Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez misiek30 27 sty 2012, 11:00
To aj tak nie mam, wstaje rano , drapię cię nałogowo po głowie i zaczynam od rana myśleć czy dzisiaj kręci mi się w głowie czy już nie i czy mi piszczy czy nie. Co kilka minut robietest stania na jednej nodze z zamkniętymi oczami i raz jest dobrze a raz się podpieram. Wtedy panikuje że mam coś nie halo z głową. I tak w kółko.

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 27 sty 2012, 12:14
Mightman napisał(a):Napisałem że NIE zaliczyłem :mrgreen: ale może jesteś z przyszłości i przewidziałaś że w następnym podejściu zdam? :105: :105:

a to przepraszam, rozkojarzenie! :D to w takim razie powodzenia i mam nadzieję, że mam nieświadome prorocze pomylenia i zdasz za następnym razem ;)

a u mnie dzisiaj kiepsko. w nocy dostałam ataku. śniło mi się, że jakieś dziecko zaraziło mnie śmiertelną chorobą, obudziłam się prawie, że z krzykiem, spać nie mogłam, telepało mnie. ale w końcu zasnęłam. obudziłam się o 10 totalnie nie wyspana i dalej roztrzęsiona. prysznic nie pomógł :((( wzięłam leki + afobam i liczę, że niedługo się uspokoję. może potem wyjdę na spacer, jest -10 na zewnątrz, może mnie zamrozi i przestanę się telepać :P
podejrzewam, że boję się telefonów, bo obiecałam sobie, że odbiorę dzisiaj każdy telefon jaki do mnie zadzwoni :< ciągle o tym myślę i ciągle patrze na telefon. chodzi mi ciągle po głowie czy nie wyciszyć dźwięku... ;>

Mój dzisiejszy dzień

przez sony 27 sty 2012, 12:30
Po dwóch latach przerwy, od dwóch tygodniu mój koszmar powrócił ... :( Mąż (właśnie umiera moje małżeństwo,śmiercią naturalną), wyjechał z dziećmi na weekend, zostałam sama w domu, leże w łóżku i czuje jak trzęsę się w środku, mam nerwice lekową uogólnioną (wiec sama nie wiem czego się boje). Zapowiadają sie koszmarne 3 dni w samotności ( nie licząc piekła w mojej głowie), ciekawe jaką chorobę sobie wmówię ... P.S. Mimo wszystko życzę wszystkim miłego dnia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez nextfriday 27 sty 2012, 13:13
I powracam na stare śmieci..............
Baaaardzo długo mnie tu nie było, wątpie czy ktoś mnie jeszcze pamięta

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 27 sty 2012, 17:28
Terapie miałem dzisiaj na 8 rano :lol: wiec pierwszy raz od dłuższego czasu wstalem tak wcześnie. Moim zdaniem terapia nie trafiona ( zła diagnoza ) ale nie rezygnuje . Zobaczymy co będzie dalej , może coś sie zmieni. Swoją drogą gdyby diagnoza sie potwierdziła byłoby zajebiscie bo miałbym gwarancje , ze będzie dobrze a tak pozostaje czekać :zonk:

-- 27 sty 2012, 16:32 --

No i w dalszym ciagu szukam auta dla siebie, oczywiście bezskutecznie :evil:
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 27 sty 2012, 21:28
A co Cie interesuje, jaki segment, miasto/trasa, ile siana, używka/nówka, co chcesz mieć pod maską, liczy się bezawaryjna nudna jazda czy chcesz poszaleć? benzyna/ropa/gaz?

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 27 sty 2012, 21:35
Coś do jazdy po lesie i terenie, najlepiej ZMOTA do 10 tysi. Samurai , Vitara albo coś podobnego mam kilka propozycji ale nie mogę sie zdecydować :x

-- 27 sty 2012, 20:38 --

Pani psycholog powiedziała , ze mam sobie poszukać jakiegoś zajęcia, z moja anhedonią może być problem wiec pomyślałem o off roadzie ;)

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez Reniami 27 sty 2012, 22:04
kochajacy napisał(a):u mnie z kolei swieta mijaly znakomicie ,ale do czasu :x w poniedzialek dostalem wysokiej goraczki 39,5 st , i nastepnego dnia kiedy wybralem sie do lekarza okazalo sie ze mam angine
lekarka zapisala mi tyle lekow ze mialem problem z wydostaniem sie z apteki

jednak drugi dzien biore antybiotyk i dzis popoludniu zauwazylem ogromna poprawe, goraczka zanikla, bol glowy jest mniejszy , to zwiekszylo moja wiare w kompetencje lekarzy
naprawde pani doktor mi pomogla
a meczylem sie strasznie (to jak wie tylko ten co mial angine)
pzdr
U mnie jest tak,nie ma dnia bym nie wzięła leku przeciwbólowego,co dziennie mnie boli albo głowa ,albo żebra zwłaszcza pod lewym żebrem i okolice serca po łopatkę. Zaraz mnie ogarnia strach że coś mi się może stać :/ masakra. :( Męczę się tak już ponad rok,i wiem że się denerwuję z byle czego i nie potrafię się uspokoić, samo w sobie się trzęsę od środka, nieraz pomaga mi masaż. Wszyscy mi mówią że się nakręcam,ale zrozumie tylko ten co prze to przechodzi.
Mam dwoje dzieci w wieku 10 i 11 lat i męża mam dla kogo żyć,a takie głupoty w głowie mi siedzą że szok zamiast cieszyć się życiem to ja mam w głowie strach przed śmiercią :( Tak bardzo bym chciała być taka jak kiedyś bez tej nerwicy lękowej.
Pozdrawiam wszystkich z tym problemem!

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 27 sty 2012, 22:19
Reniami, większość z nas ma własnie takie problemy. Chciałabym Cię troszkę uspokoić...te bóle w okolicach łopatki, serca, a także bóle głowy, mogą być spowodowane nerwicą, choć wiadomo, trzeba zrobić kilka badań, by wykluczyć ewentualność innych chorób.
Ten chaos w głowie to sygnał zmęczenia psychicznego, braku relaksu,odprężenia.
Moim zdaniem, zanim podejmiesz leczenie u psychiatry lub psychoterapię, warto spróbować własnej drogi i sposobu odzyskania spokoju, harmonii wewnętrznej. Ja
niezmiennie namawiam do spróbowania relaksacji / linki mogę przesłać na pw/i tabletek ziołowych. Oczywiście nie namawiam do rezygnacji z pomocy fachowców.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Stylow 27 sty 2012, 22:52
Zapunktował na używalności. 8)
Stylow

Mój dzisiejszy dzień

przez sony 27 sty 2012, 22:56
Michał 1972 - Tu masz fajnie przygotowana do zabawy: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-1-6i-m ... 69681.html

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 27 sty 2012, 22:57
Beznadziejny......
pobudka 8 rano, angielski, odkurzanie, brak chęci do wszystkiego, potem czekanie na swoją Lubę godzinkę pod salą, wgięta felga w aucie bo wpadłem w poślizg : / do tego miałem zrobić projekty a jeździłem ze swoją a to do salonu plusa a to lekarza, a teraz się z Nią pokłóciłem. Pięknie bez hydro pewnie nie zasnę.... :why: :why: :why:

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 27 sty 2012, 23:03
sony napisał(a):Michał 1972 - Tu masz fajnie przygotowana do zabawy: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-1-6i-m ... 69681.html

http://moto.allegro.pl/suzuki-vitara-1- ... 74509.html

Myślałem o tej...od południa . Zadzwoniłem 15 minut temu i facet mi powiedział , ze godzine temu sprzedał :-|

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 27 sty 2012, 23:04
Michał 1972, kup HONKERA :mrgreen: będziesz prawie jak straż graniczna :mrgreen: Sorki, ale w tym temacie jestem słaby nigdy się nie zajmowałem off roadem, ale moją koleżanka która jest pasjonatką tego to ma w garażu Vitarkę taką starszą :D

Sortuj wg