Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 25 maja 2010, 21:38
nie sądzę aby mój mąż oglądał gołe babki w necie, a nawet jeśli to nie jest dla mnie żadna tragedia. Najważniejsze dla mnie jest zaufanie - ufam mu od początku naszego związku (9lat) i nigdy nie dał mi powodów aby było inaczej.

dzień super, w pracy trochę ruch był ,ale przynajmniej szybko zleciało :D

przez Anonymous 25 maja 2010, 21:44
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Ostatnio edytowano 25 maja 2010, 21:50 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Anonymous

przez Shadowmere 25 maja 2010, 21:48
tak na dobrą sprawę to nie rozumiem w czym sex analny jest bardziej poniżający od oralnego.Jeśli cos tu jest poniżającego bardziej to wlasnie oralny...w koncu To Twoja twarz,wizytówka,usta,które są stworzone do pocalunków..a to co masz w tyłku
:P miej w tyłku :D
ogolnie to nie powinnam sie chyba wypowiadać w tym temacie,bo moje doświadczenia seksualne z męzczyzną są bardzo świeże i poki co ograniczone.
Przepraszam za OT.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isabella_28 25 maja 2010, 21:55
Szkoda mi twojego faceta - serio
Widzisz moj facet to twardziel i jakos mu moje zachowanie nie przeszkadza ,a gwarantuje Ci,ze tez potrafi mnie doprowadzic do porzadku.To Chlop z krwi i kosci,a nie jakies flaki z olejem.Jest ze mna 4 lata,nie musialby.Nie trzymam go na sile,nie kontroluje,nie zmuszam do niczego.Nie siedzi w zlotej klatce.Wiesz co przez Twoje posty zaczynam miec watpliwosci i juz bede sie doszukiwac podejrzanych zachowan w nim.Zaczynam watpic w meski pierwiastek:((((
Esprit Ty masz takie poglady ja takie.Zaden drugiego nie zmieni.Poprostu napisalam swoj poglad na ,,te'' sprawy.Jesli Twoja zona akceptuje to w pelni to nic mi do tego.Co innego gdyby bylo odwrotnie.Spoczko:)
Moj dzien hmmm-dzien swistaka?? Ciagle to samo jak narazie.Praca,praca,ale za 2 tygodnie urlop!!!!!Jupiii.
Dzieki temu forum nie mam czasu na macanie moich wezlow chlonnych:))) :mrgreen:
isabella_28

przez Magdaa 25 maja 2010, 21:58
Esprit- mój facet nie chodzi po knajpach. A jak idzie- raz do roku- to ze mną :smile:
Nie spotyka się z kumplami bo ich nie ma.

Przyjechał książę do domu, nie odzywa się do mnie.
Wiem, że pierwszy raz coś takiego obejrzał będąc ze mną. To naprawdę święty człowiek jest, nawet moje koleżanki się z tego kiedyś nabijały...

Trójkąta nie chciał, powiedział że go to obrzydza. Raz jedna znajoma zaczęła go podrywać w klubie jak ja byłam w kiblu. Odepchną ją i powiedział żeby spadała.

Więc po chu* to wczoraj obejrzał ...?

Dobra, spadam z kompa. Odezwę się jutro :*
Magdaa

przez isabella_28 25 maja 2010, 21:59
Shadowmere, ,,dupa'' jest do ,,kupkowania''to wystarczajacy argument.Pochwa jest od spolkowania,a jesli facet woli w ,,kakao-ko'' to juz jest cos nie tak(z nim).Usta hmmm przeciez jesli kogos kochamy to calujemy rowniez jego genitalia.To naturalne.Mam na mysli milosc,a nie wyuzdanie bez uczucia.
isabella_28

przez Magdaa 25 maja 2010, 22:00
p.s. Nienawidzę anala. Raz w życiu to zrobiłam- zmuszona. 5 lat temu. Mam uraz.
Magdaa

przez agnieszka.m 25 maja 2010, 22:07
Magdaa, mam wrażenie, że nie doceniasz swojego faceta...
Uważaj, żeby nie zerwał się z tej uwięzi, poluzuj mu trochę... Posłuchaj starszej, doświadczonej koleżanki :smile:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Shadowmere 25 maja 2010, 22:10
isabella_28, dla Ciebie to naturalne.Rozumując jak Ty-penis jest do szczania,nie do lizania.I do spuszczania się-wiadomo gdzie.Idąc Twoim tokiem myślowym tak to wygląda.
Zgadzam sie z Linką-jeżeli dwoje ludzi ma z czegos frajdę to mogą nawet jeść własne fekalia.Dopóki nie robi się krzywdy drugiej osoby-wszysko dozwolone :D
Shadowmere

przez agnieszka.m 25 maja 2010, 22:13
wovacuum, to super, że mąż Cię w tych rozterkach wspiera. Próbujcie pomału, malutkimi kroczkami przełamywać Twoje opory. Jak będziecie mieć dużo cierpliwości, to z czasem wszystko się ułoży i seks będzie sprawiał Ci prawdziwą satysfakcję i rozkosz. Ja też doceniłam to późno, dopiero od jakichś 5 lat mam autentyczną przyjemność z seksu (teraz to przesadzam w drugą stronę) :D
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Anonymous 25 maja 2010, 22:13
Anonymous

przez linka 25 maja 2010, 22:16
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anonymous 25 maja 2010, 22:17
Anonymous

przez isabella_28 25 maja 2010, 22:17
Shadowmere, wiesz sikania mniej sie brzydze niz kupki:))) Moze mam lekki fetysz.Swoja droga mojego chlopa bym ,,zjadla'' w calosci,procz kupki:)Napisalam,ze nie toleruje anala,a ludzie niech sobie robia co chca.Nawet puszki wkladaja i butelki.Dupe beda miec rozwalona w strzepy plus dolegliwosci okoloodbytnicze i wisi mi to.Trudno zebym tutaj pisala o tolerancji w stosunku do tego tematu skoro jego nie posiadam:))
isabella_28

Sortuj wg