Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 19 kwi 2007, 18:43
Zorki napisał(a):Życzę wszystkim załamanym, aby odnaleźli siłę i motywację, by dojść tu, gdzie ja doszedłem i tam, gdzie dalej idę.

Gratuluję dojścia tam, gdzie jesteś i życzę dalszej owocnej wędrówki. PS. świetny avatar :lol: a może sobie Giertycha zmontuję :mrgreen:
aga3131 napisał(a):coś nie mogę znaleźć tej opcji oferty

to jest subforum - tak samo jak Depresja i Nerwica Lękowa
Tygryska napisał(a):i za biologię Piotrka też

dzięki ;)
Ewik 22 napisał(a):Praktycznie spałam tylko trzy godziny i od rana mam fatalny nastrój

Przyczyna i skutek. Może jak się zdrzemniesz, to lepiej się poczujesz ;)
maiev napisał(a):A połączenia kolejowe z Wrocka do Warszawy są chyba najgorsze z możliwych.

Ja do tego wszystkiego mam jeszcze 70km z Jawora do Wrocka :lol:
maiev napisał(a):bo jej powiedziałam co o niej myślę

I baaardzo dobrze. Tak należało zrobić.
człowiek nerwica napisał(a):poradziła mi abym wyobrażał sobie że jestem na środku jeziora<morza>i plyną na mnie fale<te fale to lęk.>i w czasie lęku mam sobie wyobrazić że rzeczywiście jestem na tym morzu ale te fale<lęki>płyną tylko obok mnie a nie prosto na mnie..

Znam to skądś.... Hmmm... !! Przecież Martusia o tym pisała w "Jak opanować nerwicę" :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez cinnamon_inspiration 19 kwi 2007, 20:13
Ja dzisiaj pokonalam swoj lek przed ludzmi i nawet byli mili!

przez depresyjny86 19 kwi 2007, 20:26
Znam to skądś.... Hmmm... !! Przecież Martusia o tym pisała w "Jak opanować nerwicę"

Heh może mojaterapeutka forum czytuje ;) :D
Przeczytałem teraz i rzeczywiście to samo!!!!!Może ten przykład jest dosyć popularny?Jeszcze mi coś innegomówiła żebym spróbował przeciac reakcje powodujące lęk...wiecie pojawia sie myśl.potem ta myśl wywołuje niepokój,potem te myśli są coraz to większe co daje lęk,a po lęku panika
..
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 19 kwi 2007, 20:26
I świetnie cinnamon_inspiration! Właśnie tak to wygląda. Szkoda, że czasem ciężko do tego dojść ale warto ;)
Przyjaciel forum

przez Zorki 19 kwi 2007, 20:35
cinnamon_inspiration napisał(a):Ja dzisiaj pokonalam swoj lek przed ludzmi i nawet byli mili!

Gratulacje.
Smakowali jak kurczak? ;)

@Ludzie
Obrazek

Piotrek napisał(a):a może sobie Giertycha zmontuję

Jeśli taka ma być twarz moderatury ;)
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez IceMan 19 kwi 2007, 20:47
człowiek nerwica napisał(a):Może ten przykład jest dosyć popularny?

Myślę, że to jakiś książkowy przykład. Może jakiś znany psycholog to wymyślił i się rozeszło.
Zorki napisał(a):Jeśli taka ma być twarz moderatury

Wrzucam twarz mojego maturalnego idola :lol: będzie tu aż do końca matur. Danego słowa nie zmienię :lol:
Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 20:59 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez ashley 19 kwi 2007, 20:56
Hej! :D Jak tu się pogodnie zrobilo. Dzięki Tygryska i Ewik. Darek bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony z terapii. To ja dorzucę swoje cztery grosze. Mam dla Was dobrą wiadomość. Bylam na terapi, jestem bardzo zadowolona, jestem dzisiaj naprawdę szczęśliwa. Zrobilam kolejny duży krok do przodu. Już wszystko wygląda lepiej. Ten dzień oceniam na 6. Muszę już iść, bo mam malo czasu. Tzn ja go mam ale mama mnie wygania sprzed kompa :twisted: Dzisiaj na terapi udalo mi się zobaczyc jaki jest realny świat. Trzymajcie się wszyscy i do jutra :*

przez IceMan 19 kwi 2007, 21:03
Darek, Ashley - cudownie, że jesteście tak zadowoleni z waszych psychoterapii. Oby tylko wam pomogły jak najlepiej. Szczerze Wam tego życzę :D Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 19 kwi 2007, 21:17
Piotrek napisał(a):Darek, Ashley - cudownie, że jesteście tak zadowoleni z waszych psychoterapii. Oby tylko wam pomogły jak najlepiej.

