[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez majkel 24 sie 2010, 18:23
Pomianowska napisał(a):Hej, w związku z tym, że kończę terapię analityczną, która za bardzo na moje problemy nie pomaga........
POSZUKUJĘ DOBREGO PSYCHOTERAPEUTY BEHAWIORALNEGO W WARSZAWIE na fobię społeczną
PILNIE :time:
poradźcie kogoś proszę. kogoś z certfikatem , kogoś zaangazowanego do 100 zł za h.
dzięki, pozdrawiam
Ps. trza zmienic swoje życie.....

Z certyfikatem to są hardkory :mrgreen: Będąc na oddziale dla nerwic w przychodni na Wacie bardzo dobrze wspominam Pana Karola.Przyjmuje On również indywidualnie w poradni mieszczącej się właśnie w tejże przychodni jak i w przerwie miedzy zajęciami na dziennym.Jego pasją jest właśnie praca systemem o jakim wspomniałaś.Tel.do oddziału 22 683 82 34 No i jest na Nfz,za specjalnie długo się nie czeka.Możesz tez poczekać aż Ktoś inny Ci kogoś wskaże albo jak ja poczytać również strony wyżej.

[Dodane po edycji:]

Tak sobie jeszcze pomyślałem tym o Panu Chojrakowa:-ROGOWSKI Daniel - mgr psychologii, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (certyfikat numer 145) oraz Oxford Cognitive Therapy Centre & Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Od kilku lat pracuje w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego przy II Klinice Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie prowadzi terapię grupową oraz konsultacje indywidualne. Regularnie superwizuje swoją pracę.Prywatnie przyjmuje tutaj:http://www.centrum-psych.com.pl/specjalisci.html To psychoterapeuta,który od lat b.skutecznie leczy fobie społeczną.

przepraszam Pani Pomianowska o hehe

przez bunny_wrrr 25 sie 2010, 23:45
Pomianowska, pana daniela to i ja moge szczerze polecic :mrgreen:
nie wiedzialam ze przyjmuje gdzies indywidualnie
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez mysz 03 wrz 2010, 15:37
Witam, wybieram sie na Sobieskiego 9 , chce szukac tam pomocy, czy ktos byl tam na terapii i moze polecic dobrego psychoterapeute? - depresja, natrectwa, generalnie problemy z normalnym zyciem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: [Warszawa] Psychoterapia behawioralno-poznawcza

przez katrin34 08 wrz 2010, 17:16
czesc jestem zwarszawy z mokotowa - szukam psychiatry lub psychologa. i teraz tak - ja mam chad chyba. moja kolezanka chodzi z dzieckiem do psychologa na wilanowska do centrum zdrowia psychicznego? jak tam jest ktos zna?? dzieki zgory...

przez Bemo 09 wrz 2010, 09:37
Ja właśnie słyszałem o tym centrum na wilanowskiej bo szukałem trochę na necie i tez pytałem po znajomych i wogole to obok mnie jest - wiec myślałem zeby tam iść. Nie wiem czy ci pasuje ale ja chyba tam pojde to dam znać.

Dobra zamówiłem się. Najpierw idę do psychiatry. Chce iść później tez do psychologa tez ale na raziej chce leki od razu bo wiadomo ze terapia to długo trwa a ja juz nie wyrabiam... Będę dawał znać ale byłbym wdzięczny za odzew jak ktoś był i by mi tam psycholga tam polecil. wilanowska 43a strona http://www.centrum-psych.com.pl/ Dzieki!

przez namiestnik 09 wrz 2010, 14:29
Dr. Osiejczuk z Dolnej 42 - wydaje się całkiem w porządku psychiatrą i terapeutą. Co prawda mieliśmy tu już różne rewelacje na temat tej osoby, ale nawet jeżeli są prawdziwe to jego życie prywatne nie wpływa w żaden sposób na terapię.

przez Ważka 13 wrz 2010, 11:10
Hej,
Może ktoś polecić w Warszawie dobrego lekarza, najlepiej nieodpłatnego, który nadaje się na pierwszą wizytę, będzie mógł zdiagnozować mój problem, bo sama nie chcę tego robić (coś wewnątrz mnie mówi mi, że nie mam prawa być na nic chora i że jestem zwykłą hipochondryczką- wstydź się dziewczę wstydź!), chociaż mam jakieś tam objawy. Staram się nie myśleć, że może być coś nie tak, więc nawet nie wiem, jak się zabrać za "polepszanie swojego życia", ale pewno wypadałoby zacząć od specjalisty.. a może lekarza pierwszego kontaktu? Sama nie wiem, czekam na Wasze rady.

przez Bemo 14 wrz 2010, 09:24
Nikt nie odpisał ale mam nadzieje ze komuś to jednak kiedyś pomże wiec pisze o moich przeżyciach tutaj wczorajszych: miałem iść na wilanowska ale okazało się ze przez pomyłkę się zamówiłem na ogrodowa 8 (moja własna głupota i bezmyślność ale tak to jest jak człowiek jest znerwicowany to nie myśli) - to sama klinika ale dwa punkty -wiec bylem u dr Smolenia. Konkretny był i normalny wytłumaczył mu o lekach i o mojej chorobie (nerwica lekowa, depresja) i jak to działa i ze mi nie zmieni osobowości w zombie i ze są rożne rodzaje leków długoterminowe i doraźne. decyzja należy do mnie w każdym razie ja na razie przemyślę... jakby ktoś chciał polecić jakieś leki bardziej niż inne to ja chętnie się dowiem :) Jeszce raz go spotkam co najmniej wiec zobaczymy na razie lekarz bardzo ok zobaczymy czy mnie wyleczy ;)

poznam koleżankę z wawy z nerwicą

przez arecky868 21 wrz 2010, 10:52
Poznam koleżankę z Wa-wy z podobnymi problemami jak moje czyli nerwica lękowa, napady lęku panicznego, objawy somatyczne.

przez sebastian86 23 wrz 2010, 19:28
czy ktos byl u dr Marii Kazubskiej? jakie wrazenia?
We Are The Champions 2016(L)

nerwica lękowa- psychiatra - Warszawa Bielany - gdzie?

przez tmt444 29 wrz 2010, 20:43
Witam, ze względu na problemy z podróżowaniem (nerwica lękowa) poszukuję psychiatry (psychiatry/psychoteapeuty) na Bielanach (ew. Żoliborz)w Warszawie. Może możecie coś podpowiedzieć, poradzić. W ramach NFZ jak i prywatnie.
Pozdrawiam

przez tmt444 29 wrz 2010, 21:41
Możecie polecić psychiatrę psychatrę/psychiterapeutę na Bielanach (ew. Żoliborz)? Mam problemy z podróżowaniem (nerwica lękowa) - więc inne dzielnice odpadają. Jeśli przyjmuje prywatnie też - myślę, że przy takim ograniczeniu lokalizacyjnym nie da się nic znaleźć w ramach NFZ.

Re: Bezpłatna pomoc dla ofiar wypadków.

przez miki74 02 paź 2010, 19:57
Hop do góry. ;)
miki74

Terapia osób z zaburzeniami lękowymi i depresją w Warszawie

przez kicsim 12 paź 2010, 20:27
Oferujemy terapię osób dorosłych dotkniętych problemami lękowymi i depresją.

Zapraszamy do PSYCHOCENTRUM w Warszawie!

Szczegóły i kontakt znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: http://[no spam]/

Sortuj wg