Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez bliksa 26 lut 2010, 19:58
wovacuum, kup sobie słonce kompleksowy zestaw witamin :smile:

kurde, przespalam pół dnia :shock:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez wovacuum 26 lut 2010, 20:01
bliksa, czy jestes na 100%pewna ze przy antybiotykach mogè brac witaminy??jestem uzalezniona od witamin i magnezu :D
wovacuum

przez bliksa 26 lut 2010, 20:02
wovacuum, nie jestem pewna, ale zawsze jak choruje to mi lekarz rodzinny przy antybiotyku daje witaminy i leki osłonowe na żołądek.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 26 lut 2010, 20:07
Wova- gdy organizm choruje to potrzebuje więcej mikro i makroelementów więc witaminy są wskazane ale raczej te z natury, ponieważ te syntetyczne mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Warto też sięgnąć po jogurt czy kefir (mają naturalne kultury bakterii) aby ograniczyć ten 'zły' wpływ antybiotyków na organizm, warto też łykać osłonki na antybiotyki. Tylko nie popijaj tym kefirem leków. Zamiast teraz łykać nasiąknięte pestycydami witaminy z apteki które jeszcze dodatkowo obciążą układ trawienny jedz dużo warzyw i owoców !
magdalenabmw

przez wovacuum 26 lut 2010, 20:13
bliksa, magdalenabmw, dzièki kochane :D owoce i warzywka wcinam soczki pijè,ale antybiotyk jest mocny i jestem sklaba..odwolalam dzisiejszà kolacjè z tego powodu,na szczèscie ludzie okazali siè wyrozumiali :D jogurty spozywam w ilosciach ponad normè-uwielbiam.czyli magnez tez mogè?
wovacuum

przez magdalenabmw 26 lut 2010, 20:18
Myślę że nie ma przeciwwskazań jeśli chodzi o magnez ale nadal podtrzymuję swoją tezę że biorąc antybiotyki nie powinno sie jeść innych kapsułek i dodatkowo obciążać sobie żołądka i wątroby. Wova - masz na myśli tą kolację z francuzami i belgami na którą miałaś zrobić sos wg przepisu Linki?
magdalenabmw

przez wovacuum 26 lut 2010, 20:22
magdalenabmw, tak tà kolacjè-koledzy od mèza z pracy wraz z malzonkami :D myslè nie popelnilam jakiegos foux pàs??balam siè ,ze padnè przy stole :? a za tydzien myslè,ze juz siè wykurujè.tylko ja juz tak 3 tygodnie chorujè.
wovacuum

przez jacas 26 lut 2010, 21:16
ale leku dostalem jak wracalem z miasta :evil: nienawidze ciemnosci..
jacas

przez bliksa 26 lut 2010, 21:18
jacas, tez nie lubię., chyba zakupie sobie taki kask z lampką jak maja górnicy :D

mój dzisiejszy dzień odznaczam jako udany...
Przyjaciel forum

przez polakita 26 lut 2010, 21:20
wovacuum, bierz koniecznie kultury bakterii, bo antybiotyki zabijają również te dobre bakterie które są w jelitach. W Polsce to się nazywa Trilac a jeszcze lepszy jest Multilac. Witaminy na przedwiośniu - moim zdaniem wskazane, bo w jedzeniu ich mało.
polakita

przez wovacuum 26 lut 2010, 21:28
polakita, dobrze, zaopatrzè siè w taki lek:w aptece wyjasnie o co mi chodzi :D
wovacuum

przez magdalenabmw 26 lut 2010, 21:29
Wova- jest wszystko okej! Najważniejsze żebyś Ty sie dobrze czuła na tej kolacji a resztę miej w d... :D

A ja wieczorem zawsze sie najlepiej czuję i lubię jezdzić nocą autem :D Ale sama po ciemku nie lubię siedzieć bo sie boję.

Siadam do książki.... Jutro mam szkołę na 10.30. Tzn mam na 8 ale jadę na 10.30 :mrgreen:
magdalenabmw

przez jacas 26 lut 2010, 21:30
bliksa ale ja jak ide wieczorem po miescie i ktos kolo mnie przechodzi to malo zawalu nie dostaje :P a w dzien nie jest tak zle..
jacas

przez wovacuum 26 lut 2010, 21:32
hmm moj màz wlasnie mi uzmyslowil,ze w ciàgu 3 tygodni zjadlam 4 kg cytryn :lol:

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw, do nauki marsz :D moze jakies sciàgi sobie porob?
wovacuum

Sortuj wg