Piotrek wyjąłeś mi to z ust....
Życze wam kochani żebyście pokonali to wstrętne choróbsko!!!
Najtrudniejszy pierwszy krok macie już za sobą, teraz będzie już tylko lepiej. WIERZE W TO!
Pozdrawiam was cieplutko.
Oczywiście zawsze możecie na mnie liczyć...

przez Tygryska 19 kwi 2007, 21:22
Darek, Ashley strasznie się cieszę że jestescie zadowoleni z terapii

Dzisiejszy dzień był męczący, ale było ok., dałam radę, jestem z siebie dumna.Rodzinka drazni mnie okropnie, muszę wymyśleć gdzie wyrwę się w sobote z domu, jutro uciekam na terapię ale na sobotę nie mam pomysłu.

moje problemy

przez lideczka1984 19 kwi 2007, 22:07
Witam wszystkich serdecznie ! fajnie, że można tutaj wam zwierzyć się ze wszystkich problemów! mnie nerwica dopadła tak mnie-więcej w listopadzie 2006 r. bóle i ścisk w klatce piersiowej zwłaszcza w nocy-coś okropnego! Po 2 takich nocnych atakach wybrałam się do lekarza rodzinnego, zalecił EKG-wynik zadawalający, przepisał mi „PERSEN” forte i magnez, po tygodniu niestety ucisk w klatce powrócił – był o wiele gorszy niż te 2 pierwsze, trwał ok. 5 minut było mi bardzo gorąco w trakcie ataku a bezpośrednio po nim miała dreszcze, znów wybrałam się do lekarza, zrobił EKG oczywiście wynik O.K. przepisał mi HYDROXYZINUM i kazał wrócić za 10 dni niestety zanim minęło 10 dni dostałam znów ataku ponieważ była to niedziela wybrałam się na pogotowie, tam Pani doktor stwierdziła, że to zapalenie jakiegoś nerwu (bolały mnie również plecy) zapisała DICLAC 150 DUO i jakąś maść – kazała wygrzać plecy i w środę zgłosić się do lekarz rodzinnego co też zrobiłam on stwierdził również zapalenie jakiegoś nerwu i zapisała mi DICLAC maść i coś przeciwbólowego. w tym czasie wisiało nade mną widmo utraty pracy i czułam się okropnie ataki coraz częstsze i dodatkowo kołatanie serca przestałam Wierzyc w lekarzy pierwszego kontaktu z ośrodka i wybrałam się do internisty prywatnie. Najpierw przepisał mi CLONAZEPANUM, VALIDOL I ASPARGIN i na kołatanie serca NEOCARDINE. Jakiś czas było lepiej, potem straciłam pracę i było gorzej wybrałam się, więc do lekarza, przepisał mi LEXOTAN i ASPARGIN. Po jakimś czasie odstawiłam już wszystkie leki, na wszelki wypadek brałam NEOCARDINE i czasami przed stresującymi mnie sytuacjami zażywałam VALIDOL. Teraz biorę SEDATIF PC I JEST LEPIEJ Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę żyć normalnie!!!

przez Zorki 19 kwi 2007, 22:09
Piotrek napisał(a):Wrzucam twarz mojego maturalnego idola :lol: będzie tu aż do końca matur. Danego słowa nie zmienię :lol:

Zero tolerancji dla nerwicy?

ashley napisał(a):Dzisiaj na terapi udalo mi się zobaczyc jaki jest realny świat.

Realny świat? Coś słyszałem...
;)
Gratuluję.

Tygryska napisał(a):Dzisiejszy dzień był męczący, ale było ok., dałam radę, jestem z siebie dumna.

Obrazek

A ja na weekend chromolę poważne sprawy i zabieram się za hobby. Wypucowałem rower, przygotowałem sprzęt foto i jadę uskuteczniać landszafty.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez IceMan 19 kwi 2007, 22:12
Lideczka1984
Witam serdecznie :)
lideczka1984 napisał(a):Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę żyć normalnie!!!

Prawidłowe podejście
Obrazek
Przyjaciel forum

przez gusia 19 kwi 2007, 22:15
:roll: co Wy tu partię zakładacie?
Żem niewiedziała gdzie jestem :roll:

A jak juz jestem to dzień dzisiejszy -kompletna klapa-porażka na całego,przegrałam z j*****m lękiem ,uwyłam się i taki był dzień. :?

Spoko ...jutro nowy.

Posdro.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg