Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 19 lut 2008, 15:34
człowiek nerwica i widzisz strach ma wielkie oczy.;-)

A moim jedynym bolem teraz jest brak pracy Ja wiem że mogę iść do głupiego marketu, ale sęk w tym, że nie chcę... Co tu robić jasna chol....
ręce mi opadają wkurza bezradność i bezsilność wrrr .....
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez IceMan 19 lut 2008, 15:54
voyager mam trochę podobne jazdy w domu ale nie aż tak... tylko współczuć, u mnie na to lekarstwem są jedynie studia i spędzanie większości czasu poza domem

Gosiulka smutna sprawa ale może ta działka jej nie sprzyjała?

smutna48 tylko nie market - pracowałem tam miesiąc co prawda dla firmy ochroniarskiej więc nie doświadczyłem na własnej skórze różnych "przyjemności", ale widziałem co się dzieje, ludzie wysiadali psychicznie i fizycznie w tej pracy, harowali aż lądowali u lekarza np z urazem kręgosłupa, innym razem znajoma nie mogła się zwolnić mimo że z bólu głowy prawie mdlała przy kasie. Do tego praca w większość świąt, z tego co słyszałem to w wigilię 2 lata temu puścili pracowników dopiero o 18. Istna jazda, a z tego co słyszałem to pracowałem w jednym z "lżejszych" dla pracownika supermarketów. Kiedy zwalniałem się (z powodu studiów bo akurat na swojego pracodawcę narzekać nie mogłem), to ze mną odeszły ze 3-4 osoby - rezygnacja z powodu warunków pracy.
Przyjaciel forum

przez xCarmen 19 lut 2008, 16:47
:-| ehh dzis dół jak lek po bombie... smutna a zarazem zla .. nie wyspalam sie bo ktos pukal i dobijal sie o 2 w nocy do domu .. a ja przerazona lezalam w lozku kiedy wszyscy gleboko spali i sluchalam tego walenia piescia w drzwi ale balam sie wyjsc a rano mi mam powiedziala ze pewnie jakies omamy mialam :-|

czuje taka pustke ... po co ja wlasciwie istnieje siedze w domu i zekam tylko na co?... wiem wiem mowiliscie zebym sie czyms zajela ale to nie mozliwe nie mam pieniedzy na kurs jezykowy ani na zajecia z tanca na fitness i inne takie a na bieganie za zimno ... siedze sama w domu wszyscy mnie denerwuja i chyba oszaleje

poznalam chlopaka ale nie potrafie sie przyznac ze jestem chora i ze nie zdaje matury w tym roku , ze powtarzam klase czuje sie z tym fatalnie ze musze klamac ... ale nie powiem obcej osobie juz nigdy nic o swoim stanie zdrowia i sytuacji..
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 19 lut 2008, 16:53
poznalam chlopaka ale nie potrafie sie przyznac ze jestem chora i ze nie zdaje matury w tym roku , ze powtarzam klase czuje sie z tym fatalnie ze musze klamac ... ale nie powiem obcej osobie juz nigdy nic o swoim stanie zdrowia i sytuacji..

Ale co to za chłopak, który by tego nie zaakceptował? Żaden chłopak. Lepiej bądź szczera, przynajmniej będziesz wiedziała, z kim masz do czynienia.
Przyjaciel forum

przez xCarmen 19 lut 2008, 17:00
IceMan napisał(a):Ale co to za chłopak, który by tego nie zaakceptował? Żaden chłopak. Lepiej bądź szczera, przynajmniej będziesz wiedziała, z kim masz do czynienia.

a w ogole to nie wiem co pisze... nie chce nikogo poznawac a czuje sie samotna..
a jemu tez nie powiem wszystkiego bo sie pozniej plotki na moj temat roznosza wszedzie i jest mi przykro jak czasem slysze co o mnie ludzie mowia
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez zimbabwe 19 lut 2008, 17:04
IceMan ma rację, nie ma sensu takie ukrywanie, i tak by się dowiedział, a jak nie, to się domyśli. Tak więc, xCarmen, nie żałuj go, choćby był anielsko przystojny i Bóg raczy wiedzieć jaki tam jeszcze.
Co do mnie, to jakiś cud jest - mija szósty dzień bez lęków! Nie wiem jak to się stało, ale przestałam się bać huków ulicznych, nie mam już myśli samobójczych, nie boję się że mnie porwą. Nie wierzyłam wcześniej, że będę żyła choć godzinę bez lęku, a tu proszę...
Zarejestrowałam się do mojego lekarza na wtorek -26 luty- z okazji zatok. A tak się składa, że zarejestrowali mnie na godzinę, o której zaczyna się niemiecki :smile: A przyznam że wolę już słuchać jak babcie rozmawiają na korytarzu przychodni niż sfrustrowanej nauczycielki.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez IceMan 19 lut 2008, 17:08
xCarmen napisał(a):a w ogole to nie wiem co pisze... nie chce nikogo poznawac a czuje sie samotna..
a jemu tez nie powiem wszystkiego bo sie pozniej plotki na moj temat roznosza wszedzie i jest mi przykro jak czasem slysze co o mnie ludzie mowia

