Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez linka 24 cze 2010, 16:34
Mój dzień....hmmm, byłam na sesji rady powiatu, pośmiałam się, dowiedziałam kilku ciekawych rzeczy i mam zrobić sprawozdanie.

Jutro zakończenie roku szkolnego, czeka mnie bieganie z aparatem i pierwszy własnoręcznie robiony materiał do radia :yeah:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Edek20 24 cze 2010, 17:03
Ja siedze w robocie i szukam dobrego sposobu na Tą nerwicę (co prawda tylko tak myślę ze mam nerwice czytałem inne fora i sie zgadza )

przez Korba 24 cze 2010, 17:54
dzień jako tako, nawet spędzony wśród ludzi, robiłam dzisiaj kilka godzin za modelkę hehe, aż zdziwiona jestem, że przeszłam to bez sensacji.

wróciłam do domu i dopadł mnie wkoorw jakiś... jestem zła na niektóre osoby... które potrafią się odezwać, gdy czegoś potrzebują, a potem mają człowieka w doopie........

[Dodane po edycji:]

Lola, dobrze, że się umówiłaś do lekarki, trzymam kciuki!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez halenore 24 cze 2010, 18:11
Czuję się dziwnie.Mam wrażenie,jakbym zaraz miała zjechać,zemdleć.Ale jest to raczej mało prawdopodobne,bo mam podwyższone ciśnienie i wysoki puls.Słabo mi okrutnie.Sprawcą tego mogą być leki do spółki z pogodą.Nie wiem,co się dzieje i zaczynam panikowac.Masakra.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez zuźka76 24 cze 2010, 19:16
nextfriday napisał(a):Umre i tyle....

Ale choć na koniec chciałabym pojechać do Szklarskiej albo Karpacza, bosz niech ktoś ze mna pojedzie. Przeciez nei bede tam gadac do biedronek, nie chce sama jechać ;(

Nie umrzesz!!!! no każdy kiedyś z nas umrze;) Ale póki co żyj choćby na złość dla tych, którzy Cię nie lubią;)..
A Karpacz to jedno z moich ulubionych, magicznych miejsc. Wyjedź choćby sama, przemyślisz co nie co, a może nawet kogoś ciekawego spotkasz?:) Czas nie leczy ran ale przyzwyczaja do bólu...tyle, że człowiek jest tak skonstruowany, że z przyzwyczajeniami potrafi żyć. Pisze to Tobie ale też dla siebie;)))))...

A tak w ogóle to byłam na rozmowie i poszło mi całkiem całkiem;)..może dlatego, że rozmówca był bardziej zestresowany niż ja?:))))..Jezu, ale ten świat pokręcony!!!

Korba napisał(a):dzień jako tako, nawet spędzony wśród ludzi, robiłam dzisiaj kilka godzin za modelkę hehe, aż zdziwiona jestem, że przeszłam to bez sensacji.

wróciłam do domu i dopadł mnie wkoorw jakiś... jestem zła na niektóre osoby... które potrafią się odezwać, gdy czegoś potrzebują, a potem mają człowieka w doopie........

Lola, dobrze, że się umówiłaś do lekarki, trzymam kciuki!

też tak mam....telefon mi dzwoni jak ktoś czegoś potzrebuje, nawet nie pytajac co u mnie. A kiedy ja wysle chocby smsa to echo...czuje się wtedy jak kretynka i obiecuję sobie że wiecej nie bede pomocna, jednak potem znów robie tak samo.
...płyń pod prąd, bo z prądem płyną tylko śmieci...

przez dogomaniaczka 24 cze 2010, 20:57
Nie przejmujcie się dziewczyny. Ja mam tak samo . Oddaje całe swoje serce a potem nie mam nic w zamian. No chyba że właśnie coś takiego jak spotkało mnie ostatnio że nagle się nie odzywają po prostu..eh ci ludzie, właśnie jestem po godzinnym omawianiu tego na terapii . :)
dogomaniaczka

przez Korba 24 cze 2010, 21:40
o w mordę jeża..., ale mnie teraz je.bło......
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez zrozpaczona20 24 cze 2010, 21:41
Chciałam z ta laska sie nie kłocic ale ona ciagle ma do mnie jakieś wąty ;/
zrozpaczona20

przez ALEKS*OLO 24 cze 2010, 21:46
Korba, co Cię je.bło ?
zrozpaczona20, olej ją, szkoda żebyś sobie nerwy psuła, albo napisz jej że zgłosisz na policję, nękanie itd a potem olej. W ogóle ile ona ma lat?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez zrozpaczona20 24 cze 2010, 21:47
Nie mogę zgłosic tego na policje bo ona ma kolege policjanta i to przez niego jest ta afera. Nie wiem ile ma ona alt.
zrozpaczona20

przez linka 24 cze 2010, 21:58
zrozpaczona20, kolega policjant nie będzie ryzykował smrodu na komendzie i wstawiał się za jakąś szurniętą gówniarą....ja bym zgłosiła, tak jak dziewczyny radzą.........może ona ci nim grozi??
Zaufaj mi, on pewnie o tym nie wie i nawet ręki by do tego nie przyłożył......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ghost73 24 cze 2010, 21:59
Do niczego,czuje się okropnie ,jest ktoś z kim mógł bym pogadać na forum o swoich problemach,chyba potrzebuje pogadać.Jest toś z kim mógł bym pogada szczerze o tym co czuje ? :cry:
Ostatnio edytowano 24 cze 2010, 22:05 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Edit ort.

przez Kate83 24 cze 2010, 22:03
zrozpaczona20, z tego co czytałam na forum masz inne problemy na głowie niż przejmowanie się jakąś wredną dziewuchą, zrób jak wszyscy piszą-olej ją, kiedyś będziesz sięz tego śmiała

Mój dzionek dziś nawet nawet,po obiadku zrobiliśmy sobie wypad na polankę, pouczyłam się jeździć, może kiedyś prawko zrobię, zobaczymy czy nerwy moje to wytrzymją ;) znów nawiedził mnie ból głowy :(
http://quillingkate.blogspot.com/ - mój blog Zapraszam!! :)))
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba. Obrazek
— Algernon Charles Swinburne

przez zrozpaczona20 24 cze 2010, 22:05
On ponoc miał ją wyzwac że mnie obraza ale czy ja wyzwał to nie wiem. Ona mi nim nie grozi.
zrozpaczona20

Sortuj wg