Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Donkey 03 cze 2009, 20:39
Agal napisał(a):
Honey_lady napisał(a):Dziś przyszły zamówione ksiązki o nerwicy, lektura na całe tygodnie. Ale bedę mądra jak przeczytam te 9 pozycji :shock:

Obyś się nie rozczarowała!!! Nie zliczę ile o nerwicy przeczytałam i dalej nic z tego nie rozumiem... ;)

Byłam dziś na wycieczce szkolnej z klasą mojej córki, niby oderwałam się od pracy i innych nieprzyjemności, ale wcale nie czułam się dobrze. Ze 3 razy miałam jazdy, że zaraz będą pogotowie do mnie wzywać. Nie wiem, jak przetrwałam tą wycieczkę :roll:

Najwazniejsze ze walczysz i sie nie zamykasz w domu!

przez Gosiulka 03 cze 2009, 21:31
Boszzz dzień wyjazdu zbliża się wielkimi krokami :shock: Już zaczynam panikować że to daleko od domu że będą łapać mnie tam ataki i w ogóle rożne inne cuda :? Nawet dzisiaj jak zaczęłam się pomału pakować to łapały mnie duszności i zaczęło się wkręcanie że uduszę się :shock: że dostanę zawału :shock: no kuffaaa :evil: Jednak wolałabym zostać w moim domku kochanym w "bezpiecznym" miejscu ;) tu czuje się najlepiej Po co ja zgadzałam się na ten wyjazd nie wiem :?
Przyjaciel forum

przez petunia 03 cze 2009, 22:08
Donkey Dziś było spokojnie miło swobodnie. I w dodatku potańczyłam :mrgreen: uwielbiam te zajęcia !! Pozwalają mi być sobą, istnieć ... To takie miłe poczucie własnego nieskrępowanego "Ja".

Gosiulka co to za wyjazd Ci się szykuje :?:
Niczym kot w kojcu liżę swoje rany ...
... w drodze do wyskoczenia na "cztery łapy"
Bo wszystko w życiu ma swój ustalony porządek i czas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gosiulka 04 cze 2009, 07:51
petunia, jutro w nocy jadę z całą rodzinką do Londynu do siostry :shock: Z jednej strony cieszę się że jadę bo zwiedzę, zobaczę jak tam mieszka i takie tam, ale kurcze ten lęk że to tak daleko od domu, tylu nowych obcych ludzi to dla mnie nie do przeskoczenia :? Jadę tam samochodem z siostrą, będzie to kilkunastogodzinna podróż i do tego prom :shock: Boszzz z moją agorafobią rzuciłam się na zbyt głęboką wodę :?
Przyjaciel forum

przez Nocka 04 cze 2009, 09:21
Dzień Dobry. Jestem tu nowa. Zobaczylam temat i postanowilam sie z wami podzielic moim dniem. Moj dzisiejszy dzień nie nastraja do radosci. Jak to szlo w tej piosence? "mam znowu dola..." Nie lubie tych dolow chociaż po tylu latach choroby juz powinnam sie do nich przyzwyczaic. Mam tyle spraw do zalatwienia a ja nie mogę sie zmobilizować by wyjsc z domu siedzę i placzę i ten krzyk ktory we mnie siedzi i pytanie dlaczego to wciaż do mnie wraca Czy kiedys bedzie normalnie?
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

przez petunia 04 cze 2009, 11:17
Gosiulka a jak się czujesz z siostrą :?: Piszesz, że jedziesz z nią. Czy Ona rozumie Twoje dolegliwości :?: Jeśli tak to możesz mieć u niej wsparcie a więc i świadomość że możesz czuć się przy niej bezpiecznie.

Nocka Witamy na forum. Napisz czy te doły są związane z jakimś konkretną rzeczą (np z porą dnia czy z jakąś osobą, z którą mieszkasz itd)

Powodzenia i pozdrawiam cieplutko
Ostatnio edytowano 04 cze 2009, 11:56 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Double.
Niczym kot w kojcu liżę swoje rany ...
... w drodze do wyskoczenia na "cztery łapy"
Bo wszystko w życiu ma swój ustalony porządek i czas

przez Ridllic 04 cze 2009, 12:10
buhahah śmieje się sam z siebie i znów czas kiedy idę do świrologa wrócę pewnie z torbą lekarstw których i tak nie będę zażywał po jakimś czasie mi przejdzie na jakiś czas i tak w kółko ;) a tak na poważnie to nie dałem rady myślałem że przeczekam i przejdzie nic mylnego Pozdrawiam życzę miłego dnia
Ridllic

przez Donkey 04 cze 2009, 12:25
A ja sie czuje bardzo dobrze. Nawet lexotanu dzis nie musialam wziaść :)
Ciesze sie na weekend. Maly wyjazd mi sie szykuje :)

przez Majka26 04 cze 2009, 13:53
witam,ja dzisiaj lapie dola przez to ze jestem GRUBA,moje cialo wyglada okropnie,do tego moja siostra wazaca 50 tyle co ja kiedys,wlasnie dalam jej spodnie bo ja juz w nie nie wejde,nie moge patrzec w lustro

przez Gosiulka 04 cze 2009, 14:32
petunia, tak siostra o wszystkim wie ale nie rozumie tego (nikt nie zrozumie co nie miał-ma nerwicy) Ale co najważniejsze wie, że jak ja będę tego "potrzebowała" to się zatrzyma i przeczeka ;) No i co najważniejsze mam tam w razie czego możliwość pójścia do psychiatry gdyby było coś nie tak ;) Ale i tak się strasznie boję pierwszy raz w życiu taki daleki wyjazd z dala od domu :shock:

[Dodane po edycji:]

Ridllic, ojj widać że porządnie dało ci w kość jeśli idziesz do świrologa :( Jeśli przepisze ci leki czemu ich nie zamierzasz brać bo :?: Sam się przekonałeś że jednak nie przejdzie samo :? To może jednak czas zacząć je łykać co :?:
Przyjaciel forum

przez Venus 04 cze 2009, 18:21
Ja dziś wróciłam z kolejnej sesji terapeutycznej...ledwo dojechałam :(
Nie wyrabiam z moimi lękami i somatyką. :cry:
Moja terapeutka dużo mi dziś wytłumaczyła.
Jednak ja się ciągle o siebie boję. Ratunkuuuuuuuuu!!!!!!! :cry: :cry:
Bla bla bla...

przez Donkey 04 cze 2009, 18:33
Ja zaczynam od przyszlego tygodnia psychoterapia.

Jak czytm to Venus zadowolona jestes z rozmow ?

przez Venus 04 cze 2009, 18:50
Donkey napisał(a):J
Jak czytm to Venus zadowolona jestes z rozmow ?

Donkey
ogólnie jestem zadowolona, ale co z tego jeśli ja z sobą nic nie robię, bo nie jestem w stanie.
Bla bla bla...

przez depresyjny86 04 cze 2009, 19:14
Kurde nie daje sobie rady ,wszystko mnie przerasta,już najchętniej cały czas bym spał ale nie moge bo kolokwia i egzaminy....a najbardziej nie boje sie tego ale ludzi...../cenzura/ to nienormalne jest...ale cholernie sie ich boje....i jeszcze bede musial kogośo ksero po prosić........ja /cenzura/:(....i jeszcze jednemu facetowi powiedzieć że nie przygotowałem prezentacji....kurde.......załoze sie że kolokwium nie zdam bo po kilku godzinach snu w ciągu ostatnich kilku dni nic mi do głowy nie wchodzi....,zresztą mam doła...........Kurde ja chce na terapie :-|
:)

Sortuj wg