Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Róża 26 kwi 2007, 15:34
Oj tak,dlatego nie mogę sobie pozwolić na nerwicę :lol:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Mizer 26 kwi 2007, 16:09
cześć Wam.\
zaniedbuję czytywanie fora i pouczaniami słowami na niedzielę...

Słońce mi wypala oczy dosłownie, jestem taka zimowa <tak, Justyna, ja też. :D >
tym samym nic mi się krótkomówiąc nie chce.

Ale obiecuję poprawę, absolutnie.

ja byłam dzisiaj w szpitalu moim psychiatrycznym; tylko weszłam- ołowiowa atmosfera przycisnęła mnie do podłogi, normalnie byłam wystraszona i zaniepokojona, a pacjenci patrzyli na mnie jakbym przyleciała z Marsa... raczej- z Ziemi do psychiatryka i się panoszyła tym, że jestem ubrana a oni jeszcze w pidżamach.

Byłam tam dwa razy, ale tam jest świat, pt. wyrażaj co czujesz- rozumiemy, wyrażaj, nawet to co najgorsze.

Dosiadł się do mnie w barze jak czekałam na tatę jakiś chłopak. Próbowałam rozkręcić rozmowę, znaczy- interesowałam się, to, że braliśmy i bierzemy te same leki, o psychozach, o szpitalu i obiadach w nim...
Pamiętam, że powiedział potem tak z wyrzutem- No i to wszystko czego chciałaś się o mnie dowiedzieć.
Sam się przysiadł, troszke zawiesił- powiedziałam- nie przeszkadzam? on: nie będę Cię przecież wyganiać.
Ja: jak co to rozumiem.
on <burknięcie>: Nic nie rozumiesz.

I inne. Nawaliłam.
nie chciałam zdołować a pewnie zdołowałam.
Boję się zadawać z takimi ludźmi, bo nie wiek jak robić, żeby ich nie ranić, wiem jak się czują poniekąd, czytaja między wersami, czuję się uwięziona- a to są moi- ale czuję się z nimi fatalnie...
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez ashley 26 kwi 2007, 16:19
Hej! u mnie wszystko ok, fajny dzionek ;) i bardzo sie cieszę, że jutro ostatni dzień do budy i 1o dniowy weekedn :smile:
Mizer mnie nie usypia, ale to może dlatego, że się przyzwyczailam, bo ostatnio jak mam nerwa rano to codziennie piję, hehe ;) Ale samopoczucie po podwójnej jest fajne. Spokój. Odnośnie szpiatal i tego chlopaka, to nie Twoja wina, skąd moglaś wiedzieć. Może on poprostu tak zareagowal, ale w glębi duszy cieszyl się, że z kimś pogadal. No nie wiem. Ale chcialaś dobrze.
Róża Makcia ciesze się, że Wam się uklada :)
maiev napisał(a):straszna rzecz - moja siostra (nie ta zła ) przywiozła swoją córcię do nas. Po 10 minutach słuchania mam dość. Ile to może gadać??

Znam ten ból :lol: Kocham jak idę z moją kuzynką gdzieś i chcemy pogadać, a ona bierze ze sobą mlodszą siostrę. Gada jak najęta, nie znosze tego bachora :D
Sasanka napisał(a):Wyszłam z domu niechętnie a wróciłam podbudowana. Jak jest lepiej to i innych sie odbiera dobrze (wydaja sie przychylniej nastawieni), miejmy nadzieje, że taki stan sie utrzyma:) No i mam nadzieję, że u Ciebie też ok i brniesz do przodu:)

To super :) skorzystaj z okazji i integruj się z ludźmi. U mnie do przodu :) Uczę się nie dramatyzować w sytuacjach kryzysowych ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 26 kwi 2007, 16:37
Gosia Mizer, nie przejmuj się tą sytuacją w szpitalu. Nic nie pomożesz, nic nie poradzisz. Ci ludzie nie mogą ze sobą poradzić, nie radzą sobie z nimi widać psychiatrzy ani psychologowie... to smutne ale prawdziwe. Nawet z najszczerszymi chęciami i otwartym sercem - ich świata nie zmienisz jedną rozmową.
Mizer napisał(a):Nawaliłam

Wcale nie... to nie twoja wina.
ashley napisał(a):bardzo sie cieszę, że jutro ostatni dzień do budy i 1o dniowy weekedn

Ta to ma dobrze ;)
ashley napisał(a):U mnie do przodu :) Uczę się nie dramatyzować w sytuacjach kryzysowych

I bardzo prześwietnie :D ;)
Przyjaciel forum

przez ashley 26 kwi 2007, 16:43
Piotrek napisał(a):Ta to ma dobrze

Mam dużo wolnego czasu to będę za Ciebie trzymać kciuki ;) Kiedy dokladnie piszesz i z czego? W środe mam 2 spotkanie psychoterapii i sie nie moge doczekac, bo mam bardzo fajna pania psycholog :) A w sobote robimy sobie wypad z paczką :)

przez IceMan 26 kwi 2007, 16:48
ashley napisał(a):Kiedy dokladnie piszesz i z czego?

