Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Balbina^^ 01 wrz 2010, 00:09
TheGrengolada napisał(a):A okulary? Mi sie teraz przy nich strasznie kręci w głowie... dlatego wolę już tę derealkę na dzień dobry i dobranoc przy manewrach z soczewkami (na dobranoc nawet jest trochę większa, chociaż tutaj trochę od siebie może dodać zmęczenie). Uwielbiam mój rozumek - zawsze musi sobie znaleźć dobry powód do deralizacji ;)

Dlaczego nie kupisz sobie soczewek chociażby miesięcznych? :shock:

http://allegro.pl/purevision-b-l-soczew ... 17753.html

Zakładasz i zdejmujesz po miesiącu.

Jacas- bo trzeba kupić oddychające, jak te z linku powyżej.
Balbina^^

przez TheGrengolada 01 wrz 2010, 00:23
Balbina^^, bo mam problemy podobne jak jacas - oczy mi się dość szybko wysuszają i bardziej komfortowo się czuję, kiedy pozwalam im wypoczywać przez noc (plus czasem kropelki)... ale skoro piszesz, że ważne jest, żeby soczewki były oddychające to przetestuję te z linka jak mi się mój zapas skończy :)

przez jacas 01 wrz 2010, 00:38
Magda, do tych soczewek nie trzeba plynu? podejrzewam ,ze trzeba je plukac co jakis czas?
i jak to jest z tak krzywizna, bo mi na badaniu wyszlo, ze mam miec bodajze 8,4, ale nie pamietam :bezradny:
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 01 wrz 2010, 08:20
Zaczął się fatalnie....nieprzespana noc, znaczy kimałam od 24 do 3 i później od 5 do 7 .....masakra, jakby mnie czołg przejechał się czuję..... :-|
Na 10.30 lekarz, zobaczymy co powie, stres mnie wykańcza....aaaaaaaaaaaaa.......mam nadzieję, ze przepisze mi cuś doraźnego i na sen bo inaczej jebnę z niewyspania .... :why:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 01 wrz 2010, 09:41
wróciłam z urlopu.
czuję się jeszcze gorzej niż przed wyjazdem.
nie potrafię już dłużej... szkoda gadać :?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 01 wrz 2010, 09:43
Korba, a ja już miałam nadzieję, ze mnie pocieszysz...bo wyjeżdżam w sobotę i też czuję się jak kupa, nie odpoczęłaś ani troszku?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 01 wrz 2010, 09:50
linka, starałam się robić wszystko, co ludzie robią, by odpocząć i się zrelaksować. na zewnątrz działałam jak robot, ale w środku, leżąc na słonku, wyłam. nie wiem, co się dzieje, jest po prostu z każdym dniem gorzej.

gdzie się wybierasz?
co się dzieje, że się źle czujesz?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 01 wrz 2010, 09:51
Korba, wybieram się na Cypr, a co się dzieje...no jak to co? Nawrót..... :-| za pół godziny mam wizytę u psychiatry, zobaczymy co mi powie.......
Przyjaciel forum

przez Korba 01 wrz 2010, 09:53
shit..... błędne koło.......
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez puszekokruszek 01 wrz 2010, 10:08
telefonu nadal się nie doczekałam :roll: :why: kurfa mać :evil:
leje,wieje, jest szaro i ponuro..dokładnie tak się czuje i dokładnie tak bedzie wyglądał mój dzień(przyczyna:jw czyli brak telefonu)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Roberrrto 01 wrz 2010, 10:14
Piję sobie kawę, siedzę, czytam i próbuję udawać, że nie jest tak źle jak jest... Ale PIER*OLĘ, jęczeć nie będe...
Roberrrto

przez brokenwing 01 wrz 2010, 10:18
Jeseni jeszcze nie ma ,a już mi dała w kość .Samopoczucie denne ,coś bez nazwy Roberrrto, .

Net Ci siada czy co ,podwójne posty dajesz,ja tak mam jak orange albo play ma słabsze transfery
brokenwing

przez Roberrrto 01 wrz 2010, 10:25
brokenwing zauważyłem. Nie wiedziałem, że to słabszy transfer, ale to by się zgadzało. Ja myślałem, że cóś wciskam podwójnie, albo co..
Roberrrto

przez PhilosophyOfLife 01 wrz 2010, 11:18
Korba, linka nie wiedzialam,ze macie rowniez takie problemy ze spaniem.Witam w klubie.Ja wczoraj wrocilam z M po 22 i szybko do lozka,aby na 6 wstac.Wypilam troszke piwa przed snem i nic,lezalam godzine do 23;30 .Wkurzylam sie i oczywiscie wzielam tabletke.Kuzwa wykoncze sie tez.Linka napisz co lekarz Ci przepisze.Gdyby nie ta poranna praca pewnie spalabym bez lekow;/Zycie;/
Juz nawet biore kapiel przed praca o 16,wieczorem sie tylko odswiezam szybko i jak najszybciej ide spac.I tak nic nie pomaga :mrgreen:
Obled totalny...
PhilosophyOfLife

Sortuj wg