ręce ciągle, to się da wyleczyć, ktoś tak ma może

Sortuj wg