Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 13:07
ale pogoda :roll: właśnie ogarnęłam chałupę bo mój mały Binladen ;) zrobił pobojowisko na maxa, teraz popijam kawkę i rozmyślam co tu wsadzić na tyłek bo idę dziś na urodziny do przyjaciółki a nie chce mi się o mamo ! jak bardzo :roll: ...Panie spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 13:30
no cóż nasze słodkie pociechy czasami dają popalić nie da się ukryć moja mama się śmieje, że mam teraz za swoje bo Jasiulek to podobno odbicie lustrzane swojej mamusi :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez natik 09 wrz 2007, 14:13
moja 8-letnia ma duzo ciekawsze pomyly niz jak miala 2 czy trzy lata,takie bardziej wykombinowane i urozmaicone:)czasem powala mnie swoimi inteligentnymi stwierdzeniami i powaga w kwestiach uczuciowych jesli chodzi o kolezanki z klasy,ja oczywiscie z taka sama powaga to traktuje bo wiem,ze dla niego to smiertelnie istotne mimo,ze czasem zabawne na maxa.u mnie slonecznie sie zrobilo i z tego szczescia,ze nic mi nie dolega i brak objawow jakichkolwiek po kaluzach se jak dziecko pochodzilam i obeszlam cala okolice z 5 razy:))czas na jakis wypasiono-niedzielny posilek dietetyczny:)
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zorki 09 wrz 2007, 21:55
nervika napisał(a):Na moja bratanice tez mowia binladen :)

Na mnie tak mówili, jak przypadkiem w okolicach zamachów na WTC zapuściłem gęstą brodę :]

Leniwa niedziela. To mi się akurat nie podoba.

Coraz bardziej narzekam na brak wyzwań. Może to i dobrze, że nareszcie nia mam prawdziwych problemów, ale brakuje mi czegoś na czym można spożytkować energię. Za 3 tygodnie zaczynam moją szkółkę niedzielną, ale póki co czuję się w zawieszeniu.

Mam przez to 1000 myśli na godzinę, co by tu zrobić. Ostatnio męczy mnie myśl, coby się wyprowadzić z domu (bo jak na neurotycznego pasożyta przystało wciąż mieszkam z rodzicami). Ale to jeszcze nie teraz. Teraz jest sezon zjeżdżających się studentów, więc jest ciężej o kawalerkę. A i ja muszę wpierw dowiedzieć się jak stoję ze szkołą i kiedy będę miał praktyki zawodowe, w trakcie których będę zmuszony zwolnić się z pracy. Poczekam. W tym mam doświadczenie ;)
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez .Tomek 09 wrz 2007, 22:30
dżejem napisał(a):nigdzie nie można się ruszyć

Przynajmniej chcesz się ruszyć :mrgreen: Mnie się nie chce nic robić, najlepiej to spaaaać....a jak myślę o szkole jutro..ech :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez slitzikin 09 wrz 2007, 22:45
Ja dzisiaj jestem jaki zdołowany. Nie mogę się za nic zabrać i zmarnowałem dzień w sumie. Chyba położę się wcześniej spać, to zawsze pożyteczne :).

przez .Tomek 09 wrz 2007, 22:46
slitzikin napisał(a):Chyba położę się wcześniej spać, to zawsze pożyteczne :).

Potwierdzam :) aczkolwiek czasami potem się żałuje, że się poszło wcześniej :mrgreen: przynajmniej u mnie tak jest. Nie lubię za wcześnie spać łazić.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez IceMan 09 wrz 2007, 22:52
Właśnie wróciłem od rodzinki (wizyta popołudniowo-wieczorna) i siadłem i patrzę co tu ciekawego napisaliście... potem kolacja i spać. Zobaczymy co jutro nowy dzień przyniesie...
Przyjaciel forum

przez slitzikin 09 wrz 2007, 23:00
siadłem :D lubię to słowo :)

przez IceMan 09 wrz 2007, 23:13
z jakiego powodu?
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 23:16
qrcze właśnie wróciłam z imprezki zjadłam tam taką ilość sernika na zimno, że aż mi głupio dobrze, że to były urodziny przyjaciółki mojej a nie kogoś mniej bliskiego bo obciach by byl jak nic po takiej wyżerce na maxa :roll: ale moja Kaśka robi najlepszy sernik na zimno na świecie no nie mogłam sobie odmówić :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez slitzikin 09 wrz 2007, 23:22
Piotrek no bo tak swojsko brzmi :)

Ja u rodziców dzisiaj też wsunąłem sporo. Ale co tam, pośpimy i się rozłoży :)

przez Jaśkowa 09 wrz 2007, 23:34
ta rozłoży raczej odłoży :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg