Co Cię teraz wzruszyło?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez snaefridur 29 lis 2007, 20:12
Mnie dziś wzruszyła moja 3letnia kuzynka,która poprosiła,żebym jej narysowała królika. :smile:
W sumie nie lubię dzieci,ale one im to jakoś dziwnie nie przeszkadza w lubieniu mnie.Hmmm
snaefridur

przez sebcio 29 lis 2007, 21:19
A mnie wzruszyl ktos kto w bardzo zlej mojej godzinie podal mi reke, ciagle jak o tym mysle to sie wzruszam
sebcio

przez Zorki 02 gru 2007, 16:41
A mnie wzruszyło wspomnienie dumnego hyboryjskiego barbarzyńcy, który nawet modląc się do boga mówił jak do równego sobie.

Conan The Barbarian - Arnie prays to CROM

Crom, I have never prayed to you before. I have no tongue for it. No one, not even you, will remember if we were good men or bad. Why we fought, or why we died. All that matters is that two stood against many. That's what's important! Valor pleases you, Crom... so grant me one request. Grant me revenge! And if you do not listen, then to HELL with you!
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 12 gru 2007, 23:00
Mnie wzruszyła moja matka,kobieta 47 letnia,inteligentna...Odkąd przekonała się do poczty elektronicznej (jakieś 2 dni temu :P) wysyła mi stosy mail składających się głównie z emotek. :D
snaefridur

przez raven 26 gru 2007, 21:55

Sortuj wg