Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 02 paź 2010, 19:49
Sluchajcie ja tak z innej beczki.Moj màz od momentu wypadku, w nocy, przez sen bardzo zgrzyta zèbami!!!cos okropnego. :hide: Skàd siè bierze to zgrzytanie??
wovacuum

przez asdf 02 paź 2010, 19:56
Może okno otwarte i marznie biedak :mrgreen:

A tak serio, to może w " podświadomości " ze strachu ?
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez Misiek_NL 02 paź 2010, 19:58
wovacuum, Nie wiem skąd to się bierze ale moja prawie żona też zgrzyta ;) Podobno nazywa się to bruksizm i też jest nerwicowe i powinien coś z tym zrobić bo zetrze sobie zęby... Ale nie martw się można to leczyć ;)
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 02 paź 2010, 20:08
Misiek_NL, ale czym to leczyc??màz jest nieslychanie spokojnym czlowiekiem. asdf, dlaczego ze strachu??
wovacuum

przez Misiek_NL 02 paź 2010, 20:11
Misiek_NL

przez wovacuum 02 paź 2010, 20:15
Misiek_NL, juz przeczytalam...ale numer no. :?
wovacuum

przez _Pete_ 02 paź 2010, 20:21
wovacuum napisał(a):Sluchajcie ja tak z innej beczki.Moj màz od momentu wypadku, w nocy, przez sen bardzo zgrzyta zèbami!!!cos okropnego. :hide: Skàd siè bierze to zgrzytanie??

A bierze jakieś SSRI?
_Pete_

przez wovacuum 02 paź 2010, 20:27
_Pete_, nie nie cierpi na zadne zaburzenia.Zauwazylabym to.Przejmujè siè swojà pracà,wièc moze jest to jakis sposob odreagowania na stres? Krwiopij, wlasnie czytalam o tym bruksizmie.To co teraz zrobic?od razu ma leciec do psychiatry czy co??nie myslè racjonalnie teraz. :?
wovacuum

przez chojrakowa 02 paź 2010, 20:48
Pięknie.
Miałam odstawiać xanax sr, wszystko ładnie pięknie zeszłam do 1mg, a dzisiaj... choj.
3, słownie - trzy miligramy, to żałosne... :-|
I jakieś dziwnie 'żywe' myśli samobójcze, takie teraz, zaraz, JUŻ to zrobię. Fluoksetyna, czy mój zjebany pusty czerep? Mam dość.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez fobia 02 paź 2010, 20:55
wovacuum, a miał coś ze szczęką ? mój szwagier też zgrzyta zębami ,ale jemu kiedyś wypadła ze stawu i to ponoć też od tego ( nie do końca dobrze złożona czy coś ).

przez _Pete_ 02 paź 2010, 20:59
wovacuum napisał(a):_Pete_, nie nie cierpi na zadne zaburzenia.Zauwazylabym to.Przejmujè siè swojà pracà,wièc moze jest to jakis sposob odreagowania na stres? Krwiopij, wlasnie czytalam o tym bruksizmie.To co teraz zrobic?od razu ma leciec do psychiatry czy co??nie myslè racjonalnie teraz. :?

Jak nie cierpi na żadne zaburzenia to szukałbym innego powodu. Ja miałem bruksizm po paroksetynie. Zbyt niski poziom dopaminy...

A czy doszło do jakichś obrażeń wewnętrznych u niego w trakcie tego wypadku?
_Pete_

przez wovacuum 02 paź 2010, 21:00
fobia, slonce ; malz ze szczèkà ma wszystko ok-zgryz ok,zèby jak z reklamy.Tylko wczoraj juz nie moglam zasnàc z tego powodu bo zgrzyta i zgrzyta.Zapytam lekarza rodzinnego-tak bèdzie najlepiej.
wovacuum

przez fobia 02 paź 2010, 21:01
wovacuum, to może faktycznie na tle nerwowym , może gdzieś podświadomie po tym wypadku coś w nim siedzi?

przez wovacuum 02 paź 2010, 21:03
_Pete_, tak-jest po operacji aorty,mial dziury w plucach,polamane wszystkie zebra,zmiazdzony lokiec;kolano.Ma implanty.
wovacuum

Sortuj wg