Witam wszystkich dobrych ludzi

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez depresyjny86 27 maja 2011, 13:33
Cholera,to ze mną sie już nie witasz drogi autorze,gdyż jestem zły?
Stop dyskryminacji złych ludzi! :mrgreen:
:)

przez Agasaya 27 maja 2011, 13:41
Daro :* nie dokuczaj
Agasaya

przez Lord Kapucyn 27 maja 2011, 15:52
Lady_Zajedwabista

Czuję się połechtany, że stanęłaś w mej obronie moja muzo. ;) Chociaż ostatnio jestem zły, bo opuszczam nasze forumowe pogaduszki. :(
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Fine 30 maja 2011, 11:07
Oj nie czepiajcie się :smile: Napisałem jak postrzegam złego człowieka.
Witam wszystkich, a czy ktoś jest zły czy nie, nie zamierzam oceniać zanim nie poznam. ;)

przez aleksanna 30 maja 2011, 12:03
witaj dobry człowieku....
właśnie odganiam myśli złe...
http://youtu.be/FO5ovrAsO4A
swoją ukochaną muzą
P.S. gdzie ta moja wolność... od LĘKÓW?

przez Fine 31 maja 2011, 19:05
aleksanna, to jest piękna piosenka. Przywołuje mi bolesne wspomnienia, ale nie tylko. Piękne również przywołuje i tych pięknych jest znacznie więcej. Ze wszystkich piosenek Dżemu właśnie "Sen i Victorii" najbardziej na mnie działa.
Kiedyś było ze mną nieciekawie, miałem nawet myśli samobójcze - jadąc samochodem zastanawiałem się jak to będzie gdy wjadę pod tira, czy coś będzie boleć? Gdybym miał w ręku broń, pewnie byśmy nie pisali. Na nic nie miałem ochoty, siedziałem godzinami w oknie i patrzyłem na świat, ale nie widziałem kolorów, bardzo niewiele rzeczy mnie bawiło. Nie pamiętam już co było powodem.
Nie byłem u żadnego lekarza, nie brałem żadnych leków. Trafiłem na pewną książkę i to ona w dużej mierze mi pomogła, jeśli tak można napisać. Kim jestem teraz? Sobą. Czerpię radość ze wszystkiego co mnie otacza, z zielonej trawy, ze wschodu i zachodu słońca, z dobrej muzyki, itd - dużo by tego wymieniać. Najwięcej radości jednak daje mi dawanie radości innym. Rozśmieszanie ich, pozytywne zaskakiwanie, mówienie ciepłych słów, czasem staram się dać radość samą swoją obecnością, tak żeby osoba smutna poczuła, że nie jest sama. Nie oczekuje niczego w zamian, bo nie robię tego dla kogokolwiek. Robię to bo chyba .... po prostu kocham dawać radość innym ludziom. Ktoś mógłby się zapytać czy czuje się przez to jakoś dowartościowany, lepszy od innych.
Nie, nie czuję się. Jestem taki sam jak każdy człowiek, niczym się nie różnię.

Ta książka , właściwie dwie książki tego samego autora: Anthony DeMello "Przebudzenie" i "Wezwanie do miłości". Polecam je jako osoba, która je czytała. Czy okażą się pomocne dla kogokolwiek? Nie wiem, to zależy od człowieka. Nigdy nie zaszkodzi jednak wziąć je do ręki i chociaż przeczytać wstęp. Na to zawsze można znaleźć czas w empiku lub innej księgarni.

Na razie nie mam wieści na temat pomocy koleżance. Nie było mi jeszcze dane porozmawiać, tak na spokojnie bez gonitwy czasowej. Zrobię to jednak prędzej czy później, choć opcja prędzej jest znacznie pewniejsza :D .

Sortuj wg