4 polski
7 angielski
14 matma
18 fizyka
22 informatyka
24 polski ustny
28 angielski ustny
Aż mnie ciarki przechodzą jak widzę te terminy :lol:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 26 kwi 2007, 16:55
Mizer-to nie jest Twoja wina
Hej! u mnie wszystko ok, fajny dzionek i bardzo sie cieszę, że jutro ostatni dzień do budy i 1o dniowy weekedn

Nawet nie wiesz jak sie ciesze z tego że masz świetny dzien
Ale samopoczucie po podwójnej jest fajne. Spokój

No ja też tak sie czuje po podwójnej melisce...
No a ja mam dzisiaj dzień zwany inaczej"zabijcie mnie zanim całkowicie zwariuje" jestem bardzo smuutny,ale podbudowywują<jak to sie pisze ;) >....jestem podbudowany Waszymi sukcesami ;)
Mam dużo wolnego czasu to będę za Ciebie trzymać kciuki

Fajnie,że masz dużo wolnego czasu ashley,ja też za Ciebie Piotrek będe trzymal kciuki
W środe mam 2 spotkanie psychoterapii i sie nie moge doczekac, bo mam bardzo fajna pania psycholog :)

A ja kurcze musze szukać psychoterapii znowu....zresztą o tym wiecie....
Ale ciesze się,że Ty znalazłaś fajną panią psycholog ;)
:)

przez ashley 26 kwi 2007, 17:05
człowiek nerwica napisał(a):No a ja mam dzisiaj dzień zwany inaczej"zabijcie mnie zanim całkowicie zwariuje" jestem bardzo smuutny

Dareczku nie bądź smutny. Masz tu buziaka :*
Piotrek widzisz coraz więcej osób trzyma kciuki, poprostu musi pójść dobrze:)

przez IceMan 26 kwi 2007, 17:17
ashley napisał(a):Piotrek widzisz coraz więcej osób trzyma kciuki, poprostu musi pójść dobrze:)

No to teraz mam stresa i mobilizację żeby Was nie zawieść :)
człowiek nerwica napisał(a):dzień zwany inaczej"zabijcie mnie zanim całkowicie zwariuje" jestem bardzo smuutny

A wejdź na maxiora... top 30 - tamte filmiki rozbrajają każdy zły humor :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 26 kwi 2007, 17:20
Ashley-dziękuje za buziaka ;).
:)

przez cinnamon_inspiration 26 kwi 2007, 17:55
Już się chyba przyzwyczaiłam, że wszystkie moje dni są takie same, tak samo beznadziejne, ze dla wszystkich moje imie kojarzy sie z nieudacznikiem i wielkim zerem.

przez IceMan 26 kwi 2007, 18:00
cinnamon_inspiration napisał(a):wszystkie moje dni są takie same, tak samo beznadziejne

naprawdę? a może Ci się tylko tak wydaje...
cinnamon_inspiration napisał(a):dla wszystkich moje imie kojarzy sie z nieudacznikiem i wielkim zerem

skąd takie twierdzenie? przypuszczam, że nikt albo prawie nikt tutaj nie zna twojego imienia :?
Przyjaciel forum

przez ashley 26 kwi 2007, 18:08
Cinnamon nie myśl tak. Nawet jak tak Ci się wydaje na pewno tak nie jest. tak ja Piotrek napisal my nie znamy Twojego imienia, a mimo to kojarzysz nam się dobrze i fajnie, że tu z nami jesteś. Nie jesteś zerem, jesteś wartościową osóbką i nie daj się negatywnym myślom. A to, że dni teraz wyglądają podobie to nie znaczy, że to się nie zmieni. Zrób coś żeby jutrzejszy dzień byl inny. Zaplanuj sobie jakąś malą przyjemność ;)
Piotrek 18 maja trzymam kciuki podwójnie :smile:

przez maiev 26 kwi 2007, 18:15
Justynka napisał(a):napij sie hmmm meliski

meliska bleee ale może pocierpię dla dobra sprawy ;)
Makcia napisał(a):Chętnie pospacerowałabym po takich odludnych terenach wdychając świerze powietrze. Doceń Maiev że inni dużo by oddali za taki spokój natury..ja z kolei jak wyjrze przez okno to widze wkoło same blokowiska...beton..i kilka krzaczków imitujących park...

to ja już wolę te pola rzepaku. Zresztą sprawdziłam - mieszkałam trochę u teściowej w miasteczku i się tam "dusiłam". Chociaż pomysłów na zabicie czasu tam miałam więcej. ale wszystko ma swoje dobre i zł strony. Jednak nie ma to jak przestrzeń. ;)

taka mnie dziś niespodzianka spotkała, że mnie odwiedziła koleżanka ze swoim maluszkiem - a potem spotkałyśmy drugą. Nawet fajnie było - odciski mam na nogach od tego spaceru ale czas zleciał jak szalony. Tylko żebym jeszcze nie musiała wysłuchiwać tych pytać gdzie to moje dziecko. :mrgreen:
Padam z głodu - idę coś "upolować". ;)
"I need a new version of me..."

Sortuj wg