Muzyka...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Muzyka...

przez Margola 12 maja 2009, 21:10
Korba, Shani, to dla Was. Niestety nie znalazlam na youtub-bie pelnej wersji. Jak cos, moge przeslac mailem. Uwielbiam ten utwor. Jest dla mnie bardzo osobisty, mam zwiazane z nim wspomnienia. Na razie nie moge go sluchac, ale polecam. Zalecenia - zamknac oczy, podkrecic glosniki i... plynac...

http://www.youtube.com/watch?v=Subug9ysxnk

przez Korba 13 maja 2009, 19:09
Margola świetne, szczególnie końcówka!

A znasz tą grupę? To mój ukochany, hipnotyczny i bardzo zmysłowy kawałek. Kojarzy mi się z... z takim moim aniołem....

Lamb: Gabriel
Korba

przez depresyjny86 13 maja 2009, 19:15
Uwielbiam ten kawałek,jest w nim coś....nie umiem tego określić.....po prostu przy tym utworze odpływam...(chodzi oczywiście o Lamb - Gabriel)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Margola 13 maja 2009, 19:46
Korba, dziekuje. Ten tez dokladam do moich.

przez Korba 14 maja 2009, 11:11
A to mnie dzisiaj bardzo uspokaja. Stare dobre TLC no i tekst bardzo pasi do tego, co czuję.

TLC: Dear Lie
Korba

przez linka 14 maja 2009, 11:19
Ja dziś z rana bardzo energetycznie - nie uspokajacz a napędzacz, jako, że jestem fanką kultu i aaaaa sami usłyszycie :mrgreen:

Bo nie ma nic lepszego z rana jak się wydrzeć i sobie poskakać :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 14 maja 2009, 20:05
Heh, ja jestem z rana nie do życia, ale jak już dojdę do siebie i potrzebuję napędzacza to proponuje to (byłam maniaczką tej grupy przez wiele lat, mmm słodki Damon Albarn) - to najbardziej energetyzujące 2 minuty jakie mogą istnieć, chętnie wskoczyłabym tam do nich :mrgreen:

Blur: Song 2
Korba

przez linka 14 maja 2009, 20:10
Korba, uwielbiam ten utwór, był kiedyś wykorzystany do filmiku reklamowego BMW o ile się nie mylę z Clivem Owenem i Madonną :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 14 maja 2009, 20:24
linka656, dzięki! Nigdy tego nie widziałam! Filmik niezły i w dodatku wyreżyserował go Guy Ritchie, który robi rewelacyjne filmy. No a Clive Owen - jak dla mnie kwintesencja mężczyzny!

PS - jeżdzę podobnie, ale nikt mi z auta jeszcze nie wyleciał :mrgreen:

BMW by Guy Ritchie
Korba

przez Margola 14 maja 2009, 20:49
Mala, spokojnie! Tez tak jezdzilam, az kiedys wypadlam z drogi, zrobilam piec koziolkow i wyladowalam na dachu i wlasnym karku, bo prowadzilam bez pasow. Skonczylo sie na... zlamanej kosci ogonowej (dobre, duze auto uratowalo mi zycie) i od tamtej pory zrozumialam, ze ktos mi pogrozil...:) Wiec udzielam Ci reprymendy! :twisted:

przez Korba 14 maja 2009, 20:54
Margolciu, kiedy to moja jedyna radocha w życiu ;) W katowickiej policji mam ksywkę 'Otylia'... ;)
Korba

przez Margola 14 maja 2009, 21:05
Oooo Ty niedobra! Juz ja sie rozeznam, jakie masz grzechy na sumieniu... :twisted: :lol:

przez Korba 14 maja 2009, 21:10
Margola napisał(a):Oooo Ty niedobra! Juz ja sie rozeznam, jakie masz grzechy na sumieniu... :twisted: :lol:

eeee ale nie pisz o mnie w swoim dzienniku :D
Korba

przez Margola 14 maja 2009, 21:35
Ha! To badz grzeczna. Hehehe, sama poddalas mi pomysl na maly szantazyk... :mrgreen: Malenka, od dzis jezdzisz najwyzej 60-tka! :lol:

Sortuj wg