To ja zadam tu pytanie czy to ludzie. Bo jakoś wątpię. Staraj się raczej nie unikać ludzi, nie uciekać, po prostu naucz się patrzeć na to wszystko przez palce i definitywnie niektórych "ludzi" olewać. Będzie na pewno lepiej dla Ciebie.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:10 pm ]
zimbabwe napisał(a):A tak się składa, że zarejestrowali mnie na godzinę, o której zaczyna się niemiecki Smile A przyznam że wolę już słuchać jak babcie rozmawiają na korytarzu przychodni niż sfrustrowanej nauczycielki.

heheh... wspomnienia z LO mi się odzywają. Nie ma to jak kochany niemiecki i np komisja wojskowa akurat w jego trakcie :D
Przyjaciel forum

przez zimbabwe 19 lut 2008, 17:12
Mnie na szczęście żadna komisja nigdy nie dorwie, ufff.

przez IceMan 19 lut 2008, 17:15
Żałuj, miałabyś jeden niemiecki mniej :P
Przyjaciel forum

przez smutna48 19 lut 2008, 18:53
ja tez pracowałam juz w takich wiem co się tam dzieje ale co robić gdzie szukac w sklepach tych firmowych typu np H&M albo CCC pracuje się tak samo w sensie ilości dni i to po 12 godz dziennie żeby sie dostac do biura trzeba miec znajomości :cry: ja nie mam niestety nikogo kto by mi pomogł

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:01 pm ]
Obrazek wszystkich smutnych będzie dobrze zobaczycie ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez zimbabwe 19 lut 2008, 19:03
IceMan napisał(a):Żałuj, miałabyś jeden niemiecki mniej :P

Hihihi, a z tego co wiem z własnego doświadczenia, to nie tylko niemiecki mniej będę mieć, ale i wychowawczą :D Oczywiście, będę kulturalnie przepuszczać staruszki i tak dalej... A u samego doktora mam kilka spraw do załatwienia (fajnie - facet świeżo po urlopie, a tu na początek dnia ja :P ). A jeszcze do tego dojście z przychodni na przystanek, jazda tramwajem... Zejdzie się czasu trochę. :smile:

przez anonim 19 lut 2008, 19:05
Tak apropo komisji... ja jutro mam WKU trzymać kciuki za ,,D" :D
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez xCarmen 19 lut 2008, 19:14
IceMan napisał(a):To ja zadam tu pytanie czy to ludzie. Bo jakoś wątpię. Staraj się raczej nie unikać ludzi, nie uciekać, po prostu naucz się patrzeć na to wszystko przez palce i definitywnie niektórych "ludzi" olewać. Będzie na pewno lepiej dla Ciebie.

poprostu nie ufam juz nikomu .. nie laczy mnie z tym chlopakiem zadna więz ale tez nie chce go oklamywac ... ale z drugiej strony jesli mu powiem wszystko to predzej czy pozniej ludzie ktorzy mnie nie znaja tez sie dowiedza a pozniej to juz wiadomo jak radza sie plotki a ja mam dosc tego ze ciagle moi znajomi mi donosza co sie o mnie mowi ...
pewnie troche dramatyzuje no ale ...

mama mi sie dzis kazala przestac przejmowac ;]
taa uwielbiam bezczynne siedzenie w domu i jak tu sie nie przejmowac ..
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 19 lut 2008, 21:38
smutna48 napisał(a):w sklepach tych firmowych typu np H&M albo CCC pracuje się tak samo w sensie ilości dni i to po 12 godz dziennie żeby sie dostac do biura trzeba miec znajomości

Nie wiem czy na taką harówkę też opłaca się pakować. Może jakiś inny rodzaj pracy?
zimbabwe napisał(a):Hihihi, a z tego co wiem z własnego doświadczenia, to nie tylko niemiecki mniej będę mieć, ale i wychowawczą Very Happy Oczywiście, będę kulturalnie przepuszczać staruszki i tak dalej... A u samego doktora mam kilka spraw do załatwienia (fajnie - facet świeżo po urlopie, a tu na początek dnia ja Razz ). A jeszcze do tego dojście z przychodni na przystanek, jazda tramwajem... Zejdzie się czasu trochę. Smile

Nooo... coś o tym wiem. Byłem gdzieś na badaniach w szkole (są jakieś tam coroczne itp) i tak z nich wracałem (miało mi zająć połowę niemieckiego) że tu pogadałem z dyrektorem, tam z nauczycielką, po drodze miałem jeszcze czytelnię... no i wyszło że jeszcze na polski nie poszedłem :lol:
anonim napisał(a):Tak apropo komisji... ja jutro mam WKU trzymać kciuki za ,,D"

No to 3mamy kciuki, ja też niedługo będę tam musiał wizytę złożyć...

xCarmen a gdzie dystans do tego wszystkiego? Przecież zawsze wśród ludzi znajdą się podłe jednostki, które obgadają i znajomi którzy o tym doniosą w mniej lub bardziej szczytnym celu.
xCarmen napisał(a):mama mi sie dzis kazala przestac przejmowac ;]

no i świętą rację miała ;) a mniejsza czy większa bezczynność mimo wszystko w dużym stopniu od Ciebie zależy...
Przyjaciel forum

Sortuj wg