Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pstryk 19 lut 2008, 23:41
anonim :!: :!: :!: :!: No to się szykuje ogólnokrajowy zlot nerwicowy na przysiędze. Ale będzie biba :lol: Żartuję oczywiście - 3mam kciuki za 'D' w książeczce i daj znać co i jak ;)
Pstryk

przez anonim 20 lut 2008, 01:46
ja też niedługo będę tam musiał wizytę złożyć...

A ty nie powinieneś mieć już tego za sobą?? :)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez aga2627 20 lut 2008, 09:23
otworzylam wczoraj nowy post "" troche optymizmu"" i zostal wykasowany ciekawe czemu .Czy dlatego ze napisalam zeby nowi nie brali do siebie wszystkiego co jest tu pisane czy dlatego ze napisalam ze gdybym piec lat temu czytala wszystko co jest tu pisane to bym sie bardziej zalamala .LLLLLLLLLLLudzie mi nie chodzi o to ze tu sie prawie wszyscy zala bo fajnie jest sie komus wygadac tylko chodzi o to ze "nowa" osoba ktora tu wchodzi czyta jakie ludzie maja skutki uboczne po lekach , ze ludzie maja nawroty itp a ci ktorzy dluzej choruja to wiedza ze my nerwicowcy""wszystko łykamy"" czyli ze jak ktos powie ze np po boxetinie ma kolatania serca i zawroty glowy to ten kto to czyta tez bedzie pewnie je mial .Utworzylam ten post po to zeby ludzie wpisywali swoje nawet najmniejsze kroki ktore prowadza ich do wyleczenia swoje male sukcesy w leczniu bo kazdy nawet najmniejszy krok przybliza nas do osiagniecia sukcesu , chcialam zeby choc na jednej stronie byly same optymistyczne wypowiedzi bo tylko takie moga nas podbudowac w tych ciezkich dla nas chwilach!!!!!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:35 am ]
aaaaa sory przeniesli mnie na inny ""oddzial"" tzn kroki do wolnosci gapa ze mnie heheheheh
:))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gosiulka 20 lut 2008, 11:22
Kurcze nie dość że dzisiaj zaspałam i mało co dzieci nie spóżniły sie do szkoły to jeszcze głupi atak mi się przyplątał nie był taki grożny ale jednak był i zepsuł mi humor no bo jak juz wracałam z działki (bo byłam nakarmić mojego króliczka) to jakoś tak m się sennie zrobiło i słabo i już wkręt na całego ale szybko chwyciłam komórę zadzwoniłam do mamy pogadałam o głupotach i ufff przeszło ;) Cho....a kiedy to całkiem minie :?: :!: :!: :!: Dobrze że jutro wizyta u psychiatry ale mu nagadam hi hi ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:24 am ]
Polina odbieram od ciebie troszku tych pozytywnych wibracji może będzie lepiej :lol: ssszzzzzz :P
Przyjaciel forum

przez IceMan 20 lut 2008, 17:24
anonim napisał(a):A ty nie powinieneś mieć już tego za sobą?? :)

Pierwszą komisję mam za sobą, teraz tylko trzeba wpaść z wynikami i papierkiem że mają się ode mnie odwalić do 2012 :mrgreen:

A dzisiaj dzień całkiem fajny, ładna pogoda jest tylko nie wiem co z nią zrobić. Chyba nie jestem przyzwyczajony do spacerów i jak gdzieś idę to zawsze muszę iść "po coś" :roll: ale co tam, nie będę marudzić bo i tak jest ok :D
Przyjaciel forum

przez anonim 20 lut 2008, 17:28
Byłem dziś na tej komisji, zbadali mnie i D dostałem. Ja to jednak mam talent już udało mi się zgubić książeczkę wojskową :roll: W piątek jadę rano żeby wystawili mi drugą, za którą oczywiście już będe musiał płacić...
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez zimbabwe 20 lut 2008, 18:48
anonim fajnie że nie musisz iść do woja!
A ja no cóż, tydzień bez lęku... Wiem, że jestem monotematyczna, ale tak się cieszę :!: W dodatku spotkałam idąc Plantami jedną z lepszych koleżanek z gimnazjum i trochę sobie porozmawiałyśmy - fajne to było. Jaki ten Kraków jest mały...
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Pstryk 20 lut 2008, 19:26
Przesyłam Wam pozytywne wibracje ssszzzzz ssszzzzz sssszzzzzzz i buziaczki mua mua Laughing

Gosiulka napisał(a):Polina odbieram od ciebie troszku tych pozytywnych wibracji może będzie lepiej Laughing ssszzzzzz Razz

...nom, :oops: , bo już miałam wyrzuty, że zagarnęłam całość :lol:

Miałam dzisiaj fantastyczny dzień. Najpierw - spotkanie służbowe - zostałam potraktowana niebywale profesionalnie, do tego rezultat przerósł moje oczekiwania i ktoś docenił dojrzał w końcu mój potencjał zawodowy :roll: Chwilę potem moja siostra powiła 4 dziecko - SYNA, waży 4.090, dostał 10 ptk. (na 10 możliwych :lol: ), jest zdrowy jak ryba, jest po prostu cudowny :!: :!: :!: Siostra czuje się bardzo dobrze. Hmm, patrzałam na maleństwo w 40 minut po porodzie - nie miałam ani grama depresji z powodu takiego, że sama nie będę mogła doświadczyć nigdy takiego cudu - byłam szczęśliwa. Eh, już współczuję temu dzieciakowi - będę go rozpieszczać do bólu :lol:
Pstryk

przez Gosiulka 20 lut 2008, 20:43
Trzy dni temu był u mnie szwagier z żoną (czyli brat małżona).Jakoś tak wyszło że prawie wszystko im opowiedziałam co u mnie się dzieje w domu (czyli moje relacje z małżonem) chociaż szwagier juz nie raz widział nas w akcji (patrzył na to jak mąż mnie bije i poniża)i wiedział juz kilka lat wstecz o naszych ekscesach rodzinnych. Teraz nagle się obudzili i codziennie odwiedzają mnie i pomagaja nawet szwagier zabrał się za drobne naprawy domowe na które juz czekam kilka miesięcy aby szanowny małżon to zrobił. Nie wiem teraz czy dobrze zrobiłam że im się zwierzyłam chociaż trochę mi jest lżej na sercu jak juz wiem że moja najbliższa rodzina orientuje się co się u mnie dzieje :roll: Jak zwykle głupia się zastanawiam czy dobrze postąpiłam że im opowiedziałam :oops: Bo jest mi wstyd że mam tak a nie inaczej ułożone to moje nieszczęsne życie :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:49 pm ]
Kurcze czy ja za dużo wymagam od niego. Chociaż czasami chciałabym poczuc sie potrzebna i kochana, chociaz czasami sie przytulić,tak bardzo tego potrzebuje ze juz wariuję. Nie wiem co mam juz robić. Mam juz ponad 30 lat na karku i czy coś jeszcze w życiu mnie miłego spotka ??????Sama już nie wiem :cry:
Przyjaciel forum

przez smutna48 20 lut 2008, 20:50
IceMan napisał(a):Nie wiem czy na taką harówkę też opłaca się pakować. Może jakiś inny rodzaj pracy?

ja mam zawod tech, handl. ja nie bardzo wiem gdzie mogla bym się zaczepić a pracy biurowej nie mam co marzyć do pracy tam trzeba znać 100tyś jezyków i miec kilka programów w głowie albo miec znajomości a ja jestem zwykla szara myszką ktora nie bardzo ma taka możliwiść. Myślisz że bym nie chciała b bym chciała ale jak <bezradny> :?

Gosiulka b się cieszę że nie jesteś z tym sama że jest ktoś na kogo mozesz liczyć bbbbbbbbbb dobrze zrobiłaś nie tylko dobrze trzymaj się :*
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez IceMan 20 lut 2008, 20:54
anonim co trzeba zrobić żeby dostać "D"? Masz jakieś rady? ;)

Widzę po ostatnich postach że wszystkim się całkiem fajnie dzień układa ;) niektórym nawet bardziej niż fajnie i tak ma być! U mnie też ok, zjechałem do Wrocka, koniec ferii, w sumie jestem zadowolony że już się semestr zaczął... Niektórzy mnie pewnie masochistą nazwą ale tak jest. Lubię studia :mrgreen: (nie przypominajcie mi tego co teraz napisałem podczas sesji, pewnie będzie chwilowa zmiana nastroju :lol: )
smutna48 napisał(a):Myślisz że bym nie chciała b bym chciała ale jak <bezradny>

a jakieś kursy / szkolenia z biura pracy lub nie tylko by tu trochę nie pomogły?

Gosiulka jeśli masz nadal wątpliwości to oczywiście że dobrze postąpiłaś, przynajmniej im się trochę oczy otworzyły ewentualnie przestali udawać że nic nie widzą.
Przyjaciel forum

przez anonim 20 lut 2008, 21:42
Szczerze to nie mam żadnych rad :) Poszedłem zbadali mnie, chcieli zdjęcia rentgenowskie, powiedziałem, że leczę się w innym mieście i tam wszystko zostało więc odpuścili, poza tym poprosiłem lekarza(spoko ziom :mrgreen:) żeby napisał mi na kartce orzeczenie, że jego zdaniem jestem niezdolny do służby wojskowej-być może to uratowało mi skórę... Słyszałem tylko że podobno niektórzy nawet na skrzywienie kręgosłupa dostawali D, ale nie wiem jak z tym jest bo mój znajomy, o którym już pisałem prawie nie widzi na jedno oko i dostał A...
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Pstryk 20 lut 2008, 21:43
Gosiulka, zazwyczaj to, co robimy a czego nie rozumiemy na sens taki, że jest spontaniczne, ale nie bez podstawne ;) Daj sobie czas Kochanie. I nie traktuj siebie tak surowo. Skoro nawet Twoja własna podświadomość walczy o Ciebie - Twoją godność, szacunek do samej siebie - zaufaj jej.
Pstryk

przez smutna48 20 lut 2008, 22:22
IceMan napisał(a):a jakieś kursy / szkolenia z biura pracy lub nie tylko by tu trochę nie pomogły?

to wszystko oczxywiście ale rowna się kasaaaaaaaaaaaa :roll:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg