Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Pinkii 29 kwi 2011, 12:30
Jakby mi ktoś rok temu powiedział, że za rok będę jechać na kilkudniowy biwak nad jezioro z ludźmi których nie znam w większości, i że z dwójką obcych będę jechać 150km w jedną stronę autem to bym go wyśmiała :lol:

Ale jadę. Jutro :yeah:
Tylko troszkę ząb mnie ćmi no i czuję lekki lęk przed tą podróżą, ale myślę że jak trochę wypiję to pójdzie z górki ;)
Obrazek
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez ZaP 29 kwi 2011, 12:35
Ja teraz nie mogę sobie wyobrazić wyjazdu na weekend do szwagra :( A już samochodem to nawet 40 km :)

Szerokiej drogi :D
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

Mój dzisiejszy dzień

przez Anonymous 29 kwi 2011, 12:56
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 29 kwi 2011, 13:08
Kasiu, mam się bardzo średnio... W nocy miałam gorączkę ponad 38 st., zlewne poty, serce waliło jak oszalałe, przy tym mdłości, niesmak w buzi, potworny ból głowy, zębów, gałek ocznych, gardła... Dziś trochę lepiej, gorączka trochę spadła... A u Ciebie jak?
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 29 kwi 2011, 13:30
esprit, ale wiesz, ja się wcale nie bałam wzięcia ibupromu, normalny proszek który się bierze - wcale się nie spodziewałam takiej reakcji - a poza tym moje objawy wcale nie były takie jak opisane jako objawy uboczne... myślę że on działa pośrednio też na układ nerwowy i mi go jakoś podrażnił.

Mój dzisiejszy dzień

przez Amy Lee 29 kwi 2011, 13:44
Zdrówka wam wszystkim życzę.

U mnie dzień jak co dzień, wszyscy domownicy się drą, z powodów tak poważnych, jak rozbita szklanka czy kwitek z urzędu :roll: Właśnie zaraz lecę coś załatwiać.
Amy Lee

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 29 kwi 2011, 14:15
_asia_, Asia, a od czego ta gorączka?

Ja się mam dość dobrze. Soma się poprawiła, robiąc miejsce dla psyche....., teraz ta wariuje.
Strasznie mi dziś smutno i mam płaczliwy nastrój. A jednocześnie mam sporo energii, właśnie wróciłam z miasta.
Przeraża mnie jednak samotność nadchodzących dni. Niech mój siostrzeniec już wraca, bo się już boję być sama :(
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 29 kwi 2011, 14:21
Kasiu, albo to silny herx po lekach, albo może coś mnie "złapało", sama nie wiem, czuję się bardzo dziwnie. :? Mam nadzieję, że gorączka już nie wróci. :evil:
Dobrze, że lepiej się czujesz, choć martwi mnie Twój stan psychiczny... :roll: A kiedy siostrzeniec wraca?

Oho, w Wawie grzmi.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 29 kwi 2011, 14:26
To chyba lepiej, żeby to był herx..

Pewnie po długim weekendzie przyjedzie.
Bardzo się boję tego długiego weekendu. Rok temu o tej porze zaległam na kilka dni plackiem, a potem było przez cały rok tylko gorzej.
Przeraża mnie ten weekend.
Mam ochotę pić przez te wszystkie dni, żeby tego wszystkiego nie czuć.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Mój dzisiejszy dzień

przez Ritka7x 29 kwi 2011, 16:06
...powiedzcie mi a jak brałam przez 3 dni Zomirenu...i dziś wzięłam 0,25mg rano a potem miałam wziasć o 13.00,ale nie wzięłam wtedy i odziwo nie miałam lęków...i się zastanawiałam,czyby jej w ogóle nie brać do tąd co nie poczuję się źle...a czy tak można w ogóle?...jak sądzicie..?...ale jednak potem wzięłam pomimo tego,że nie czułam się źle..bo nie wiem czy można tak odstawiac nagle nawet czując sie dobrze, nie chciałam ryzykować..a Wy jak sądzicie...?...i dlatego pisze w tym dziale bo tutaj jest aktywna rozmowa,a w dziale z lekami tam nikt mi nie odpisuje i nikt już dawno tam nie pisał...i bardzo proszę o pomoc!:)....i tak na marginesie to ZOmiren biorę tylko 5 dni...i nie mogę się skonsultować z lekarzem jak na razie bo jest chory;/...więc prosze Was o poradę;)

Mój dzisiejszy dzień

przez ziabik 29 kwi 2011, 16:22
Witaj Ritka. Raczkuję dopiero na forum więc nie jestem na bieżąco .Uważaj na zomiren!!!!Jest to bezo(ALPRAZOLAM)inne nazwy to ;afobam, xanax,i chyba neurol .POTWORNIE UZALEŻNIA!!!! Od kilku lat nie potrafię sobie dać z nim radę.Jeśli musisz zażywać to krótko! Naprawdwę KRÓTKO !!Pozdrówko.

Mój dzisiejszy dzień

przez Ritka7x 29 kwi 2011, 16:29
dzięki za radę..i dobrze o tym wiem...mam go zamiar zażywac tylko 16 dni...albo krócej...tylko właśnie jak dziś pominęłam dawkę to nie czułam się źle..nie wiem, czy mogę odstawić już...nie wiem dlaczego nie czułam się źle jak jeszcze wczoraj gdy zbliżała się godzina przyjęcia następnej dawki to czułam nerwy a dziś nie...

Mój dzisiejszy dzień

przez ziabik 29 kwi 2011, 16:42
Czy bierzesz jeszcze jakieś inne leki Ritka?No i jaką masz diagnozę?

Mój dzisiejszy dzień

przez Ritka7x 29 kwi 2011, 16:45
nie biorę innych leków...a ja mam takie objawy jak lęk wolnopłynący,czyli taki co się go odczuwa bez przerwy,przy tym stany depresyjne i myśli natrętne i tyle....a dlatego biorę ZOmiren bo potrzebowałam aby mi coś szybko pomogło bo się muszę uczyć do matury i ją napisać...i muszę przyznać,że napięcie po tym leku dość uszło,ale nie całkiem...tylko mnie to zaskoczyło,że dziś jak nie zażyłam leku o tej porze co miałam zarzyć to nie czułam lęku...ale potem jednak zażyłam tylko dużo później bo bałam się że się coś może stać....

Sortuj wg