[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Warszawa]

przez nieboszczyk 26 kwi 2013, 14:22
co to jest miłość?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

[Warszawa]

przez fatuma03 26 kwi 2013, 14:59
nieboszczyk napisał(a):co to jest miłość?

Coś czym można komuś dojebać

-- 26 kwi 2013, 14:31 --

nieboszczyk napisał(a):co to jest miÅ‚ość?

Coś czym można komuś dojebać
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Terapeuta poznawczo-behawioralny Warszawa/Łódź

przez maciej.m 26 kwi 2013, 15:08
Witam,

Polećcie mi proszę dobrego terapeutę poznawczo-behawioralnego z Warszawy, ew. z Łodzi.

--
Pozdrawiam
MM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Terapeuta poznawczo-behawioralny Warszawa/Łódź

przez Anna Maria 26 kwi 2013, 15:19
maciej.m, ja mogę Ci polecić dobrego terapeutę online,nie drogi ;)

-- 26 kwi 2013, 15:52 --

Wal na pw
Anna Maria

[Warszawa]

przez zmienny 26 kwi 2013, 19:11
•osobom samotnym pomoże wskazać, jak szukać swojej „drugiej połowy”,

ale to będzie sama teoria czy zajęcia praktyczne również?
zmienny

[Warszawa]

przez nieboszczyk 26 kwi 2013, 19:27
mi wpajano że serce to tylko mięsień,kawałek mięsa.jeśli rzeczywiście tak jest to niema też rozumu,zdrowego rozsądku,racjonalności.jest tylko mózg będący mieszaniną wody,białka i tłuszczu który mieści sie w czymś w rodzaju słoika o ograniczonej objętości zwanym czaszką i procesy chemiczne zachodzące tak lub inaczej w neuroprzekaznikach.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

[Warszawa]

przez depresyjny86 27 kwi 2013, 02:39
DLACZEGO MIŁOŚĆ NIE WYSTARCZY?

BO PISZESZ DUŻYMI LITERAMI I NIE POTRAFISZ UŻYĆ CUDZYSŁOWU!
:)

terapia poznawczo-behawioralna, schematu, EMDR Warszawa

przez samowiedza 10 maja 2013, 14:26
Zapraszamy do nowego centrum terapeutycznego na Żoliborzu przy placu Wilsona. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z dziedziny psychoterapii i psychiatrii. Pracujemy nowoczesnymi i skutecznymi metodami terapeutycznymi: terapia poznawczo-behawioralna, terapia oparta na schematach, EMDR, terapia oparta na uważności (mindfullness). Są to metody z wyboru do leczenia zaburzeń nastroju (depresja, choroba afektywna-dwubiegunowa), lękowych (fobie, lęk uogólniony, lęk paniczny, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne), zaburzeń odżywiania, zespołu stresu pourazowego, zaburzeń osobowości. Oferujemy również pomoc farmakologiczną.
Kontakt: Instytut Samowiedzy i Psychoterapii
tel. 693 407 003, 695 407 916
Na hasło "forum nerwica" pierwsza wizyta 30% taniej :)

terapia poznawczo-behawioralna, schematu, EMDR Warszawa

przez zmienny 10 maja 2013, 17:03
czy to EMDR jest tylko na stres pourazowy?
zmienny

[Warszawa]

przez centrumedumed 19 maja 2013, 15:48
http://www.centrumedumed.pl
tel. 22 395 51 77 biuro@centrumedumed.pl

Jesteśmy nową placówką na mapie Warszawy świadczącą usługi psychologa, logopedy, seksuologa, dietetyka. Nasza oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

W zakresie swojej działalności udzielamy doradztwa zawodowego i prowadzimy sesje coachingowe.

Wspieramy również rozwój osobisty i zdobywanie nowych umiejętności poprzez organizację licznych szkoleń, kursów i warsztatów, które wspomagają funkcjonowanie w życiu codziennym i zawodowego.

W naszej ofercie posiadamy również pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz dla firm i instytucji.

Stawiamy na realizację naszych usług na wysokim profesjonalnym poziomie, dostępnym finansowo dla każdego.

Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści w swych dziedzinach, którzy potrafią dostosować formę i metodę wsparcia do zdiagnozowanego problemu. Indywidualne podejście do Klienta i miła atmosfera pracy zwiększają szanse na sukces.

Psychoterapia, Warszawa, Śródmieście - na hasło 20% taniej

przez kmwincia 27 maja 2013, 17:23
Witam Wszystkich,
W maju rozpoczęłyśmy własną praktykę psychologiczną w Warszawie. Jeżeli ktoś z Was lub Waszych bliskich potrzebuje pomocy lub chciałby się rozwinąć, zapraszamy. Mamy też propozycję - dla osób z tego forum proponujemy niższą cenę za każdą sesję o 20% do końca czerwca. Przy umawianiu się proszę podać hasło --> nerwica.com. Mamy bardzo dobre przygotowanie, ważna jest dla nas poufność i zaangażowanie w wykonywaną pracę terapeutyczną. Więcej informacji na stronie www.inplus24.com.pl . Zachęcamy, warto dać sobie szansę, lepiej poznać siebie i pozwolić sobie na zmianę.
Pozdrawiamy,
Zespół In+24 | Pomoc Psychologiczna
Telefon kontaktowy: (+48) 793 242 445
Strona www --> www.inplus24.com.pl
Fan page na FB --> https://www.facebook.com/In24PomocPsychologiczna?ref=hl

[Warszawa]

przez psychoterapia.origo 31 maja 2013, 11:30
Dyplomowana psycholog. Pracuję w nurcie psychoterapii psychodynamicznej.

Dla osób, które znalazły się na zakręcie życiowym w sferze osobistej, rodzinnej, zawodowej czy społecznej oraz tych, którzy poszukują nowej drogi rozwoju, pragną poznać własne możliwości oraz chcą przekraczać swoje własne ograniczenia.

Psychoterapia indywidualna - długo i krótko terminowa, konsultacje psychologiczne, interwencja kryzysowa.

Bezpłatne konsultacje w każdy czwartek do końca czerwca

Cena regularna 60 zł - 50 min

Zapraszam : psychoterapia.origo@gmail.com, tel 601 305 403/ Warszawa
Ostatnio edytowano 31 maja 2013, 11:37 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z odpowiednim watkiem.

[Warszawa]

przez Auman 01 cze 2013, 14:24
Witam. Mam nadzieję że piszę to w dobrym dziale. Poszukuję dobrego psychiatry w Warszawie, żeby się dało zapisać na NFZ. Czy ktoś z Was mógłby kogoś polecić?
Auman

[Warszawa]

przez Mamre 01 cze 2013, 23:56
http://forum.gazeta.pl/forum/w,99,36038 ... w.html?v=2
Ja polecam dr Daszkiewicz w PZP na Płockiej 49 http://www.zozwola.pl/poradnia/36/przyc ... doroslych/ .
Tu też są chyba dobrzy lekarze: http://www.szpitalnowowiejski.pl/index. ... view&id=18 . Byłam raz u bodajże dr Kwiatkowskiej (nazwisko chyba jakoś z kwiatem ;) ) i przeprowadziła ze mną dokładny wywiad - byłam pod wrażeniem.
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

Sortuj wg